Mes remiame

Esame šalia klientų ne tik pagelbėdami sunkiais momentais, tačiau ir remdami organizacijas, užtikrinančias visuomenės saugumą.

Mus supa įvairios organizacijos ir žmonės, skiriantys savo laiką ir energiją, kad padėtų tiems, kurie susiduria su sunkumais. Jų kasdienės pastangos ne tik įkvepia, bet ir yra neįkainojamos visuomenei. Esame dėkingi už galimybę remti jų siekį padėti kitiems gyventi saugiau ir maloniau. Kviečiame susipažinti su keletu naujausių projektų, prie kurių prisidėjome.

Ugniagesiai gelbėtojai

Kiekvieną dieną ugniagesiai gelbėtojai rūpinasi mūsų saugumu ir skuba į pagalbą, kai to labiausiai reikia. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie jų veiklos ne tik suteikdami paramą, padedančią įsigyti kasdieniniam jų darbui reikalingų priemonių, kad gelbėdami žmonių gyvybes, jaustųsi saugiau, bet ir vystydami edukacinę priešgaisrinės saugos iniciatyvą „Nėra namų be dūmų“.

Ugniagesiai gelbėtojai

VšĮ Mėlyna ir geltona - Blue Yellow

Ukraina ir jos žmonės nenustoja kautis už savo laisvę, o organizacija „Blue-Yellow“ aprūpina Ukrainos karius ir savanorius būtiniausiomis atsargomis. Remdami šią organizaciją siekiame padėti Ukrainos gyventojams, kuo greičiau pasijusti saugiau.

VšĮ Mėlyna ir geltona - Blue Yellow

VšĮ „SOS gyvūnai“

Ši gyvūnų prieglauda rūpinasi, kad keturkojams būtų suteikta visokeriopa pagalba – gyvūnai būtų sveiki, prižiūrimi, pamaitinti ir sušildyti.
Tikime, kad mūsų parama padeda užtikrinti kasdieninį rūpestį beglobiams ir paskatinti dar daugiau žmonių priglausti gyvūnėlius ir suteikti jiems saugius ir mylinčius namus.

VšĮ „SOS gyvūnai“