Kelionės draudimas

Keliaujant Covid-19 pandemijos metu tikimybė susirgti išaugo, todėl, jei planuojate vykti į kitą šalį, rekomenduojame tai daryti turint kelionės draudimą, kuris gali padėti susirgus ir kitais atvejais.

Skaičiuoti kainą

Naujiena! Praplėtėme medicininės pagalbos ir kelionės išlaidų draudimo sąlygas

 • keliones draudimas

  Kur keliauti gali būti saugiau

  Jei kelionės metu susirgsite Covid-19 ir prireiks gydymo, kompensuosime su gydymu susijusias išlaidas jei keliaujate į šias teritorijas: geografinė Europa, Armėnija, Azerbaidžanas, Gruzija, Kazachstanas, Turkija, Izraelis, Egiptas, Tunisas, Marokas, Jungtiniai Arabų Emyratai.

  Jeigu vykstate už Europos ribų, Covid-19 apsauga galioja tik turintiems dokumentą, patvirtinantį Covid vakcinaciją arba persirgimą. (Netaikoma vaikams iki 12 metų).

  Svarbu: draudimas nekompensuos išlaidų už Covid-19 testus.

  Kada galioja draudimas
 • keliones draudimas

  Galite susigrąžinti pinigus už neįvykusią kelionę

  Jei neramu, kad gali tekti atšaukti kelionę, papildoma apsauga – kelionės išlaidų draudimas gali padėti susigrąžinti už kelionę išleistus pinigus šiais su Covid-19 susijusiais atvejais:

  • jei į kelionę negalite išvykti dėl jums arba kartu su jumis keliaujančiam artimam asmeniui diagnozuotos Covid-19 ligos.
  • jei likus 10 d. (ar mažiau) iki kelionės, dėl Covid-19 mirė artimasis ir nuspręsite atšaukti kelionę.

  Jeigu vykstate už Europos ribų, ši apsauga galioja asmenims, kurie turi dokumentą, patvirtinantį Covid vakcinaciją arba persirgimą. (Netaikoma vaikams iki 12 metų)

  Kada galioja kelionės išlaidų draudimas
 • keliones draudimas

  Jei prireiks saviizoliacijos kelionės metu

  Saviizoliacijos bei grįžimo bilieto pakeitimo išlaidos dėl Covid ar kitų priežasčių galioja tik turint Kelionės išlaidų draudimą. Jeigu kelionės metu susirgsite Covid 19 ir būsite įsigiję kelionės išlaidų draudimą, kompensuosime saviizoliacijos išlaidas (iki 14 d.) bei grįžimo bilietų keitimą arba naujų įsigijimą, jeigu keitimas nėra galimas. 

  Svarbu: draudimo apsauga negalioja, jeigu į kelionę negalite išvykti dėl jums paskirtos saviizoliacijos, tačiau nei jums, nei kartu su jumis keliaujančiam asmeniui nėra nustatyta Covid-19 liga. Taip pat, jei keliaujate už Europos ribų be Covid vakcinaciją arba persirgimą patvirtinančio dokumento.

  Kelionės draudimas Covid-19 pandemijos metu
Ingår inte „If“ kelionių draudimas

Atlyginame kelionėje patirtas medicinines išlaidas, jei susižeistumėte ar netikėtai susirgtumėte ir Jums prireiktų neatidėliotinos medicininės pagalbos. Situacijos, kada draudimas galioja.

Ingår

Būtinosios medicininės pagalbos draudimas kompensuos Jūsų gydymosi išlaidas užsienyje, o draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra papildoma finansinė parama, jei kelionės metu susižeisite. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Susigrąžinsite išlaidas už kelionę, kai išvykti negalėsite dėl jūsų ar artimojo sutrikusios sveikatos (ir mirties), dokumentų vagystės bei pavėlavimo į skrydį dėl pakeliui įvykusios avarijos ar oro sąlygų. Taip pat galioja ir Covid-19 atvejais, jei prireiks izoliacijos. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Jei kelionės metu dingo Jūsų bagažas, buvote apiplėštas viešbutyje ar gatvėje, mes kompensuosime padarytus nuostolius už prarastus daiktus. Jeigu bagažo pristatymas į užsienį vėluoja daugiau kaip 6 valandas – kompensuosime būtinų daiktų įsigijimo išlaidas. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Atlyginsime Jūsų, Jūsų mažamečių vaikų ar naminių gyvūnų padarytą žalą tretiesiems asmenims bei padėsime apsiginti nuo nepagrįstų pretenzijų, atlyginsime patirtas teismo bei advokato išlaidas. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Atlyginsime iki 2 000 Eur žalą ar nuostolius padarytus kelionėje išsinuomotam automobiliui, kai nuomos kompanija pateikia pretenziją dėl sugadinto ar visiškai sunaikinto (arba pavogto) automobilio. Situacijos, kada draudimas galioja.

Draudimas galioja tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje išsinuomotam lengvajam ar lengvajam krovininiam (iki 3,5 t.) automobiliui draustam kasko draudimu, kai įvykis nutinka už Lietuvos ribų.

Pasirinktinai

Namų turto draudimo apsauga Jūsų kelionės užsienyje metu namie paliktiems daiktams. Šiuo draudimu apsaugosite savo namų turtą nuo galimos vagystės, kai jums išvykus namai paliiekami be priežiūros . Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai


Ingår inte
 • keliones draudimas

  Kelionės draudimo atmintinė

  Paruošėme atmintinę, kurioje praktiniai patarimai ir atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie kelionės draudimą.

  Skaityti daugiau
 • keliones draudimas

  Kada galioja kelionės draudimas

  Nežinote, kokias rizikas rinktis ir kokiais atvejais jos galioja? Paruošėme gyvenimiškų situacijų variantus su atsakymais ar galioja draudimas. 

  Sužinoti daugiau
 • keliones draudimas

  Patarimai keliautojams

  Praktiniai patarimai ir informacija apie Kelionių draudimą, kad kelionė būtų saugi, pavyktų išvengti nesklandumų ir paliktų vien malonius prisiminumus.

  Sužinoti daugiau