Telefono draudimas

 1. Telefono draudimas

Apdrauskite savo naują telefoną ir išvenkite netikėtų išlaidų, jeigu jis sudužtų, būtų pavogtas ar sulietas.

Telefoną galite apdrausti per pirmas 14 dienų nuo įsigijimo arba parsisiuntimo dienos.

Išsaugokite įsigijimo ir atsisiuntimo dokumentus bei įrenginio standartinius priedus (dėžutę, pakrovėją, ausines, kt.), nes prašysime juos pateikti atsitikus įvykiui.

Įvykus įvykiui, mes prašysime pateikti įrodymus (ryšio paslaugų operatoriaus išklotines), kad telefonas buvo veikiantis ir naudojamas iki draudimo apsaugos įsigaliojimo momento.


 • Apsauga visame pasaulyje

  Apsauga kad ir kur būtumėte: namuose, darbe ar net Niujorko kavinėje.

 • Apsauga nuo vagystės, dūžio ir kitų atvejų

  Draudimo apsauga apima tai, kas dažniausiai ir atsitinka: ne tik vagystes ar apliejimus, bet ir tokius įvykius, kai telefonas sudūžta.

 • Jokių nusidėvėjimo atskaitymų pirmais metais

  Remontuojamą telefoną suremontuosime, o neremontuojamą pakeisime nauju.

Telefono modelis Mėnesinė kaina Išskaita
iPhone XR 64GB
14 Eur 175 Eur
Samsung S9 (G960)
7 Eur  Eur
Huawei P20
5 Eur 75 Eur
Huawei P10 lite
3 Eur 35 Eur
Samsung Galaxy A5
3 Eur 50 Eur

Viršuje pateikiame pavyzdines kainas. Visų telefonų kainas rasite draudimo užsakymo formoje. 

Draudimo apsauga

Nuo dūžio

Atlyginame nuostolius telefonui sudužus. Pavyzdžiui, jeigu telefonas iškris Jums iš rankų ir suduš, mes atlyginsime telefono remonto išlaidas.

Svarbu žinoti! Nedraudžiame nuo smulkių ekrano įskilimų, korpuso įbrėžimų ir kitų estetinio vaizdo pažeidimų, kurie neturi įtakos telefono veikimui. 

Nuo vagystės

Atlyginsime nuostolius, jeigu telefonas bus pavogtas su plėšimo arba įsilaužimo požymiais. Pavyzdžiui, įvykis bus laikomas draudžiamuoju, jeigu Jus gatvėje apiplėš ir atims telefoną arba pavogs telefoną iš spintelės sporto klube. 

Svarbu žinoti! Jeigu telefonas tiesiog dingsta ar yra pametamas, tai nelaikoma vagyste. Tad draudimo išmoka tokiu atveju nebus mokama.

Nuo vandens

Atlyginsime nuostolius, padarytus Jūsų telefonui dėl netikėto bei netyčinio apliejimo. Pavyzdžiui, jeigu telefoną netyčia apliesite rytine kava, nuostolius mes kompensuosime. Tačiau jeigu telefonu naudositės lauke per lietų ir dėl to telefonas suges, nuostolių nekompensuosime.

Svarbu žinoti! Neatlyginsime nuostolių, kilusių telefoną naudojant po vandeniu, net jei gamintojas tai leidžia.

Nuo kitų netikėtų įvykių

Gyvenimas yra nenuspėjamas, tad visų rizikų prognozuoti neįmanoma. Būtent dėl to siūlome tokį draudimą, kuris konkrečiai neįvardina, kokius nuostolius Jūsų telefonui mes kompensuosime. Svarbu, kad įvykis būtų netikėtas ir neįtrauktas į nedraudžiamųjų įvykių sąrašą.

Svarbu žinoti! Apdraudžiame tik Jūsų mobiliuosius telefonus, tad nuostolių Jūsų telefono priedams (pvz., ausinėms, pakrovėjams) nekompensuosime.

Ekspertai rekomenduoja

Kaip išvengti telefono dūžių

Visi telefonai krenta ir gali sudužti. Veiksmingiausiai ekraną nuo dūžio gelbsti apsauginis ekrano stikliukas, kurį galite įsigyti visose telefonų parduotuvėse ar taisyklose. Taip pat, nešiokite telefoną specialiame dėkle. Dūžio atveju jis apsaugo telefoną nuo smulkių įbrėžimų ar įskilimų.

Kaip išvengti telefono vagystės

Nepalikite telefono automobilyje matomoje vietoj (pvz., ant sėdynės, prietaisų skydelio ir pan.). Taip pat naudokitės daiktams saugoti skirtomis užrakintomis vietomis, nepalikite telefono be priežiūros.

Bare, naktiniame klube, koncerte arba panašiose vietose telefoną visada nešiokitės su savimi vidinėse drabužių kišenėse arba saugokite Jūsų prižiūrimoje rankinėje. Niekada nepalikite įrenginio taip, kad jį galėtų paimti kitas asmuo be Jūsų žinios.

Kaip išvengti telefono apliejimo

Beveik visi telefonai bijo drėgmės, tad stenkitės juos saugoti taip, kad jie nesušlaptų. Pvz., plaukdami baidarėmis telefonus saugokite sandariuose maišeliuose arba specialiuose dėkluose.

Kaip atlyginame nuostolius?

Nuostolių atlyginimas, kai telefono remontas galimas

Atlyginsime faktines telefono apžiūros ir remonto išlaidas atskaičius Jūsų draudimo liudijime numatytą išskaitą.
Telefoną galėsite remontuoti Jums patogiame telefono gamintojo autorizuotame servise.
Apple telefono draudimo atveju, įrenginį galėsite remontuoti „iDeal" ar kitame „Apple" servise.
Jeigu pagal gamintojo politiką įrenginys neremontuojamas, bet keičiamas kitu įrenginiu, keitimo išlaidas taip pat laikysime remonto išlaidomis.

Nuostolių atlyginimas, kai telefono remontas negalimas

Jeigu telefono neteksite arba jį remontuoti bus ekonomiškai netikslinga, atlyginsime naujo analogiško arba artimų parametrų (jeigu analogiško nėra galimybės įsigyti) telefono įsigijimo išlaidas atskaičius Jūsų draudimo liudijime numatytą išskaitą ir likusias sumokėti draudimo įmokas.

Kokių nuostolių neatlyginsime

Nuostoliais nelaikome prekinės išvaizdos ar vertės netekimo, taip pat ir dėl to, kad Jūsų telefonas buvo suremontuotas arba pakeistas kitu įrenginiu.
Neatsakome už užsitęsusius remonto darbus, tiekėjams vėluojant pristatyti remontui būtinas atsargines dalis arba susidarius eilėms remonto įmonėse.

Kodėl verta apdrausti savo telefoną?

Dauguma gyvenimo tiesiog neįsivaizduojame be savo mobiliojo telefono, todėl norime užtikrinti, kad jis būtų geros formos. Tie, kam yra tekę savo telefoną remontuoti , žino, jog sunkesniais atvejais išlaidos gali siekti išties ženklias sumas, o vizitas į remonto dirbtuves pinigines vidutiniškai patuština 230 Eur. Tai – nemaža pinigų suma, kurią išleisti ne visuomet esame pasirengę.

Apdraudus telefoną „If" draudimu galite būti tikri, kad telefono remontas Jums kainuos nuo 20 Eur iki 100 Eur (priklausomai nuo telefono) – tiek, kiek sudaro draudimo išskaita (franšizė). Likusias remonto išlaidas net už tris įvykius per vienerius draudimo metus kompensuosime mes. Todėl Jums nereikės taupyti ar naudotis sudužusiu telefonu.

Jei savo telefono neteksite, išmokėsime Jums tiek, kiek kainuoja naujas analogiškas arba artimų parametrų (jeigu analogiško nėra galimybės įsigyti) telefonas, atskaičius Jūsų draudimo liudijime numatytą išskaitą ir likusias sumokėti draudimo įmokas. 

Kokius telefonus galima apdrausti ir kada galioja draudimo apsauga?

Apdrausti galite tuos telefonus, kurie yra nurodyti mūsų draudžiamų telefonų markių modelių sąraše.
Draudimas galioja tik Lietuvoje įsigytam arba į Lietuvą iš užsienio atsisiųstam naujam (anksčiau nenaudotam ir neremontuotam) telefonui.

Draudimo sutartį galėsime sudaryti tik per pirmas 14 dienų nuo telefono įsigijimo arba parsisiuntimo dienos.

Draudimo sutartį galėsime sudaryti tik jei turite standartinius telefono priedus (dėžutę, kroviklį, ausines ir kt.), telefono originalius įsigijimo dokumentus (kuriuose nurodytas telefono markė, modelis ir IMEI kodas) bei atsisiuntimo dokumentus (jei įsigijote nuotoliniu būdu).

Telefoną galėsite apdrausti tik jei Jums jau yra suėję 18 metų.

Draudimas negalioja:

 • draudimas negalioja SIM kortelėms, laidams, krovikliams, ausinėms, ekrano apsauginiams stiklams ir plėvelėms, dėklams, kitoms įrenginio papildomoms dalims arba priedams;
 • draudimas negalioja programinei įrangai, nuotraukoms, kontaktams ir kitiems įrenginyje saugomiems duomenims.

Draudimo taisyklės

KITI MŪSŲ PRODUKTAI

Jūsų ir Jūsų turto saugumui
 1. Telefono draudimas