1. Būsto draudimas

Būsto ir turto draudimas apsaugo nuo netikėtų nuostolių. Jūsų patogumui – būsto draudimo skaičiuoklė ir draudimas internetu per kelias minutes!

„If“ būsto draudimas skirtas kiekvienam, nesvarbu, ar tai nuosavas, ar nuomojamas būstas. Kiekvienas ras priimtiną variantą, nes turime parengę tris variantus, norintiems apsisaugoti tik nuo didžiausių nelaimių iki plačias apsaugas turinčio draudimo, siekiantiems maksimalios apsaugos.


 • Už naudotą kaip už naują

  Apskaičiuodami išmoką beveik visada netaikysime turto nusidėvėjimo, todėl išmoka gali būti iki 30% didesnė, nei kitur.

 • Mokėjimas dalimis be pabrangimo

  Jūsų patogumui, įmokas galite mokėti dalimis be pabrangimo Jums patogiu periodiškumu.

 • Pasiūla universaliam poreikiui

  Galite rinktis iš trijų draudimo paketų priklausomai nuo kokio lygio apsaugos norite.


If Mini Namai If Namai If Super Namai

Nuo ko draudžiame


Ugnis, vanduo ir gamtos jėgos

Ugnis – gaisras, dūmai, sprogimas ir pan.

Vanduo – užpylimas, vandentiekio avarija ir pan.

Gamtinės jėgos – audra, liūtis, kruša, įgriuvos, medžio nuvirtimas.  

Draudimo išmoka, kai kritulių vanduo į patalpas prasiskverbia pro stogą ar kitas išorines konstrukcijas, mokama tik apsidraudus „If super namai" pagal būsto draudimo taisykles Nr. TBD-20191 arba internetu čia.

checkmark checkmark checkmark
Vandalizmas ir vagystė iš namų

Vandalizmas – išdaužtas langas, išlaužtos durys, grafiti ir pan.

Vandalizmu nelaikoma žala, kurią padarė apdrausto būsto nuomininkai ir svečiai. Jei Jums ši rizika aktuali, susisiekite su mumis ir papildomai įsigykite draudimą būsto nuomotojui.

Draudžiant nekilnojamąjį turtą, vagystės nuostoliai dažniausiai susiję su durų ar langų sugadinimu įsilaužiant.

Draudžiant kilnojamąjį turtą, vagystės nuostoliai dažniausiai susiję su pinigų, juvelyrikos ir kitų vertingų daiktų vagyste iš namų. 

Svarbu: grynieji pinigai draudžiami tik pasirinkus „If Super Namai“ draudimo variantą. 

checkmark checkmark checkmark
Vagystė gatvėje

Vagystė panaudojant smurtą ar paprasta kišenvagystė esant ne namuose. Nuostoliai dažniausiai susiję su piniginių ir kitų vertingų daiktų vagyste. Galioja tik draudžiant kilnojamąjį turtą.

Svarbu: grynieji pinigai draudžiami tik pasirinkus „If Super Namai" draudimo variantą.

checkmark checkmark
Stiklo dūžis

Draudžiant nekilnojamąjį turtą, stiklo dūžio nuostoliai dažniausiai susiję su langų stiklų skilimu dėl šalčio ar šilumos, arba vonios kambaryje esančių stambių stiklinių ar keramikinių elementų dūžio dėl įvairiausių priežasčių.

Būsto langų ir įėjimo durų stiklų (jeigu nesugadintas kitas turtas) nuostoliai atlyginami neišskaičiavus išskaitos.

Draudžiant kilnojamąjį turtą, stiklo dūžio nuostoliai dažniausiai susiję su baldų ir buitinės technikos stiklinių paviršių dūžiu dėl įvairiausių priežasčių, aišku, jei nesudaužėte to tyčia. Pagal šia riziką, smulkūs daiktai (pvz., indų, akinių, laikrodžių ir kt.) bei įrenginiai, turintys ekranus, nebus apdrausti dėl dūžio. Jei tai svarbu, rinkitės namų turto draudimą „If super namai" draudimo variantą. 

Jeigu norite papildomai įsigyti telefonų ar/ir kompiuterių draudimą, susisiekite su mumis

checkmark checkmark
Viršįtampiai

Draudžiant nekilnojamąjį turtą, viršįtampių nuostoliai dažniausiai susiję su elektros instaliacijos gedimais, kuriuos sukėlė įtampos šuolis elektros linijoje ar žaibo iškrova.

Draudžiant kilnojamąjį turtą, viršįtampių nuostoliai dažniausiai susiję su elektronikos ir buitinės technikos gedimais, kuriuos sukėlė įtampos šuolis elektros linijoje ar žaibo iškrova.

Pagal šią riziką turtas nebus apdraustas nuo savaiminių gedimų ar gedimų dėl abejotinų išorinių aplinkybių. Jei tai svarbu, rinkitės turto draudimą „If super namai" draudimo variantą.

Yra išimčių ir limitų, dėl to plačiau skaitykite taisyklėse.

checkmark checkmark
Transporto priemonės atsitrenkimas

Transporto priemonės atsitrenkimo nuostoliai dažniausiai susiję su automobilio, neatsižvelgiant kas jį vairavo, atsitrenkimu į vartus ar tvorą.

checkmark checkmark
Vidaus gedimai. Garantijos pratęsimas

Draudžiant nekilnojamąjį turtą, vidaus gedimų nuostoliai dažniausiai susiję su šildymo katilo ar kitų namo įrenginių gedimais. Draudžiama ne senesnė kaip 7 metų įranga, kai garantija jau pasibaigusi.

Draudžiant kilnojamąjį turtą, vidaus gedimų nuostoliai dažniausiai susiję su elektronikos ir buitinės technikos gedimai. Draudžiama ne senesnė kaip 4 metų technika, kai garantija jau pasibaigusi.

Yra išimčių ir limitų, daugiau apie tai skaitykite taisyklėse.

checkmark
Visos rizikos

Bet kokie staigūs ir netikėti išoriniai įvykiai, išskyrus tuos, kurie įtraukti į nedraudžiamųjų sąrašą.

Yra išimčių ir limitų, dėl to plačiau skaitykite taisyklėse.

checkmark

Ką draudžiame

Jūsų būstas (butas, namas, ūkiniai pastatai ir kt.) ir jame esantis turtas

Apdraudžiame stacionarius elementus (pvz., sienas, lubas, grindis), viduje ir išorėje sumontuotą stacionarią įrangą (pvz., santechninę, šildymo, oro kondicionavimo įrangą).

Taip pat apdrausime drabužius, baldus, buitinę techniką, elektroniką.

Pagal būsto draudimo taisykles Nr. TBD-201901 grynieji pinigai draudžiami tik pasirinkus „If Super Namai" paketą.

Žoliapjovės robotai, kiti aplinkos tvarkymo įrenginiai ir kitas namų ūkyje naudojamas namų turtas.

Yra išimčių ir limitų, daugiau apie tai skaitykite taisyklėse.

checkmark checkmark checkmark
Pagalbiniai pastatai ir patalpos

Jums priklausanti daugiabučio laiptinės, stogo ar kito bendrai naudojamo turto dalis.
Sandėliukas ir garažas, esantys tame pačiame daugiabutyje kaip apdraustas butas.

Kiemo statiniai, pvz., tvoros, pavėsinės, šiltnamiai ir kt.

Kiemo inžineriniai tinklai, pvz, požeminiai vamzdynai, šuliniai , nuotėkų valymo įrenginiai ir kt.

Nedideli kiemo pastatai, pvz., ūkio pastatai, kurių kiekvieno plotas neviršija 10 kv. m. (galioja tik apsidraudus pagal draudimo taisykles TBD-201901 arba internete čia)

Yra išimčių ir limitų, daugiau apie tai skaitykite taisyklėse.

checkmark checkmark
Daiktai ne namuose

Draudžiame daiktus išsineštus su savimi, paliktus automobilyje, sandėliuke ar namo sklypo teritorijoje.

Su savimi išsinešti daiktai – pvz., gatvėje, kelionėje.

Automobilyje palikti daiktai – pvz., kuprinė palikta užrakintame automobilyje. 

Draudimas galioja ir dviračiams bei kūdikių vežimėliams kai jie yra prirakinti prie stacionarių objektų. Draudimas negalioja daugiabučio laiptinėje paliktiems daiktams.

Draudimas negalioja automobilyje sumontuotiems dviračių laikikliams, automobilinei kėdutei ir kitai automobilio papildomai įrangai.


checkmark checkmark
Pinigai banko kortelėse 

Kompensuojama iki 1 000 eur banko kortelės vagysės atveju.

checkmark checkmark


Gauti pasiūlymą Skaičiuoti kainą Skaičiuoti kainą

PAPILDOMA APSAUGA

Visiškam Jūsų saugumui

Jei pasirinksite šią papildomą apsaugą, atlyginsime nuostolius Jūsų kaimynams, pvz., dėl Jūsų namuose trūkusio vamzdžio.

Plačiau skaitykite draudimo taisyklėse (25 psl.)

Visi turintys „Pagalbos namuose“ paslaugą sulauks profesionalios pagalbos, padėsiančios pašalinti gedimus ir nuostolius.

Apie pagalbos namuose paslaugą

Jei pasirinksite šią papildomą apsaugą, apdrausime visus Jūsų šeimos nariams priklausančius telefonus, kompiuterius ir fotoaparatus: nuo dūžio, skilimo, vagystės ir bet kurio kito staigaus ir netikėtai atsitikusio įvykio, išskyrus taisyklėse numatytus bendrus nedraudžiamuosius įvykius.

Plačiau skaitykite draudimo taisyklėse (30 psl.)

„If“ būsto draudimo pranašumai

Apdrausime Jūsų būstą ne tik nuo didžiausias nelaimes atnešančio gaisro ar dažniausiai pasitaikančių vandentiekio avarijų, tačiau ir nuo gamtinių stichijų, vagysčių ir kai kurių rečiau pasitaikančių nelaimių. Turime parengę tris draudimo variantus. 

Skaityti daugiau

Papildoma paslauga – skubi pagalba namuose

Visi užsisakę „Pagalbos namuose“ paslaugą sulauks profesionalios pagalbos, padėsiančios pašalinti gedimus ir nuostolius. Paslauga teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Skaityti daugiau

Būsto savininkams: patarimai ir informacija

Jūsų būstas – bene didžiausia gyvenime investicija, todėl labai svarbu, kad pasirūpintumėte jo saugumu ir galėtumėte jaustis ramūs ir saugūs. Štai patarimai ir informacija, kaip namuose gyventi saugiai!

Skaityti daugiau

Atsiliepimai apie „If“ būsto draudimą

Po kiekvienos sureguliuotos žalos klausiame klientų nuomonės apie mūsų darbo kokybę ir per mėnesį sulaukiame daugiau nei 200 klientų įvertinimų. Džiaugiamės, kad net 9 iš 10 klientų mūsų paslaugas vertina aukščiausiais balais. Štai keletas neredaguotų klientų atsiliepimų apie „If" būsto draudimo žalų reguliavimą:

 • Kai greitai apsidraudi internetu ne labai ką gali vertinti, tik tai, kad buvo greita ir efektyvu. Visus savo draudimus jau dabar esu perkėlusi iš kitos bendrovės pas jus, nuolat naudojuosi kelionių draudimu. Sėkmės jūsų kolektyvui!" Irvinas

 • „Malonus specialistas iš If partnerių išsamiai apžiūrėjo, atliko tikslius paskaičiavimus. Greitai buvo bendraujama telefonu ir el. laiškais. Greitai priimtas sprendimas dėl išmokamos sumos ir greitai ši suma buvo pervesta į sąskaitą. Apie artėjančias reikalingas įmokas visada gaunu pranešimus į savo el. paštą." Remaras

 • „Nepataisomai sugedo nešiojamas kompiuteris. Žala buvo sureguliuota idealiai: per trumpiausią galimą laiką, maloniai bendraujant ir nedelsiant padengiant žalą. Ačiū." Ramūnas

 • „Patiko kaip dirbo kiekvienas žmogus nuo žalos užregistravimo iki draudiminio įvykio sureguliavimo. O ypač noriu padėkoti ir pagirti žalų ekspertą Rimantą Jankūną, jo kruopštų darbą vertinant žalą, laiku atliktus paskaičiavimus, malonų bendravimą ir Korneliją Sadbaraitę, už greitą ir efektyvų darbą bei profesionalų bendravimą. Ačiū visai IF komandai." Daiva

 • „Operatyvus reagavimas į pateiktus pranešimus apie draudiminius įvykius, išsamus paaiškinimas, kodėl tam tikri įvykiai laikytini nedraudiminiais." Jurgita

 • „Super greitas sprendimas. Patiko nuoširdus noras padėti atsitikus nelaimei. Puikus ir profesionalus bendravimas. Augti visada būna kur, tačiau mano atveju buvo viskas 11 balų :)" Gintaras

 • „Visa žala buvo sureguliuota labai operatyviai. Tik užregistravus įvykį gavau informaciją apie tolimesnius veiksmus. Pateikus reikiamus dokumentus išmoka buvo paskaičiuota labai greit. Vertinant žalą buvo atsižvelgta ir į mano vertinimą. Tikrai viskas puikiai." Gytis

 • „Patiko tai, kad: 1. Labai operatyviai buvo įvertinta žala. 2. Gavau informaciją apie tai, kad galima rinktis arba žalos atlyginimą pinigais, arba gali būti suteikta paslauga (sienų bei lubų sutvarkymo). 3. Žalos atlyginimas pinigais pervestas į sąskaitą iš karto sekančią dieną po žalos įvertinimo." Rūta

Draudimo taisyklės ir dokumentai

Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.

Informaciniai dokumentai:

Galiojančios taisyklės:

Ankstesnės taisyklių redakcijos

Jei jūsų polisas yra sudarytas anksčiau, Jūsų sutarčiai taikomos tuo metu galiojusių taisyklių redakcija.

Kiti mūsų produktai

Sukurti Jūsų saugumui
 1. Būsto draudimas