AUTOMOBILIO DRAUDIMAS

Privalomasis draudimas ir pagalba kelyje!

Apsidrauskite automobilio draudimu internetu su nemokamu nutempimu ir papildomai įsigykite platų pagalbos kelyje paketą už 9 eur

  1. Automobilio draudimas

Jei esate eismo įvykio kaltininkas, atlyginsime žalą nukentėjusiems asmenims: iki 1 mln. eurų turto žalą ir iki 5 mln. eurų asmens žalą.

Užsisakius žaliąją kortelę, automobilio draudimo apsauga galioja Europos Sąjungoje ir kitose žaliosios kortelės sistemos valstybėse (Baltarusijoje, Rusijoje, Turkijoje ir kt.)


  • Dovanojame automobilio transportavimą iš įvykio vietos

    ​Jei esate įvykio kaltininkas ir automobiliu saugiai tęsti kelionės nebegalima, transportuosime Jūsų automobilį iki pasirinktos vietos 100 km atstumu. Paslauga teikiama iki 3,5 t bendrosios masės automobiliams Lietuvoje, jos suma ir įvykių skaičius neribojami.

  • Pagalba 24/7

    Atsitikus nelaimei bet kuriuo paros metu galite gauti pagalbą ar reikalingą informaciją paskambinus trumpuoju telefonu 1620.

PAPILDOMA DRAUDIMO APSAUGA

Visiškam Jūsų saugumui

Apsidraudus privalomuoju draudimu rekomenduojame užsisakyti ir pagalbą kelyje. 

Vairuotojo draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, kai nukentėjote eismo įvykio metu ir esate įvykio kaltininkas.

Papildomai galite įsigyti savanorišką TPVCA draudimą. Jis suteikia galimybę padidinti draudimo sumą turto ir asmens žaloms atlyginti, kai sukeliate eismo įvykį Rusijoje.

Atsitikus įvykiui

Sužinokite, ką daryti atsitikus eismo įvykiui. 

Sužinoti daugiau

Saugaus vairavimo atmintinė

Vairavimas yra nors ir įprasta, tačiau bene pavojingiausia kasdienė užduotis. Net ir įgudę vairuotojai daro avarijas, kuriose sužalojami arba žūsta žmonės.

Skaityti daugiau

Viskas apie padangas

Atsakingai prižiūrėdami ir rūpindamiesi savo automobilio padangomis galite prailginti jų tarnavimo laiką!

Skaityti daugiau

Įmokos apskaičiavimas

Drausmingiems ir patyrusiems vairuotojams – gera kaina

Draudimo įmoką apskaičiuojame kiekvienam vairuotojui individualiai, atsižvelgdami į jo drausmingumą, patirtį, automobilį, vietovę, kurioje jis važinėja. Jei vairuojate jau keletą metų ir nei karto nesukėlėte avarijos, draudimo įmoka Jums bus kur kas mažesnė nei naujai gavusiam teises ar keliskart pastaraisiais metais sukėlusiam eismo įvykius. Taip pat diddžiųjų miestų vairuotojams taikoma didesnė kaina dėl sudėtingesnių eismo sąlygų ir didesnės tikimybės sukelti eismo įvykį. 

Savanoriškas TPVCA draudimas

​Didesnė draudimo apsauga Rusijoje

Jei dažnai važinėjate Rusijoje, kartu su privalomuoju transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės (TPVCA) draudimu įsigykite ir savanorišką TPVCA draudimą. Šis draudimas suteikia galimybę padidinti draudimo sumą turto ir asmens žaloms atlyginti, kai sukeliate eismo įvykį Rusijoje. Galite pasirinkti papildomo draudimo sumą nuo 14 481 Eur iki 144 810 Eur.

Atkreipiame dėmesį, kad Rusijoje galioja labai nedidelės privalomojo TPVCA draudimo sumos – 120 000 rublių (~1 800 Eur) turto žalai atlyginti ir 160 000 rublių (~2 350 Eur) asmens žalai atlyginti. Turint tik privalomąjį draudimą, draudimo apsaugos gali nepakakti visiems nuostoliams atlyginti.

Didesnė apsauga dėl neturtinės žalos atlyginimo Lietuvoje

Kartu su privalomuoju TPVCA draudimu įsigykite ir savanorišką Lietuvoje galiojantį TPVCA draudimą, kuris suteikia galimybę neturtinės žalos atlyginimo draudimo sumą padidinti iki 289 620 Eur. Toks draudimas galioja visam įmonės transporto parkui ir ypač aktualus daug automobilių turinčiai įmonei.

Atkreipiame dėmesį, kad privalomasis TPVCA draudimas numato tik 5 000 Eur sumą neturtinei žalai atlyginti.

Susipažinkite su savanoriško TPVCA draudimo produkto informaciniu dokumentu (pdf, 213 kb).

Draudimo taisyklės ir dokumentai

​Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.

KITI MŪSŲ DRAUDIMO PRODUKTAI

Sukurti Jūsų saugumui
  1. Automobilio draudimas