Kelionių draudimas

Apsidrausk internetu iki 10% pigiau!

Kelionių draudimas apsaugo nuo neplanuotų išlaidų užsienyje. Gausite piniginę išmoką, jei prireiktų medicininės pagalbos, jei pavėluos bagažas, padarysite žalos kitų asmenų turtui ar sveikatai.

  • Draudžiame ir nuo terorizmo išpuolių

    Atlyginame ir terorizmo išpuolių kelionės metu sukeltus nuostolius.

  • Esame pasiekiami bet kuriuo paros metu

    Prireikus pagalbos, galite skambinti mums bet kuriuo paros metu – esame pasiekiami visada.

  • Atlyginame net už sulūžusius akinius

    Atlyginame nuostolius, jei per nelaimingą atsitikimą kelionėje sulūžtų akiniai.

Jūs galite apsidrausti:
Būtinosios medicininės pagalbos draudimu

Atlyginame kelionėje patirtas medicinines išlaidas, jei susižeistumėte ar netikėtai susirgtumėte ir Jums prireiktų neatidėliotinos medicininės pagalbos.

Atlyginsime:

• skubios ir neatidėliotinos medicininės pagalbos išlaidas, taip pat ir dėl odontologo paslaugų (iki 150 Eur) ar nėštumo komplikacijų (iki 300 Eur),
• būtinojo ambulatorinio ir stacionarinio gydymo ligoninėje išlaidas;
• gydytojo paskirtų ir gydymui būtinų tyrimų, medikamentų, tvarstymo medžiagų išlaidas; 
• regėjimą koreguojančių akinių, klausos aparatų bei dantų protezų taisymo išlaidas, jeigu šiuos prietaisus naudojote ir sulaužėte per nelaimingą atsitikimą, po kurio prireikė būtinosios medicininės pagalbos.

Draudimu nuo nelaimingų atsitikimų

Būtinosios medicininės pagalbos draudimas kompensuos Jūsų gydymosi išlaidas užsienyje, o draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra papildoma finansinė parama. Jei kelionės metu susižeisite, mokėsime Jums draudimo išmoką, kurios dydis priklauso nuo sužalojimo sunkumo. 

Draudimo išmoką mokame po traumos, t. y. kai Jūsų sveikatai pakenkia prieš Jūsų valią iš išorės veikiančios fizinės jėgos, cheminis, terminis, nuodingųjų dujų ar kitoks fizinis poveikis. Pvz.: pargriuvote, pakliuvote į avariją ar nusiplikėte karštu vandeniu.

Draudimo išmokos nemokame dėl ligų ar jų pasekmių, pvz., dėl ūmaus apendicito, pooperacinio rando, išvaržos ar alergijos į vabzdžio įkandimą.

Kelionės išlaidų draudimu

Apsidraudę kelionės išlaidų draudimu, būsite ramūs, kad netikėtai pasikeitus planams nepatirsite nuostolių. Atlyginsime nuostolius, susijusius su numatytos kelionės atšaukimu, pavėlavimu išvykti ar pavėlavimu į tarpinę transporto priemonę dėl nuo Jūsų nepriklausančių priežasčių, pvz., netikėtos Jūsų ar Jūsų artimųjų ligos, kelionei reikalingų asmens dokumentų vagystės, stichinės nelaimės.

Svarbu žinoti, jog kelionės išlaidų draudimo apsauga pradeda galioti po 3 d. nuo draudimo sutarties sudarymo.

Bagažo draudimu

Atlyginsime žalą ar nuostolius padarytus bagažui kelionės į užsienį metu, o jei bagažas vėluoja daugiau kaip 6 val. – kompensuosime būtinų daiktų įsigijimo išlaidas.

Asmeninius dokumentus, pinigus, vertybinius popierius, kreditines korteles vežkitės rankiniame bagaže ir nepalikite jų be priežiūros. Šiuos daiktus draudžiame tik nuo vagystės, panaudojus prieš Jus smurtą, arba įsilaužus į užrakintą patalpą. Maksimali draudimo išmoka yra 500 Eur.

Civilinės atsakomybės draudimu

Civilinės atsakomybės draudimas apsaugos Jus nuo nuostolių, jei kelionės metu padarytumėte netyčinę žalą kitiems asmenims ar jų turtui. Atlyginsime Jūsų, Jūsų mažamečių vaikų ar naminių gyvūnų padarytą žalą. Be to padėsime Jums apsiginti nuo nepagrįstų pretenzijų ir atlyginsime Jūsų patirtas teismo bei advokato išlaidas.

Draudimas su ES sveikatos draudimo kortele
„If“ kelionių draudimas
Ar galioja visiems Lietuvos piliečiams?
Galioja tik tiems, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu Galioja visiems, kurie turi „If“ kelionių draudimo polisą.
Kur galioja?
Europos sąjungos šalyse, Lichtenšteine, Islandijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje. Jūsų pasirinktoje teritorijoje
Ar galioja visose gydymo įstaigose?
Galioja tik valstybinėse gydymo įstaigose. Galioja visose gydymo įstaigose.
Ar atlygina už visas gydymo paslaugas?
Atlygina tik už tas būtinąsias gydymo paslaugas, kurias Jūsų lankomos šalies gyventojai gauna nemokamai. Nekompensuoja grįžimo namo išlaidų, jei dėl sveikatos sutrikimo Jums tektų grįžti namo anksčiau nei Jūs planavote Atlygina visas būtinąsias medicinines išlaidas, išskyrus nedraudžiamuosius įvykius. Kompensuoja parvežimo namo išlaidas.

Suskaičiuokite Jus dominančios kelionės kainą

Ar draudimas galioja slidinėjant, nardant ir kitaip aktyviai poilsiaujant

Svarbu atsiminti, kad standartinis kelionių draudimas nekompensuos Jūsų gydymo išlaidų, jei susižeisite ar kitaip nukentėsite nardydami, plaukdami plaustu kalnų upe, vairuodami galingesnę nei 74 kW motociklą ir pan. Kad tokio pobūdžio pramogomis galėtumėte mėgautis ramiai, pasirūpinkite papildoma draudimo apsauga didesnės rizikos laisvalaikio metu, tai turėtų būti aiškiai įrašyta Jūsų draudimo liudijime. Jei nesate tikri, kokia veikla būtų laikoma didesnės rizikos laisvalaikiu, pasikonsultuokite su mūsų draudimo ekspertais.

Informacija vykstantiems į JAV, Turkiją arba Egiptą

Jeigu kelionės JAV metu susergate arba patiriate traumą, susisiekite su mūsų partneriais GMMI, kad gautumėte patikimą bei kokybišką medicininę pagalbą.

Mūsų partnerių kontaktai:

Telefono numeris: +1-954-370-6404
Nemokamas telefono numeris: +1-800-682-6065
Faksas: +1-954-370-8130
El. paštas: customerservice@gmmi.com
Internetinis puslapis: http://www.gmmi.com

Jeigu susirgote ar patyrėte traumą Turkijoje arba Egipte ir turite galimybę prieš kreipdamiesi į gydymo įstaigą, paskambinkite mums – rekomenduosime profesionalią, sąžiningą ir patikimą. Susisiekti su mumis galite telefonu  +37052108925.

Draudimo taisyklės

Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.

Kelionių draudimo taisyklės (pdf, 712 KB)
Atmintinė apdraustajam (pdf, 355 KB)

Keliautojų košmarai. Ką daryti?

Kasdien išgirstame kelias dešimtis kelionių įspūdžių, deja, dažniausiai tokių, kuriuos vadiname keliautojų košmarais. Ne visų jų galima išvengti, tačiau daugumai galima pasiruošti ir stipriai palengvinti pasekmes. Dalinamės savo patirtimi.

Skaityti toliau

KITI MŪSŲ DRAUDIMO PRODUKTAI

Sukurti Jūsų saugumui