Kasko draudimas

Iki 10% nuolaida perkant internetu
 1. Kasko draudimas

Su „If“ automobilio kasko draudimu galite būti tikri – eismo įvykis ar netikėtas automobilio gedimas nesugriaus Jūsų planų, nes suteikia visapusę draudimo apsaugą ir geriausią pagalbos kelyje paslaugą.

Kartu su automobilio draudimo apsauga gausite ir papildomų paslaugų, tokių kaip pagalba kelyje ar automobilyje su Jumis keliaujančių gyvūnų draudimas. Žemiau pateikiame populiarius draudimo variantus, suteikiančius tą pačią plačią kompleksinę draudimo apsaugą Jūsų automobiliui, bet skirtingas papildomas paslaugas.


 • Pakaitinis automobilis visam remonto laikotarpiui

  Įsigijus pagalbos kelyje paslaugą, pakaitinį automobilį suteiksime ne tik po įvykio, bet ir automobiliui sugedus. Lietuvoje jį gausite per 24 val., mieste pristatysime į pageidaujamą vietą. Pakaitiniu galėsite naudotis, kiek tik reikės – kol Jūsų automobilis remontuojamas pas mūsų partnerius.

 • Pagalbos kelyje garantija

  ​Jei paslauga bus suteikta ne laiku ar ne taip, kaip žadame, kompensuosime draudimo sutartyje numatytą išskaitą arba atlyginsime išlaidas, kurias patyrėte organizuodami techninę pagalbą savarankiškai.

 • Netaikome išskaitos stiklams

  ​Kai sugadinami kėbulo, žibintų, veidrodėlių ar kiti automobilio stiklai ir jie keičiami mūsų partnerių autoservisuose.

Draudimo apsauga If automobilis If automobilis plius
Kompleksinis automobilio draudimas

Draudimas nuo eismo įvykio, vagystės, vandalizmo, gamtos jėgų, gaisro ir kitų staiga ir netikėtai įvykusių įvykių padarytos žalos, išskyrus įvykius, kurie yra išvardinti draudimo taisyklėse kaip nedraudžiamieji. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr.201.

Gyvūnų draudimas

Atlyginsime kartu su Jumis keliavusių ir draudžiamojo įvykio metu nukentėjusių Jūsų augintinių gydymo išlaidas net iki 290 EUR.

Pagalba kelyje visą parą

Rato pakeitimas, variklio užvedimas, avarinis durų atidarymas ir kita pagalba kelyje; nevažiuojančio automobilio apsauga kelyje, transportavimas ir saugojimas iki remonto; vairuotojo ir keleivių parvežimas namo po įvykio užsienyje; pakaitinis automobilis; kitos paslaugos. Daugiau žiūrėkite techninės pagalbos kelyje atmintinėje. Pagalbos kelyje paslauga galioja tik tuo atveju, jei ši sąlyga įrašyta draudimo polise.


Papildoma draudimo apsauga

Visiškam Jūsų saugumui

Vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 303.

Svarbu ne tik pasirūpinti automobilio draudimu, bet ir saugiai elgtis kelyje. Susipažinkite su mūsų saugumo patarimais vairuotojams, įsitikinkite, kad elgiatės saugiai ir esate tinkamai apsidraudę.


Kasko draudimo atmintinė

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie kasko draudimą.

Sužinoti daugiau


Draudimo taisyklės

​Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.

KITI MŪSŲ draudimo PRODUKTAI

Sukurti Jūsų saugumui
 1. Kasko draudimas