Šuns ir katės draudimas

Apdrausti galite augintinį nuo 4 mėn. iki 7 metų amžiaus.
Gydymo išlaidų ir gyvybės draudimas įsigalioja po 14 d. nuo sutarties sudarymo.

 • Draudimas nuo 6 Eur/mėn.
 • Įvykių ir išmokų skaičius neribojamas
 • Galioja visose Lietuvos veterinarijose
Skaičiuoti kainą Pranešti apie žalą
 • Jei augintinis susirgs

  Atlyginsime išlaidas iki Jūsų pasirinktos sumos, jei augintinis susirgs ar patirs traumą.

 • Jei augintinio neteksite

  Atlyginsime visą gyvybės draudimo sumą, jeigu Jūsų augintinis mirs, dings arba bus pavogtas.

 • Jei augintinis pridarys žalos

  Atlyginsime nuostolius iki 3500 Eur, jeigu augintinis jų pridarys aplinkiniams.


 • Išlaidos veterinarijos paslaugoms

  Draudimas kompensuoja gydymo išlaidas, kai šuo arba katė suserga ar patiria traumą (atėmę 40 Eur išskaitą). Atlyginame tiek veterinarijos paslaugų išlaidas, tiek išlaidas vaistams iki jūsų pasirinktos gydymo išlaidų draudimo sumos (400 Eur, 700 Eur arba 1000 Eur).

  Deja, bet išlaidų profilaktinėms paslaugoms, pavyzdžiui, skiepams ar dantų apnašoms valyti, kaip ir kai kurių kitų taisyklėse numatytų paslaugų nekompensuojame.

 • Kompensacija netekus augintinio

  Išmokėsime gyvybės draudimo sumą (atėmę 40 Eur išskaitą) augintiniui mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo tam, kad galėtumėte įsigyti naują šunį arba katę – kad namuose ir vėl Jus sutiktų visuomet ištikimas keturkojis draugas.

  Jei augintinis pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas – apmokėsime protingas bei pagrįstas jo paieškos išlaidas, o augintiniui neatsiradus – išmokėsime visą šuns gyvybės draudimo sumą.

 • Augintinio savininko civilinė atsakomybė

  Dažnai nerimaujame ne tik dėl savo augintinio sveikatos, bet ir dėl jo elgesio ir galimų nuostolių aplinkiniams. „If" šuns draudimas atlygina Jūsų augintinio sukeltus nuostolius aplinkiniams net iki 3500 Eur, todėl būsite tikri, kad galėsite sąžiningai atlyginti nuostolius, pavyzdžiui, jei jūsų šuo sužeistų kaimynų katę ar sukeltų eismo įvykį.

 • Atšaukus ar nutraukus kelionę

  Jeigu jūsų kelionės užsienyje metu, Lietuvoje paliktas augintinis susirgtų gyvybei pavojinga liga ar patirtų gyvybei pavojingą traumą, atlyginsime susidariusius nuostolius (už nakvynę, kelionės bilietus ir pan.) dėl skubaus grįžimo namo ar suplanuotos kelionės atšaukimo, jei dėl augintinio ligos išvykti negalėtumėte.

Turint šuns bei katės draudimą, augintinio netikėtos ligos ar traumos atveju galėsite rūpintis vien tik juo, o išlaidomis pasirūpinsime mes!

Mūsų patirtis rodo, kad netikėtas vizitas į veterinarijos kliniką vidutiniškai kainuoja 200 Eur, o jei prireikia sudėtingesnio gydymo, suma išauga keliskart.
suns draudimas
Draudimas ne tik padengia gydymo išlaidas, tačiau ir suteikia kitų papildomų apsaugų.
Kas įeina į draudimą

Atlyginsime veterinarijos paslaugų ir vaistų išlaidas augintiniui susirgus arba patyrus traumą. Drausdamiesi galėsite pasirinkti gydymo išlaidų draudimo sumą 400 Eur, 700 Eur ar 1000 Eur. Įvykių skaičius nėra skaičiuojamas. 

Iki 1 000 Eur

Jei augintinis pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas, apmokėsime protingas bei pagrįstas jo paieškos išlaidas (netaikant išskaitos), o augintiniui neatsiradus, išmokėsime gyvybės draudimo sumą.

Iki 2 500 Eur

Išmokėsime augintinio gyvybės draudimo sumą jam mirus dėl ligos ar traumos. Drausdamiesi galėsite pasirinkti augintinio gyvybės draudimo sumą.
 

Iki 2 500 Eur

Atlyginsime augintinio padarytus nuostolius aplinkiniams.

Iki 3 500 Eur

Jeigu jūsų kelionės užsienyje metu, Lietuvoje paliktas augintinis susirgtų gyvybei pavojinga liga ar patirtų gyvybei pavojingą traumą, atlyginsime susidariusius nuostolius (už nakvynę, kelionės bilietus ir pan.) dėl skubaus grįžimo namo ar suplanuotos kelionės atšaukimo, jei dėl augintinio ligos išvykti negalėtumėte.

700 Eur

Išskaita

40 Eur
 • suns draudimas

  Kaip suprasti, kad šuo serga

  Štai 5 požymiai, kurie gali parodyti, jog augintinis negaluoja. Jei pastebite bent vieną jų – susisiekite su veterinarijos gydytoju. 

  Skaityti
 • 6 priežastys turėti šuns ir katės draudimą

  Kodėl  naudinga turėti augintinio draudimą? Kokias išlaidas ir kokiais atvejais galite tikėtis draudimo išmokos?

  Skaityti
 • Dažniausios šunų ligos. Kaip išvengti?

  Atmintinė šunų šeimininkams, kaip apsaugoti augintinį nuo dažniausiai pasitaikomų ligų.

  Skaityti