Automobilio draudimas

Apsidrauskite automobilio draudimu internetu su nemokamu nutempimu!

 1. Privatiems
 2. Draudimas
 3. Automobilio draudimas

Jei esate eismo įvykio kaltininkas, atlyginsime žalą nukentėjusiems asmenims: iki 1,05 mln. eurų turto žalą ir iki 5,21 mln. eurų asmens žalą.

Įsigyjantiems automobilio draudimą metams, siūlome įsigyti Pagalbos kelyje paketą (kaina 9 Eur) bei žaliąją kortelę, su kuria automobilio draudimo apsauga galioja Europos Sąjungoje ir kitose žaliosios kortelės sistemos valstybėse (Baltarusijoje, Rusijoje, Turkijoje ir kt.)


 • Automobilio transportavimas – nemokamai!

  ​Jei esate įvykio kaltininkas ir automobiliu saugiai tęsti kelionės nebegalima, transportuosime Jūsų automobilį iki pasirinktos vietos 100 km. atstumu. Paslauga teikiama iki 3,5 t. bendrosios masės automobiliams Lietuvoje, jos suma ir įvykių skaičius neribojami.

 • Pagalba 24/7

  Apsidraudus privalomuoju draudimu rekomenduojame užsisakyti ir Pagalbą kelyje su kuria atsitikus nelaimei bet kuriuo paros metu galite gauti pagalbą ar reikalingą informaciją paskambinus trumpuoju telefonu 1620.

Papildoma draudimo apsauga

Visiškam Jūsų saugumui

Įsigyjantiems automobilio draudimą metams, rekomenduojame užsisakyti ir pagalbą kelyje. 

Vairuotojo draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, kai nukentėjote eismo įvykio metu ir esate įvykio kaltininkas.

Atsitikus įvykiui

Atsitikus įvykiui, užregistruokite jį internetu. Informuosime apie Jūsų įvykio registracijos numerį, priskirtą žalos reguliavimo ekspertą ir tolimesnius žingsnius. Taip pat nuo šiol automobilio apžiūrą galite atlikti savarankiškai.

Sužinoti daugiau

Pagalba kelyje po įvykio

Kai Jūsų įsigytame kasko draudimo polise yra įtraukta papildoma pagalbos kelyje paslauga arba ją įsigijote kartu su privalomuoju automobilio draudimu, įvykus įvykiui Lietuvoje susisiekite numeriu 1620, 

Skaityti daugiau

Įmokos apskaičiavimas

Drausmingiems ir patyrusiems vairuotojams – gera kaina

Draudimo įmoką apskaičiuojame kiekvienam vairuotojui individualiai, atsižvelgdami į jo drausmingumą, patirtį, automobilį, vietovę, kurioje jis važinėja. Jei vairuojate jau keletą metų ir nei karto nesukėlėte avarijos, draudimo įmoka Jums bus kur kas mažesnė nei naujai gavusiam teises ar keliskart pastaraisiais metais sukėlusiam eismo įvykius. Taip pat diddžiųjų miestų vairuotojams taikoma didesnė kaina dėl sudėtingesnių eismo sąlygų ir didesnės tikimybės sukelti eismo įvykį. 

Savanoriškas TPVCA draudimas

​Didesnė draudimo apsauga Rusijoje

Jei dažnai važinėjate Rusijoje, kartu su privalomuoju transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės (TPVCA) draudimu įsigykite ir savanorišką TPVCA draudimą. Šis draudimas suteikia galimybę padidinti draudimo sumą turto ir asmens žaloms atlyginti, kai sukeliate eismo įvykį Rusijoje. Galite pasirinkti papildomo draudimo sumą nuo 14 481 Eur iki 144 810 Eur.

Atkreipiame dėmesį, kad Rusijoje galioja labai nedidelės privalomojo TPVCA draudimo sumos – 120 000 rublių (~1 800 Eur) turto žalai atlyginti ir 160 000 rublių (~2 350 Eur) asmens žalai atlyginti. Turint tik privalomąjį draudimą, draudimo apsaugos gali nepakakti visiems nuostoliams atlyginti.

Didesnė apsauga dėl neturtinės žalos atlyginimo Lietuvoje

Kartu su privalomuoju TPVCA draudimu įsigykite ir savanorišką Lietuvoje galiojantį TPVCA draudimą, kuris suteikia galimybę neturtinės žalos atlyginimo draudimo sumą padidinti iki 289 620 Eur. Toks draudimas galioja visam įmonės transporto parkui ir ypač aktualus daug automobilių turinčiai įmonei.

Atkreipiame dėmesį, kad privalomasis TPVCA draudimas numato tik 5 000 Eur sumą neturtinei žalai atlyginti.

Susipažinkite su savanoriško TPVCA draudimo produkto informaciniu dokumentu (pdf, 213 kb).

Atsiliepimai apie „If" automobilio draudimą

Net  9 iš 10 mūsų klientų teigia, kad žala buvo paskaičiuota greitai ir teisingai, o mūsų rūpestingumą ir paprastumą vertina aukščiausiais balais. Štai naujausi atsiliepimai apie automobilio draudimą.

„Patiko pradinis veiksmas dėl žalos atlyginimo, gerai kad nereikėjo vykti į servisus, susitaupė laikas ir viskas vyko sklandžiai.“ AUDRIUS

„Patiko Jūsų darbuotojų mandagumas, operatyvumas.“ ROBERTAS

„Viskas buvo sklandžiai, ir greitai.“ NIJOLĖ

„Esu labai patenkinta IF draudimu, kuris labai greitai ir operatyviai išsprendė iškilusias problemas. Įvykusi žala jau buvo atlyginta nepraėjus net savaitei po įvykio. Nepavykus iškart susisiekti telefonu su IF bendrovės konsultantu, po valandos laiko buvo man atskambinta ir suteikta visa reikalinga informacija. Labai malonūs konsultantai ir žalų įvertinimo ekspertas. Ačiū!“ KRISTINA

„Konkretus, dalykiškas, geranoriškas klausimų sprendimas.“ EDVARDAS

„Patiko komunikacija ir operatyviai suteiktas pakaitinis automobilis, kol buvo tvarkomas maniškis. Ačiū Jums, viskas praėjo sklandžiai.“ DŽEINARA

„Patiko darbuotojas kuris su manim bendravo dėl žalos , kuris apskaičiavo ir maloniai bendravo, nei viename draudime kiek teko susidurti nebuvo tokio malonaus bendravimo kaip „if“ draudime su žalų ekspertu.“ TOMAS

„Aiški internetinė forma, kurioje užpildžiau ir prisegiau dokumentus. Perkelias dienas sulauktas pavedimas. Greita ir paprasta." JOLANTA

Norite palikti savo atsiliepimą apie „if“ automobilio draudimą? Parašykite mums!

Draudimo taisyklės ir dokumentai

​Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.

Kiti mūsų draudimo produktai

Sukurti Jūsų saugumui
 1. Privatiems
 2. Draudimas
 3. Automobilio draudimas