Šuns ir katės draudimas

Apdrausti galite augintinį nuo 4 mėn. iki 7 metų amžiaus
Skaičiuoti kainą
 1. Privatiems
 2. Draudimas
 3. Šuns draudimas

Su „If“ draudimu, netikėtos ligos ar traumos atveju galėsite rūpintis augintiniu, o išlaidomis pasirūpinsime mes!

Augintinio draudimą turėti naudinga

 • Jei augintinis susirgs

  Atlyginsime išlaidas iki Jūsų pasirinktos sumos, jei augintinis susirgs ar patirs traumą.

 • Jei augintinio neteksite

  Atlyginsime visą gyvybės draudimo sumą, jeigu Jūsų augintinis mirs, dings arba bus pavogtas.

 • Jei augintinis pridarys žalos

  Atlyginsime nuostolius iki 3500 Eur, jeigu augintinis jų pridarys aplinkiniams.

Kas įeina į draudimą Maksimali išmoka
Liga, trauma

Išmokėsime visą augintinio gyvybės draudimo sumą jam mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo metu.  Drausdamiesi galėsite pasirinkti savo augintinio gyvybės draudimo sumą.

Iki 1 000 Eur
Dingimas, vagystė

Jei Jūsų augintinis pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas apmokėsime protingas bei pagrįstas jo paieškos išlaidas, o augintiniui neatsiradus – išmokėsime visą šuns gyvybės draudimo sumą.

Iki 2 500 Eur
Gyvybės draudimas

Išmokėsime visą augintinio gyvybės draudimo sumą jam mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo metu.  Drausdamiesi galėsite pasirinkti savo augintinio gyvybės draudimo sumą.

Iki 2 500 Eur
Civilinės atsakomybės draudimas

Atlyginsime augintinio sukeltus nuostolius aplinkiniams.

3 500 Eur
Kelionės nutraukimas dėl augintinio

Jeigu Jūsų kelionės užsienyje metu, Lietuvoje paliktas augintinis patirtų gyvybei pavojingą traumą (ar susirgtų gyvybei pavojinga liga), padengsime nuostolius patirtus dėl skubaus grįžimo (nakvynė, kelionės bilietai ir pan.).

700 Eur
Kelionės atšaukimas dėl augintinio

Jeigu prieš Jūsų kelionę pavojingai augintinis susirgs ar patirs itin rimtą traumą dėl kurios turėsite ir nedelsiant pradėti gydymą, padengsime Jūsų nuostolius už kelionės atšaukimą (kelionės bilietai, nakvynė ir pan.).

700 Eur

Gydymo išlaidų ir gyvybės draudimas įsigalios po 14 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo, o gyvūno savininko kelionės atšaukimo ar nutraukimo draudimas – po 3 dienų nuo sutarties sudarymo dienos.
  • Kodėl naudingas šuns ar katės draudimas?

  Vidutiniškai vizitas netikėtam augintinio gydymui pas veterinarą pinigines patuština 200 Eur, o jei reikia pradėti sudėtingesnį gydymą, suma išauga keliskart. Šuns ir katės draudimas ne tik padengia gydymo išlaidas, tačiau ir suteikia kitų papildomų apsaugų. Susipažinkite!

  Skaityti daugiau
 • Kaip suprasti, kad šuo serga

  Pastebėti, kad šuo serga, ne visada lengva, nes jie, turėdami stiprų išgyvenimo instinktą, slepia savo ligą ir skausmą. Štai 5 požymiai, kurie gali parodyti, jog augintinis negaluoja. Jei pastebite bent vieną jų – susisiekite su veterinarijos gydytoju. 

  Skaityti daugiau
 • Gydymo išlaidų kompensavimas

  Turintiems „If“ šuns ir katės draudimą atlyginamos augintinio gydymo išlaidas dėl dviejų draudžiamųjų įvykių – ligos ir patirtos traumos. Nors lėtinių ligų gydymo išlaidos neatlyginamos, tačiau kompensuojamos išlaidos tokios ligos diagnozei nustatyti pirmą kartą.

  Skaityti daugiau

Kiti mūsų draudimo produktai

Jūsų ir Jūsų turto saugumui
 1. Privatiems
 2. Draudimas
 3. Šuns draudimas