Kelionės draudimas

Prieš keliaujant įsitikinkite, kad šalis, į kurią planuojate vykti, nėra įtraukta į nerekomenduojamų vykti sąrašą

Skaičiuoti kainą Kelionės draudimas Covid-19 epidemijos metu

Būtinosios medicininės pagalbos draudimas Covid-19 protrūkio metu

Įsitikinkite, kad šalis, į kurią keliaujate, pirmą kelionės dieną nėra įtraukta į Užsienio reikalų ministerijos (URM) nerekomenduojamų vykti šalių sąrašą (pažymėta raudona spalva ir rašoma „Į šalį rekomenduojama nevykti“):

 • Jei šalis nėra įtraukta, susirgus koronavirusu, medicinines išlaidas užsienyje kompensuosime.
 • Jei šalis yra įtraukta, susirgus koronavirusu, medicininių išlaidų užsienyje nekompensuosime.
 • Jei šalis įtraukta jums jau išvykus, būtinosios medicininės pagalbos draudimas galios dar 14 dienų, per kurias siūlome grįžti į Lietuvą.

Galite susigrąžinti draudimo įmoką

Jei artėjant kelionės datai iš šalies išvykti negalėsite dėl uždarytų tarpvalstybinių sienų ar nuspręsite atšaukti kelionę dėl URM rekomendacijos nevykti, grąžinsime už draudimą sumokėtus pinigus. Susigrąžinti įmoką galite atsakydami į laišką, kurį gavote su draudimo dokumentais, mano.if.lt ar tel. 1620.

Naujiena! Kelionės draudimas pandemijos situacijai

Praplėtėme kelionės išlaidų draudimą, kurį pasirinkus kompensuosime lėktuvų bilietų, viešbučių ir kitas kelionės išlaidas ne tik atšaukus kelionę dėl ligos ar pavėlavus išvykti dėl gamtos sąlygų, bet ir šiais atvejais:

 • jei atšauksite kelionę dėl URM rekomendacijos nevykti (šalis pažymėta raudonai ir rašoma „Į šalį rekomenduojama nevykti“);
 • jei bus atšauktas lėktuvo, traukinio ar laivo reisas;
 • jei bus atšauktas viešas kultūros, sporto ar kt. renginys.

Svarbu! Draudimo polisas turi būti įsigytas prieš prasidedant ir įsigaliojant visiems suvaržymams ir apribojimams.

Tai plačiausia tokio tipo apsauga Lietuvoje! 

Išplėstinis kelionės išlaidų draudimas itin aktualus pandemijos situacijai
„If“ kelionių draudimas
Būtinosios medicininės pagalbos draudimas

Atlyginame kelionėje patirtas medicinines išlaidas, jei susižeistumėte ar netikėtai susirgtumėte ir Jums prireiktų neatidėliotinos medicininės pagalbos. Svarbu: draudimas COVID-19 atvejams galioja visose šalyse, išskyrus tas, kurios yra įtrauktos į Užsienio reikalų ministerijos nerekomenduotinų vykti šalių sąrašą. .Situacijos, kada draudimas galioja.

checkmark
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Būtinosios medicininės pagalbos draudimas kompensuos Jūsų gydymosi išlaidas užsienyje, o draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra papildoma finansinė parama, jei kelionės metu susižeisite. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai
Kelionės išlaidų draudimas

Susigrąžinsite išlaidas už kelionę, kai išvykti negalėsite dėl Jūsų ar artimojo sutrikusios sveikatos (ir mirties), dokumentų vagystės bei pavėlavimo į skrydį dėl pakeliui įvykusios avarijos ar oro sąlygų. Svarbu: jei Jūs ar šeimos narys susirgs COVID-19. Polisas turi būti įsigytas ne vėliau kaip prieš 3 dienas iki planuojamos kelionės ir ne vėliau kaip prieš 24 valandas iki ligos. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai
Naujiena! Išplėstinis kelionės išlaidų draudimas (aktualu dėl COVID-19)

Susigrąžinsite išlaidas už kelionę ne tik atšaukus kelionę dėl ligos ar pavėlavus išvykti dėl gamtos sąlygų, bet ir jei nuspręsite nekeliauti dėl URM rekomendacijos nevykti (šalis pažymėta raudonai ir rašoma „Į šalį rekomenduojama nevykti“), bus atšauktas kelionės reisas ar sporto, kultūros bei kt. renginys, į kurį planavote vykti. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai
Bagažo draudimas

Jei kelionės metu dingo Jūsų bagažas, buvote apiplėštas viešbutyje ar gatvėje, mes kompensuosime padarytus nuostolius už prarastus daiktus. Jeigu bagažo pristatymą į užsienį vėluoja daugiau kaip 6 valandas – kompensuosime būtinų daiktų įsigijimo išlaidas. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai
Civilinės atsakomybės draudimas

Atlyginsime Jūsų, Jūsų mažamečių vaikų ar naminių gyvūnų padarytą žalą tretiesiems asmenims bei padėsime apsiginti nuo nepagrįstų pretenzijų, atlyginsime patirtas teismo bei advokato išlaidas. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai
Išsinuomoto automobilio išskaitos (franšizės) draudimas

Atlyginsime iki 2 000 Eur žalą ar nuostolius padarytus kelionėje išsinuomotam automobiliui, kai nuomos kompanija pateikia pretenziją dėl sugadinto ar visiškai sunaikinto (arba pavogto) automobilio. Situacijos, kada draudimas galioja.

Draudimas galioja tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje išsinuomotam lengvajam ar lengvajam krovininiam (iki 3,5 t.) automobiliui draustam kasko draudimu, kai įvykis nutinka už Lietuvos ribų.

Pasirinktinai
Namų turto draudimas kelionės metu

Namų turto draudimo apsauga Jūsų kelionės užsienyje metu namie paliktiems daiktams. Šiuo draudimu apsaugosite savo namų turtą nuo galimos vagystės, kai jums išvykus namai paliiekami be priežiūros . Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai


 • Kelionės draudimo atmintinė

  Paruošėme atmintinę, kurioje praktiniai patarimai ir atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie kelionės draudimą.

  Skaityti daugiau
 • Kada galioja kelionės draudimas

  Nežinote, kokias rizikas rinktis ir kokiais atvejais jos galioja? Paruošėme gyvenimiškų situacijų variantus su atsakymais ar galioja draudimas. 

  Sužinoti daugiau
 • Patarimai keliautojams

  Praktiniai patarimai ir informacija apie Kelionių draudimą, kad kelionė būtų saugi, pavyktų išvengti nesklandumų ir paliktų vien malonius prisiminumus.

  Sužinoti daugiau

Kiti mūsų draudimo produktai

Sukurti Jūsų ir Jūsų augintinių saugumui