Kelionės draudimas

 • Plati medicininė apsauga
 • Kelionės išlaidų draudimas
 • Bagažo draudimas
Skaičiuoti kainą Pranešti apie žalą

Kodėl verta apdrausti savo kelionę su „If“

 • Pagalba visose medicinos įstaigose

  Jei esant užsienyje prireiks medicininės pagalbos, galėsite kreiptis į bet kurią artimiausią kliniką.

 • Pagalba 24/7 lietuviškai

  Jei nutiks nelaimė, skambinkite +370 5 210 8800 ir mes padėsime Jums.

 • Apsauga teroro išpuolių atvejais

  Kompensuojamos medicininės išlaidos nukentėjus per teroro aktą.

Kelionės draudimas suteikia daug platesnę apsaugą nei Europos sveikatos draudimo kortelė. O jei keliaujate už Europos ribų, Jums padės tik privatus kelionės draudimas.
Pasirinkite draudimo apsaugą pagal savo poreikius.

Jei teks atšaukti kelionę

Susirgote kelionei net neprasidėjus, pavogė Jūsų dokumentus, vėluojate į jungiamąjį skrydį – tokie netikėtumai gali staiga sugriauti Jūsų planus. Su kelionės išlaidų draudimu galite atgauti kelionės paslaugų tiekėjo negrąžinamas išlaidas (pvz., iš anksto apmokėta nakvynė, transporto bilietas, suplanuota veikla).

Įsigiję kelionę apsidrauskite ir galėsite būti ramūs, kad ir kas nutiktų. Dėmesio – kelionės išlaidų draudimas pradeda galioti po 3 dienų nuo Kelionės draudimo poliso įsigijimo dienos.

Kada galioja kelionės išlaidų draudimas

Ar tinkamai apsidraudėte?

Kelionės yra puikus būdas atsipalaiduoti ir patirti naujų įspūdžių, o jei kils nesklandumų, tinkamas draudimas leis juos išspręsti be didelių rūpesčių.

Medicininių išlaidų draudimas yra svarbiausia, bet verta pagalvoti ir apie kitas rizikas. Skrydžiai su persėdimu gali baigtis dingusiu bagažu, o užsiimant aktyvia veikla ir sportu yra tikimybė susižeisti. Apsidrauskite iš anksto ir ramiai leiskitės į kelionę.

Kada galioja medicininių išlaidų draudimas
Ingår inte „If“ kelionių draudimas

Atlyginame kelionėje patirtas medicinines išlaidas, jei susižeistumėte ar netikėtai susirgtumėte ir Jums prireiktų neatidėliotinos medicininės pagalbos. Situacijos, kada draudimas galioja.

Ingår

Būtinosios medicininės pagalbos draudimas kompensuos Jūsų gydymosi išlaidas užsienyje, o draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra papildoma finansinė parama, jei kelionės metu susižeisite. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Susigrąžinsite išlaidas už kelionę, kai išvykti negalėsite dėl Jūsų ar artimojo sutrikusios sveikatos (ir mirties), dokumentų vagystės bei pavėlavimo į skrydį dėl pakeliui įvykusios avarijos ar oro sąlygų. Taip pat galioja ir Covid-19 atvejais, jei prireiks izoliacijos. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Jei kelionės metu dingo Jūsų bagažas, buvote apiplėštas viešbutyje ar gatvėje, mes kompensuosime padarytus nuostolius už prarastus daiktus. Jeigu bagažo pristatymas į užsienį vėluoja daugiau kaip 6 valandas – kompensuosime būtinų daiktų įsigijimo išlaidas. Nepamirškite gauti oro uosto tarnybos raštą apie vėluojantį, sugadintą arba dingusį bagažą dar būdami oro uoste. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Atlyginsime Jūsų, Jūsų mažamečių vaikų ar naminių gyvūnų padarytą žalą tretiesiems asmenims bei padėsime apsiginti nuo nepagrįstų pretenzijų, atlyginsime patirtas teismo bei advokato išlaidas. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Atlyginsime iki 2 000 Eur žalą ar nuostolius padarytus kelionėje išsinuomotam automobiliui, kai nuomos kompanija pateikia pretenziją dėl sugadinto ar visiškai sunaikinto (arba pavogto) automobilio. Situacijos, kada draudimas galioja.

Draudimas galioja tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje išsinuomotam lengvajam ar lengvajam krovininiam (iki 3,5 t.) automobiliui draustam kasko draudimu, kai įvykis nutinka už Lietuvos ribų.

Pasirinktinai

Namų turto draudimo apsauga Jūsų kelionės užsienyje metu namie paliktiems daiktams. Šiuo draudimu apsaugosite savo namų turtą nuo galimos vagystės, kai jums išvykus namai paliekami be priežiūros. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai