Kelionės draudimas

Keliaujant Covid-19 pandemijos metu tikimybė susirgti išaugo, todėl, jei planuojate vykti į kitą šalį, rekomenduojame tai daryti turint kelionės draudimą, kuris gali padėti susirgus ir kitais atvejais.

Skaičiuoti kainą

Praplėtėme medicininės pagalbos ir kelionės išlaidų draudimo sąlygas

Ingår inte „If“ kelionių draudimas

Atlyginame kelionėje patirtas medicinines išlaidas, jei susižeistumėte ar netikėtai susirgtumėte ir Jums prireiktų neatidėliotinos medicininės pagalbos. Situacijos, kada draudimas galioja.

Ingår

Būtinosios medicininės pagalbos draudimas kompensuos Jūsų gydymosi išlaidas užsienyje, o draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra papildoma finansinė parama, jei kelionės metu susižeisite. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Susigrąžinsite išlaidas už kelionę, kai išvykti negalėsite dėl jūsų ar artimojo sutrikusios sveikatos (ir mirties), dokumentų vagystės bei pavėlavimo į skrydį dėl pakeliui įvykusios avarijos ar oro sąlygų. Taip pat galioja ir Covid-19 atvejais, jei prireiks izoliacijos. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Jei kelionės metu dingo Jūsų bagažas, buvote apiplėštas viešbutyje ar gatvėje, mes kompensuosime padarytus nuostolius už prarastus daiktus. Jeigu bagažo pristatymas į užsienį vėluoja daugiau kaip 6 valandas – kompensuosime būtinų daiktų įsigijimo išlaidas. Nepamirškite gauti oro uosto tarnybos raštą apie vėluojantį, sugadintą arba dingusį bagažą dar būdami oro uoste. 

Pasirinktinai

Atlyginsime Jūsų, Jūsų mažamečių vaikų ar naminių gyvūnų padarytą žalą tretiesiems asmenims bei padėsime apsiginti nuo nepagrįstų pretenzijų, atlyginsime patirtas teismo bei advokato išlaidas. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai

Atlyginsime iki 2 000 Eur žalą ar nuostolius padarytus kelionėje išsinuomotam automobiliui, kai nuomos kompanija pateikia pretenziją dėl sugadinto ar visiškai sunaikinto (arba pavogto) automobilio. Situacijos, kada draudimas galioja.

Draudimas galioja tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje išsinuomotam lengvajam ar lengvajam krovininiam (iki 3,5 t.) automobiliui draustam kasko draudimu, kai įvykis nutinka už Lietuvos ribų.

Pasirinktinai

Namų turto draudimo apsauga Jūsų kelionės užsienyje metu namie paliktiems daiktams. Šiuo draudimu apsaugosite savo namų turtą nuo galimos vagystės, kai jums išvykus namai paliiekami be priežiūros . Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai