Kelionių draudimas

Apsidrausk internetu iki 10% pigiau
 1. Kelionių draudimas

Kelionių draudimas apsaugo nuo neplanuotų išlaidų užsienyje. Gausite piniginę išmoką, jei prireiktų medicininės pagalbos, jei pavėluos bagažas, padarysite žalos kitų asmenų turtui ar sveikatai.


 • Draudžiame ir nuo terorizmo išpuolių

  Atlyginame ir terorizmo išpuolių kelionės metu sukeltus nuostolius.

 • Esame pasiekiami bet kuriuo paros metu

  Prireikus pagalbos, galite skambinti mums bet kuriuo paros metu – esame pasiekiami visada.

 • Atlyginame net už sulūžusius akinius

  Atlyginame nuostolius, jei per nelaimingą atsitikimą kelionėje sulūžtų akiniai.

„If“ kelionių draudimas
Būtinosios medicininės pagalbos draudimas

Atlyginame kelionėje patirtas medicinines išlaidas, jei susižeistumėte ar netikėtai susirgtumėte ir Jums prireiktų neatidėliotinos medicininės pagalbos.

Atlyginsime:

• skubios ir neatidėliotinos medicininės pagalbos išlaidas, taip pat ir dėl odontologo paslaugų (iki 150 Eur) ar nėštumo komplikacijų (iki 300 Eur),
• būtinojo ambulatorinio ir stacionarinio gydymo ligoninėje išlaidas;
• gydytojo paskirtų ir gydymui būtinų tyrimų, medikamentų, tvarstymo medžiagų išlaidas;
• regėjimą koreguojančių akinių, klausos aparatų bei dantų protezų taisymo išlaidas, jeigu šiuos prietaisus naudojote ir sulaužėte per nelaimingą atsitikimą, po kurio prireikė būtinosios medicininės pagalbos.

checkmark
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Būtinosios medicininės pagalbos draudimas kompensuos Jūsų gydymosi išlaidas užsienyje, o draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra papildoma finansinė parama. Jei kelionės metu susižeisite, mokėsime Jums draudimo išmoką, kurios dydis priklauso nuo sužalojimo sunkumo.

Draudimo išmoką mokame po traumos, t. y. kai Jūsų sveikatai pakenkia prieš Jūsų valią iš išorės veikiančios fizinės jėgos, cheminis, terminis, nuodingųjų dujų ar kitoks fizinis poveikis. Pvz.: pargriuvote, pakliuvote į avariją ar nusiplikėte karštu vandeniu.

Draudimo išmokos nemokame dėl ligų ar jų pasekmių, pvz., dėl ūmaus apendicito, pooperacinio rando, išvaržos ar alergijos į vabzdžio įkandimą.

Pasirinktinai
Kelionės išlaidų draudimas

Apsidraudę kelionės išlaidų draudimu, būsite ramūs, kad netikėtai pasikeitus planams nepatirsite nuostolių. Atlyginsime nuostolius, susijusius su numatytos kelionės atšaukimu, pavėlavimu išvykti ar pavėlavimu į tarpinę transporto priemonę dėl nuo Jūsų nepriklausančių priežasčių, pvz., netikėtos Jūsų ar Jūsų artimųjų ligos, kelionei reikalingų asmens dokumentų vagystės, stichinės nelaimės.

Svarbu žinoti, jog kelionės išlaidų draudimo apsauga pradeda galioti po 3 d. nuo draudimo sutarties sudarymo.

Pasirinktinai
Bagažo draudimas

Atlyginsime žalą ar nuostolius padarytus bagažui kelionės į užsienį metu, o jei bagažas vėluoja daugiau kaip 6 val. – kompensuosime būtinų daiktų įsigijimo išlaidas.

Asmeninius dokumentus, pinigus, vertybinius popierius, kreditines korteles vežkitės rankiniame bagaže ir nepalikite jų be priežiūros. Šiuos daiktus draudžiame tik nuo vagystės, panaudojus prieš Jus smurtą, arba įsilaužus į užrakintą patalpą. Maksimali draudimo išmoka yra 500 Eur.

Pasirinktinai
Civilinės atsakomybės draudimu

Civilinės atsakomybės draudimas apsaugos Jus nuo nuostolių, jei kelionės metu padarytumėte netyčinę žalą kitiems asmenims ar jų turtui. Atlyginsime Jūsų, Jūsų mažamečių vaikų ar naminių gyvūnų padarytą žalą. Be to padėsime Jums apsiginti nuo nepagrįstų pretenzijų ir atlyginsime Jūsų patirtas teismo bei advokato išlaidas.

Pasirinktinai
Skaičiuoti kainą

Keliautojų košmarai. Ką daryti?

Kasdien išgirstame kelias dešimtis kelionių įspūdžių, deja, dažniausiai tokių, kuriuos vadiname keliautojų košmarais. Ne visų jų galima išvengti, tačiau daugumai galima pasiruošti ir stipriai palengvinti pasekmes. Dalinamės savo patirtimi.

Skaityti daugiau

Kelionės išlaidų draudimas. Kas tai?

Kelionės išlaidų draudimo apsaugą rekomenduojame perkantiems brangią kelionę arbą ją užsisakant iki kelionės likus nemažai laiko. Taip išvengsite netikėtų išlaidų jeigu dėl nuo Jūsų nepriklausančių priežasčių išvykti nepavyktų. 

Sužinoti daugiau

Elektroninė draudimo kortelė

Apsidraudę kelionių draudimu kartu su polisu gausite elektroninę draudimo kortelę. Joje rasite svarbiausius kelionių draudimo dokumentus, visą parą veikianti mūsų telefono numerį ar nuorodą į žalos pranešimo formą.

Sužinoti daugiau

Ar draudimas galioja slidinėjant, nardant ir kitaip aktyviai poilsiaujant?

Svarbu atsiminti, kad standartinis kelionių draudimas nekompensuos Jūsų gydymo išlaidų, jei susižeisite ar kitaip nukentėsite nardydami, plaukdami plaustu kalnų upe, vairuodami galingesnę nei 74 kW motociklą ir pan. Kad tokio pobūdžio pramogomis galėtumėte mėgautis ramiai, pasirūpinkite papildoma draudimo apsauga didesnės rizikos laisvalaikio metu, tai turėtų būti aiškiai įrašyta Jūsų draudimo liudijime. Jei nesate tikri, kokia veikla būtų laikoma didesnės rizikos laisvalaikiu, pasikonsultuokite su mūsų draudimo ekspertais.

Informacija vykstantiems į JAV, Turkiją arba Egiptą

Jeigu kelionės JAV metu susergate arba patiriate traumą, susisiekite su mūsų partneriais GMMI, kad gautumėte patikimą bei kokybišką medicininę pagalbą.

Mūsų partnerių kontaktai:

Telefono numeris: +1-954-370-6404
Nemokamas telefono numeris: +1-800-682-6065
Faksas: +1-954-370-8130
El. paštas: customerservice@gmmi.com
Internetinis puslapis: http://www.gmmi.com

Jeigu susirgote ar patyrėte traumą Turkijoje arba Egipte ir turite galimybę prieš kreipdamiesi į gydymo įstaigą, paskambinkite mums – rekomenduosime profesionalią, sąžiningą ir patikimą. Susisiekti su mumis galite telefonu +37052108925.

Draudimo taisyklės

Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.

Kelionių draudimo taisyklės (pdf, 712 KB)

Atmintinė apdraustajam (pdf, 355 KB)

KITI MŪSŲ DRAUDIMO PRODUKTAI

Sukurti Jūsų ir Jūsų augintinių saugumui
 1. Kelionių draudimas