šuns ir katės draudimas

Geriausia apsauga jūsų augintiniui
  1. Šuns draudimas

Suteikite savo šuniui arba katei geriausią priežiūrą – apdrauskite jį „If“ gyvūnų draudimu ir galėsite nebijoti nenumatytų išlaidų nelaimės atveju.

Itin plati „If“ gyvūnų draudimo apsauga atlygins gydymo išlaidas ligos ar traumos atveju, kompensuos nuostolius gyvūno dingimo, vagystės ar mirties atveju, o taip pat – padengs Jūsų augintinio kitiems padarytus nuostolius.


  • Gydykite savo augintinį ten, kur norite

    Neribojame veterinarijos gydyklų, kurių paslaugomis galite naudotis. Veskite savo augintinį ten, kur jis jaučiasi geriausiai.

  • Fiksuota išskaita – fiksuotos išlaidos

    Būsite tikri, kad šuns gydymo išlaidoms neišleisite daugiau, nei taikoma fiksuota 40 Eur draudimo išskaita (franšizė). Kompensacijos limitas vienai ligai gydyti – net 700 Eur.

Gyvūnas
Amžius ​Kaina mėnesiui ​Kaina metams
Šunys
​​Trumpaplaukis taksas
​2 metai​ ​8 €​ 96 €​
Biglis
​7 mėn. ​11,7 € ​140 €
​Vokiečių aviganis
​1 metai ​12,5 € 150 €
​Labradoro retriveris​
​7 mėn. ​15,8 € 190 €
Katės

Kurilų trumpauodegė
7 mėn. 8,8 € 106 €
Persų
7 mėn 7,8 € 94 €

Lentelėje atvaizduotos pavyzdinės kainos. Tikslią savo augintinio draudimo kainą sužinosite internetinėje skaičiuoklėje.

Draudimo apsauga

Gydymo išlaidų draudimas

Kompensuojame gydymo išlaidas, kai šuo arba katė suserga ar patiria traumą. Padengiamos išlaidos ir veterinarinėms paslaugoms, ir vaistams iki 700 Eur vienai ligai ar traumai gydyti. Neatlyginamos išlaidos profilaktinėms paslaugoms, pavyzdžiui, skiepams ar dantų apnašoms valyti.

Gyvybės draudimas

Išmokėsime visą augintinio gyvybės draudimo sumą jam mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo metu.

Dingimo ir vagystės draudimas

Jei jūsų augintinis pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas – apmokėsime protingas bei pagrįstas jo paieškos išlaidas, o augintiniui neatsiradus – išmokėsime visą šuns gyvybės draudimo sumą.

Civilinės atsakomybės draudimas

Atlyginsime jūsų augintinio padarytus nuostolius kitiems asmenims ar jų turtui iki 3500 Eur. Pavyzdžiui, jei šuo sukėlė eismo įvykį, padengsime ne tik Jūsų šuns gydymo išlaidas, bet ir nukentėjusių automobilių remonto išlaidas.

Kodėl verta apdrausti savo šunį arba katę

Augintinis– tikras šeimos draugas, tad visuomet norime užtikrinti, kad jis būtų sveikas ir žvalus. Tie, kam yra tekę gydyti savo augintinį ligos ar traumos atveju, žino, jog sunkesniais atvejais išlaidos gali siekti išties ženklias sumas, o vidutiniškai vizitas pas veterinarą mūsų klientams pinigines patuština 200 Eur. Tai – nemaža pinigų suma, kurią išleisti ne visuomet esame pasirengę.

Apdraudus augintinį„If" draudimu galite būti tikri, kad įprastais atvejais vizitas pas veterinarą augintinio ligos ar traumos atveju Jums kainuos tik 40 Eur – tiek, kiek sudaro draudimo išskaita (franšizė). Likusias gydymo išlaidas, net iki 700 Eur limito vienos ligos gydymui, kompensuosime mes. Todėl Jums nereikės taupyti ar atidėti gydymo procedūrų ir galėsite suteikti savo augintiniui geriausią priežiūrą.

Dažnai nerimaujame ne tik dėl savo augintinio sveikatos, bet ir dėl jo elgesio ir galimų nuostolių aplinkiniams. „If" šuns draudimas atlygina Jūsų augintinio sukeltus nuostolius aplinkiniams net iki 3500 Eur, todėl būsite tikri, kad galėsite sąžiningai atlyginti nuostolius, pavyzdžiui, jei jūsų šuo sužeistų kaimynų katę ar sukeltų eismo įvykį.

Jei nutiktų taip, kad neteksite savo šuns arba katės, išmokėsime Jums visą augintinio gyvybės draudimo sumą (atėmę 40 Eur išskaitą) tam, kad galėtumėte įsigyti naują šunį arba katę – kad namuose ir vėl Jus sutiktų visuomet ištikimas keturkojis draugas.

Kokias gydymo išlaidas atlyginame

Kokias išlaidas kompensuojame

Atlyginame augintinio gydymo išlaidas dėl dviejų draudžiamųjų įvykių – ligos ir patirtos traumos. Atlyginame ir veterinarijos paslaugų išlaidas, pavyzdžiui, išlaidas konsultacijai ar operacijai, ir išlaidas vaistams, kurie yra įtraukti į Lietuvos veterinarinių vaistų registrą.

Kokias išlaidų nekompensuojame

Nekompensuojame išlaidų, kurios nesusijusios su ligos ar traumos gydimu, pavyzdžiui:

  • profilaktinėms paslaugoms ar vaistams, pavyzdžiui, skiepams, sterilizacijai, maisto papildams, vitaminams, dantų apnašų valymui ir pan.
  • su nėštumo nustatymu, gimdymu, nėštumo kontrole ar nutraukimu susijusių išlaidų.

Neatlyginamos lėtinių ligų gydymo išlaidos, tačiau, kompensuojamos išlaidos tokios ligos diagnozei nustatyti pirmą kartą.

Nekompensuojame pagrindinių užkrečiamų ligų gydymo, jeigu nuo jų augintinis nebuvo paskiepytas.

Kokių dokumentų reikia norint gauti kompensaciją

Jei jūsų šuo arba katė buvo gydomi, išsaugokite veterinarijos gydyklos paslaugų sąskaitą ar čekį, taip pat turėkite veterinaro pasirašytą ir gydyklos antspaudu pažymėtą ligos diagnozę ir atliktų veterinarinių gydymo procedūrų sąrašą.

Gyvūno savininko kelionės atšaukimo arba nutraukimo draudimas

Jeigu Jūsų augintinis susirgtų gyvybei pavojinga liga arba patirtų gyvybei pavojinga traumą, ir dėl to Jūs atsisakytumėte vykti į iš anksto suplanuotą kelionę į užsienį, atlyginsime Jūsų ir Jus lydinčių šeimos narių patirtas (sumokėtas) atšauktos kelionės išlaidas iki 700 EUR. Pavyzdžiui, prieš Jūsų kelionę pavojingai susirgus šuniui, padengsime Jūsų nuostolius už apmokėtus neatšaukiamus lėktuvo bilietus, apmokėtas nakvynes viešbutyje, apmokėtą automobilio nuomą.

Jeigu Jūsų augintinis susirgtų gyvybei pavojinga liga arba patirtų gyvybei pavojinga traumą, ir dėl to Jūs būtumėte priversti grįžti iš kelionės į Lietuvą, atlyginsime Jūsų ir Jus lydinčių šeimos narių patirtas (sumokėtas) papildomas grįžimo išlaidas iki 700 EUR. Pavyzdžiui, Jūsų kelionės į užsienį metu, Lietuvoje paliktas katinas patirtų gyvybei pavojingą traumą, padengsime Jūsų nuostolius už papildomas nakvynes ir lėktuvo bilietų keitimą, kad kuo greičiau galėtumėte grįžti namo į Lietuvą.

Kokius gyvūnus galima apdrausti ir kada galioja draudimo apsauga

„If" gyvūnų draudimu galite apdrausti savo šunį arba katę. Deja, tačiau Jūsų auginamo krokodilo, meškos ar žirgo negalėsime apdrausti.

Sudarant draudimo sutartį augintinis turi būti sveikas nuo 4 mėn. iki 7 metų amžiaus.

Kada pradeda galioti draudimo apsauga?

Gydymo išlaidų draudimas ir gyvybės draudimas įsigalios po 14 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo, o gyvūno savininko kelionės atšaukimo ar nutraukimo draudimas – po 3 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo dienos, bet ne anksčiau nei sutarties galiojimo pradžia. Ši sąlyga negalioja, jei sutartį atnaujinate be pertraukos.

Kitais atvejais draudimo apsauga įsigalios nuo draudimo liudijime nurodytos draudimo sutarties įsigaliojimo dienos, ir galios iki draudimo sutarties galiojimo pabaigos dienos.

Draudimas nuo medžioklinio arba tarnybinio šuns vertės praradimo

Išmokėsime ½ šuns gyvybės draudimo sumos, jeigu medžioklinis arba tarnybinis šuo po ligos arba traumos nebebus tinkamu specialioms užduotims, kurioms buvo dresuotas, atlikti. Pavyzdžiui, jei šuo medžioklės metu buvo taip stipriai sužalotas, jog po gydymo liko raišas, išmokėsime ½ šuns gyvybės draudimo sumos.

Draudimo taisyklės

Draudimo taisyklės yra Jūsų draudimo sutarties dalis. Bendrosiose draudimo sąlygose aptartos jūsų ir mūsų teisės bei pareigos, sutarties nutraukimo tvarka, kiti bendradarbiavimo principai. Gyvūnų draudimo taisyklėse aprašyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudimo išmokos apskaičiavimo metodai bei kitos gyvūnų draudimo sąlygos.

Atsisiųskite

Bendrosios draudimo sąlygos (pdf, 851 kb)

Gyvūnų draudimo taisyklės (pdf, 895 kb)

Šuns draudimo taisyklės (pdf, 491 kb) (negalioja draudžiantis internetu)

KITI MŪSŲ PRODUKTAI

Jūsų ir Jūsų turto saugumui
  1. Šuns draudimas