šuns draudimas

Geriausia apsauga jūsų augintiniui
  1. Šuns draudimas

Suteikite savo augintiniui geriausią priežiūrą – apdrauskite jį „If“ šuns draudimu ir galėsite nebijoti nenumatytų išlaidų nelaimės atveju.

Itin plati „If“ šunų draudimo apsauga atlygins gydymo išlaidas ligos ar traumos atveju, kompensuos nuostolius šuns dingimo, vagystės ar mirties atveju, o taip pat – padengs Jūsų augintinio kitiems padarytus nuostolius.


  • Gydykite savo šunį ten, kur norite

    Neribojame veterinarijos gydyklų, kurių paslaugomis galite naudotis. Veskite savo šunį ten, kur jūsų šuo jaučiasi geriausiai.

  • Fiksuota išskaita – fiksuotos išlaidos

    Būsite tikri, kad šuns gydymo išlaidoms neišleisite daugiau, nei taikoma fiksuota 30 Eur draudimo išskaita (franšizė). Kompensacijos limitas vienai ligai gydyti – net 500 Eur.

Veislė Amžius ​Kaina mėnesiui (kilmingas) ​Kaina mėnesiui (nekilmingas)
​​Trumpaplaukis taksas
​2 metai​ ​7,49 €​ 5,49 €​
Biglis
​7 mėn. ​9,99 € ​6,99 €
​Vokiečių aviganis
​1 metai ​9,99 € 7,99 €
​Labradoro retriveris​
​7 mėn. ​12,99 € 8,99 €
​Tibeto mastifas
​4 metai 13,49 € 9,49 €​

Draudimo apsauga

Gydymo išlaidų draudimas

Kompensuojame gydymo išlaidas, kai šuo suserga arba patiria traumą. Padengiamos išlaidos ir veterinarinėms paslaugoms, ir vaistams iki 500 Eur vienai ligai ar traumai gydyti. Neatlyginamos išlaidos profilaktinėms paslaugoms, pavyzdžiui, skiepams ar dantų apnašoms valyti.

Gyvybės draudimas

Išmokėsime visą šuns gyvybės draudimo sumą jam mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo metu, kad galėtumėte įsigyti naują šeimos draugą.

Dingimo ir vagystės draudimas

Jei jūsų šuo pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas – išmokėsime visą šuns gyvybės draudimo sumą, kad galėtumėte įsigyti naują šeimos draugą.

Civilinės atsakomybės draudimas

Atlyginsime jūsų augintinio padarytus nuostolius kitiems asmenims ar jų turtui iki 3000 Eur. Pavyzdžiui, jei šuo sukėlė eismo įvykį, padengsime ne tik Jūsų šuns gydymo išlaidas, bet ir nukentėjusių automobilių remonto išlaidas.

Kodėl verta apdrausti savo šunį

Šuo – tikras šeimos draugas, tad visuomet norime užtikrinti, kad jis būtų sveikas ir žvalus. Tie, kam yra tekę gydyti savo augintinį ligos ar traumos atveju, žino, jog sunkesniais atvejais išlaidos gali siekti išties ženklias sumas, o vidutiniškai vizitas pas veterinarą mūsų klientams pinigines patuština 200 Eur. Tai – nemaža pinigų suma, kurią išleisti ne visuomet esame pasirengę.

Apdraudus šunį „If" draudimu galite būti tikri, kad įprastais atvejais vizitas pas veterinarą šuns ligos ar traumos atveju Jums kainuos tik 30 Eur – tiek, kiek sudaro draudimo išskaita (franšizė). Likusias gydymo išlaidas, net iki 500 Eur limito vienos ligos gydymui, kompensuosime mes. Todėl Jums nereikės taupyti ar atidėti gydymo procedūrų ir galėsite suteikti savo augintiniui geriausią priežiūrą.

Dažnai nerimaujame ne tik dėl savo šuns sveikatos, bet ir dėl jo elgesio ir galimų nuostolių aplinkiniams. „If" šuns draudimas atlygina Jūsų augintinio sukeltus nuostolius net iki 3000 Eur, todėl būsite tikri, kad galėsite sąžiningai atlyginti nuostolius, pavyzdžiui, jei jūsų šuo sužeistų kaimynų katę ar sukeltų eismo įvykį.

Jei nutiktų taip, kad neteksite savo šuns, išmokėsime Jums visą šuns gyvybės draudimo sumą tam, kad galėtumėte įsigyti naują augintinį – kad namuose ir vėl Jus sutiktų visuomet ištikimas keturkojis draugas.

Kokias gydymo išlaidas atlyginame

Kokias išlaidas kompensuojame

Atlyginame šuns gydymo išlaidas dėl dviejų draudžiamųjų įvykių – ligos ir patirtos traumos. Atlyginame ir veterinarijos paslaugų išlaidas, pavyzdžiui, išlaidas konsultacijai ar operacijai, ir išlaidas vaistams, kurie yra įtraukti į Lietuvos veterinarinių vaistų registrą.

Kokias išlaidų nekompensuojame

Nekompensuojame išlaidų, kurios nesusijusios su ligos ar traumos gydimu, pavyzdžiui:

  • profilaktinėms paslaugoms ar vaistams, pavyzdžiui, skiepams, sterilizacijai, maisto papildams, vitaminams, dantų apnašų valymui ir pan.
  • su nėštumo nustatymu, gimdymu, nėštumo kontrole ar nutraukimu susijusių išlaidų.

Neatlyginamos lėtinių ligų gydymo išlaidos, tačiau, kompensuojamos išlaidos tokios ligos diagnozei nustatyti pirmą kartą.

Nekompensuojame pagrindinių užkrečiamų ligų gydymo, jeigu nuo jų šuo nebuvo paskiepytas.

Kokių dokumentų reikia norint gauti kompensaciją

Jei jūsų šuo buvo gydomas, išsaugokite veterinarijos gydyklos paslaugų sąskaitą ar čekį, taip pat turėkite veterinaro pasirašytą ir gydyklos antspaudu pažymėtą ligos diagnozę ir atliktų gydymo procedūrų sąrašą.

Kokius šunis galima apdrausti ir kada galioja draudimo apsauga

Draudimo apsauga įsigalioja po 14 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo dienos. Tai reiškia, kad atsitikus įvykiui per pirmąsias dvi savaites nuostolių kompensuoti negalėsime.

Sudarant draudimo sutartį šuo turi būti sveikas, registruotas ir nuo 6 mėn. iki 7 metų amžiaus.

Draudimo taisyklės

​​​Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.

Atsisiųskite

Šuns draudimo taisyklės (pdf, 491 KB)

KITI MŪSŲ PRODUKTAI

Jūsų ir Jūsų turto saugumui
  1. Šuns draudimas