Kelionių draudimas

Apsidrausk internetu iki 10% pigiau!
 1. Kelionių draudimas

Kelionių draudimas apsaugo nuo neplanuotų išlaidų užsienyje. Gausite piniginę išmoką, jei prireiktų medicininės pagalbos, jei pavėluos bagažas, padarysite žalos kitų asmenų turtui ar sveikatai.


 • Draudžiame ir nuo terorizmo išpuolių

  Atlyginame ir terorizmo išpuolių kelionės metu sukeltus nuostolius.

 • Medicininės pagalbos draudimas galioja ir lėtinių ligų atveju

  Jei dėl staigaus lėtinės ligos priepuolio ar paūmėjimo kilo pavojus gyvybei.

 • Atlyginame už sulūžusius akinius

  Atlyginame nuostolius, jei per nelaimingą atsitikimą kelionėje sulūžtų akiniai.

Apdraudžiamos rizikos
Būtinosios medicininės pagalbos draudimas

Atlyginsime medicinines išlaidas, susijusias su atsitiktiniu kūno sužalojimu ar netikėtu ūminiu susirgimu, keliančiu grėsmę sveikatai bei gyvybei ir reikalaujančiu neatidėliotinos medicininės pagalbos.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Išmokėsime draudimo išmoką, kurios dydis priklausys nuo nelaimingo atsitikimo metu patirtos traumos sunkumo.

Civilinės atsakomybės draudimas

Atlyginsime išlaidas, susijusias su reikalavimu atlyginti Jūsų, Jūsų mažamečių vaikų ar naminių gyvūnų kelionės metu padarytą žalą kitiems asmenims ar jų turtui.

Bagažo draudimas

Atlyginsime žalą ar nuostolius, padarytus bagažui kelionės į užsienį metu, o jei bagažas vėluoja daugiau kaip 6 val. – kompensuosime būtinų daiktų įsigijimo išlaidas.

Kelionės išlaidų draudimas

Atlyginsime patirtas išlaidas, susijusias su numatytos kelionės atšaukimu, nutrūkimu, pavėlavimu išvykti į numatytą kelionę arba kelionės jungties praradimu ne dėl Jūsų kaltės (pvz., dėl artimo asmens mirties, gaisro namuose arba oro sąlygų, kuriomis kelionė negalima). Draudimo apsauga pradeda galioti po 3 d. nuo draudimo sutarties sudarymo.Jeigu kelionės JAV metu susergate arba patiriate traumą, susisiekite su mūsų partneriais GMMI, kad gautumėte patikimą bei kokybišką medicininę pagalbą.

Mūsų partnerių kontaktai:

Telefono numeris: +1-954-370-6404
Nemokamas telefono numeris: +1-800-682-6065
Faksas: +1-954-370-8130
El. paštas: customerservice@gmmi.com
Internetinis puslapis: http://www.gmmi.com

Susirgus ar patyrus traumą Turkijoje arba Egipte, susisiekite su mumis telefonu +37052108925, kad galėtume Jums rekomenduoti patikimą gydymo įstaigą. Visų pirma į gydymo įstaigą kreipkitės tik jeigu įvykis yra kritinis ir reikalaujantis skubios medicininės pagalbos.

Kelionių draudimu galite patogiai apsidrausti internetu. Jei keliaujate dažnai, siūlome skambinti mums telefonu 1620 ir apsidrausti metiniu kelionių draudimu – tuomet galėsite saugiai keliauti visus metus ir nereikės rūpintis draudimu prieš kiekvieną kelionę.


Kelionių draudimo atmintinė

Dalykai, kuriuos svarbu žinoti prieš draudžiantis kelionių draudimu. 

Sužinokite daugiau

Draudimo taisyklės

Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.

KITI MŪSŲ DRAUDIMO PRODUKTAI

Sukurti Jūsų saugumui
 1. Kelionių draudimas