Kelionės draudimas

 1. Privatiems
 2. Draudimas
 3. Kelionės draudimas

Jei planuojate keliones ateičiai, darykite tai saugiai! Apdrauskite savo kelionę, o jei artėjant kelionės datai iš šalies išvykti negalėsite dėl uždarytų tarpvalstybinių sienų, mes Jums grąžinsime už draudimą sumokėtus pinigus.

 • Draudimas internetu

  Nesvarbu ar kelionė rytoj, ar po kelių mėnesių apsidrauskite internetu per kelias minutes!

 • Esame pasiekiami 24/7

  Prireikus pagalbos, galite skambinti mums, esame pasiekiami visada!

 • Pagalba pakliuvus į teroro išpuolį

  Kompensuojame medicinines išlaidas, jeigu asmuo sužalojamas teroro akto metu.


„If“ kelionių draudimas
Būtinosios medicininės pagalbos draudimas

Atlyginame kelionėje patirtas medicinines išlaidas, jei susižeistumėte ar netikėtai susirgtumėte ir Jums prireiktų neatidėliotinos medicininės pagalbos. Svarbu: Užsikrėtus koronavirusu valstybėse, kuriose paskelbta ypatingoji padėtis dėl koronaviruso plitimo, apsauga negalioja. Situacijos, kada draudimas galioja.

checkmark
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Būtinosios medicininės pagalbos draudimas kompensuos Jūsų gydymosi išlaidas užsienyje, o draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra papildoma finansinė parama, jei kelionės metu susižeisite. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai
Kelionės išlaidų draudimas (Šiuo metu šios rizikos nesiūlome)

Atlyginsime nuostolius, susijusius su numatytos kelionės atšaukimu, pavėlavimu išvykti ar pavėlavimu į tarpinę transporto priemonę bei kelionės nutrūkimu dėl nuo Jūsų nepriklausančių priežasčių. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai
Bagažo draudimas 

Jei kelionės metu dingo Jūsų bagažas, buvote apiplėštas viešbutyje ar gatvėje, mes kompensuosime padarytus nuostolius už prarastus daiktus. Jeigu bagažo pristatymą į užsienį vėluoja daugiau kaip 6 valandas – kompensuosime būtinų daiktų įsigijimo išlaidas. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai
Civilinės atsakomybės draudimas

Atlyginsime Jūsų, Jūsų mažamečių vaikų ar naminių gyvūnų padarytą žalą tretiesiems asmenims bei padėsime apsiginti nuo nepagrįstų pretenzijų, atlyginsime patirtas teismo bei advokato išlaidas. Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai
Išsinuomoto automobilio išskaitos (franšizės) draudimas

Atlyginsime iki 2 000 Eur žalą ar nuostolius padarytus kelionėje išsinuomotam automobiliui, kai nuomos kompanija pateikia pretenziją dėl sugadinto ar visiškai sunaikinto (arba pavogto) automobilio. Situacijos, kada draudimas galioja.

Draudimas galioja tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje išsinuomotam lengvajam ar lengvajam krovininiam (iki 3,5 t.) automobiliui draustam kasko draudimu, kai įvykis nutinka už Lietuvos ribų.

Pasirinktinai
Namų turto draudimas kelionės metu

Namų turto draudimo apsauga Jūsų kelionės užsienyje metu namie paliktiems daiktams. Šiuo draudimu apsaugosite savo namų turtą nuo galimos vagystės, kai jums išvykus namai paliiekami be priežiūros . Situacijos, kada draudimas galioja.

Pasirinktinai


 • Kelionės draudimo atmintinė

  Paruošėme atmintinę, kurioje praktiniai patarimai ir atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie kelionės draudimą.

  Skaityti daugiau
 • Kada galioja kelionės draudimas

  Nežinote, kokias rizikas rinktis ir kokiais atvejais jos galioja? Paruošėme gyvenimiškų situacijų variantus su atsakymais ar galioja draudimas. 

  Sužinoti daugiau
 • Patarimai keliautojams

  Praktiniai patarimai ir informacija apie Kelionių draudimą, kad kelionė būtų saugi, pavyktų išvengti nesklandumų ir paliktų vien malonius prisiminumus.

  Sužinoti daugiau

Kiti mūsų draudimo produktai

Sukurti Jūsų ir Jūsų augintinių saugumui
 1. Privatiems
 2. Draudimas
 3. Kelionės draudimas