šuns ir katės draudimas

Geriausia apsauga Jūsų augintiniui
 1. Privatiems
 2. Draudimas
 3. Šuns draudimas

Su „If“ draudimu, netikėtos ligos ar traumos atveju galėsite rūpintis augintiniu, o išlaidomis pasirūpinsime mes!


 • Jei augintinis susirgs

  Atlyginsime išlaidas iki Jūsų pasirinktos sumos, jei augintinis susirgs ar patirs traumą.

 • Jei augintinio neteksite

  Atlyginsime visą gyvybės draudimo sumą, jeigu Jūsų augintinis mirs, dings arba bus pavogtas.

 • Jei padarys žalą kitiems

  Atlyginsime iki 3500 Eur nuostolių, jeigu Jūsų augintinis padarys nuostolių kitiems asmenims ar jų turtui.

Kas įeina į draudimą Maksimali išmokos suma
Liga, trauma

Kompensuojame gydymo išlaidas, kai šuo arba katė suserga ar patiria traumą. Drausdamiesi galėsite pasirinkti 400 Eur, 700 Eur ar 1 000 Eur draudimo sumą. Padengiamos išlaidos ir veterinarinėms paslaugoms vienai ligai ar traumai gydyti.

Iki 1 000 Eur
Gyvybės draudimas

Išmokėsime visą augintinio gyvybės draudimo sumą jam mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo metu.  Drausdamiesi galėsite pasirinkti savo augintinio gyvybės draudimo sumą.

Iki 2 500 Eur
Dingimas, vagystė

Jei jūsų augintinis pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas apmokėsime protingas bei pagrįstas jo paieškos išlaidas, o augintiniui neatsiradus – išmokėsime visą šuns gyvybės draudimo sumą.

Iki 2 500 Eur
Civilinės atsakomybės draudimas

Atlyginsime augintinio sukeltus nuostolius aplinkiniams.

3 500 Eur
Kelionės atšaukimas dėl augintinio

Jeigu prieš Jūsų kelionę pavojingai augintinis susirgs ar patirs itin rimtą traumą dėl kurios turėsite ir nedelsiant pradėti gydymą, padengsime Jūsų nuostolius už kelionės atšaukimą (kelionės bilietai, nakvynė ir pan.).

700 Eur
Kelionės nutraukimas dėl augintinio

Jeigu Jūsų kelionės užsienyje metu, Lietuvoje paliktas augintinis patirtų gyvybei pavojingą traumą (ar susirgtų gyvybei pavojinga liga), padengsime nuostolius patirtus dėl skubaus grįžimo (nakvynė, kelionės bilietai ir pan.).

700 Eur

Gydymo išlaidų ir gyvybės draudimas įsigalios po 14 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo, o gyvūno savininko kelionės atšaukimo ar nutraukimo draudimas – po 3 dienų nuo sutarties sudarymo dienos.


Kuo naudingas augintinio draudimas?

Vidutiniškai vizitas netikėtam augintinio gydymui pas veterinarą pinigines patuština 200 eur, o jei reikia pradėti sudėtingesnį gydymą, suma išauga keliskart. Šuns ir katės draudimas ne tik padengia gydymo išlaidas, tačiau ir suteikia kitų papildomų apsaugų.

Skaityti daugiau

Šuns ir katės draudimas: gydymo išlaidų kompensavimas

Sudarant draudimo sutartį augintinis turi būti sveikas nuo 4 mėnesių iki 7 metų amžiaus. Susipažinkite, kokias išlaidas draudimas kompensuoja, kokių nekompensuoja bei, kur kreiptis ir kokių dokumentų reikia, norint gauti kompensaciją.

Skaityti daugiau

Kreipimasis į šunų šeimininkus - nepalikite šuns automobilyje

Kasmet šimtai šunų Europoje miršta dėl perkaitimo automobilyje ar su tuo susijusių veiksnių. Kviečiame pasidomėti, kokia lauko temperatūra gali kelti pavojų? Kodėl aukšta temperatūra šunims pavojinga? Ar visiems šunims vienoda rizika?

Skaityti daugiau

AKCIJA! Apdrauskite augintinį ir gaukite 20 Eur augintinio prekėms dovanų

Iki 2019 m. gruodžio 31 dienos visi apdraudę augintinį „If“ draudimu gauna dovanų – 20 eurų kuponą augintinio prekėms įsigyti internetinėje parduotuvėje pet24.lt

Akcijos sąlygos:

 1. Kiekvienam klientui už kiekvieną akcijos galiojimo metu sudarytą „If“ Gyvūnų draudimo sutartį suteikiamas Pet24 20 € vertės nuolaidos kodas. Kai vienu draudimo liudijimu apdraudžiami keli gyvūnai, suteikiamas vienas 20 € vertės nuolaidos kodas.

 2. Nuolaidos kodas išsiunčiamas klientui jo nurodytu el. paštu per 5 darbo dienas nuo draudimo sutarties sudarymo.

 3. Nuolaidos kodą galima panaudoti vieną kartą, įsigyjant prekių už 20,01 € ir didesnę sumą bet kurioje Pet24 parduotuvėje arba perkant internetu pet24.lt.

 4. Akcijos organizatoriai pasilieka teisę sustabdyti akciją, pakeisti jos galiojimo trukmę ar sąlygas, apie tai paskelbus if.lt ir pet24.lt (ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki pasikeitimų įsigaliojimo dienos). 

Draudimas nuo medžioklinio arba tarnybinio šuns vertės praradimo

Išmokėsime ½ šuns gyvybės draudimo sumos, jeigu medžioklinis arba tarnybinis šuo po ligos arba traumos nebebus tinkamu specialioms užduotims, kurioms buvo dresuotas, atlikti. Pavyzdžiui, jei šuo medžioklės metu buvo taip stipriai sužalotas, jog po gydymo liko raišas, išmokėsime ½ šuns gyvybės draudimo sumos.

Atsiliepimai apie „If“ šunų ir kačių draudimą

Po kiekvienos sureguliuotos žalos klausiame klientų nuomonės apie mūsų darbo kokybę ir per mėnesį sulaukiame daugiau nei 200 klientų įvertinimų. Džiaugiamės, kad net 9 iš 10 klientų mūsų paslaugas vertina aukščiausiais balais. Štai keletas klientų atsiliepimų apie „If" šunų ir kačių draudimo žalų reguliavimą:

 • Patogus įvyko registravimas, puikus ir informatyvus bendravimas, išmokos gavimas greičiau nei jūsų patvirtinimas, kad išmoka bus pervesta.
 • Viskas vyko operatyviai ir sklandžiai. Ačiū!
 • Malonūs ir kompetentingi darbuotojai labai greitai ir profesionaliai darė sprendimus.
 • Patiko, kad greit ir maloniai buvau aptarnauta. Tiesiog visada išlikite tokie komunikabilūs ir malonus.
 • Problemos sprendžiamos puikiai, greitai ir sklandžiai.
 • Viskas buvo tobula. Greitis tiek aptarnavimo, tiek žalos reguliavimo. Patvirtinimą kad padarėt pervedimą gavau vėliau nei pinigus :D Ne tik kad rekomenduočiau, bet jau rekomenduoju, ir pateikiu kaip puikų „Customer Service“.

Draudimo taisyklės

Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.

Informacinis dokumentas

Gyvūnų draudimo produkto informacinis dokumentas (pdf, 111 KB)

Galiojančios taisyklės

Negaliojančios taisyklės
Jei Jūsų polisas yra sudarytas anksčiau, Jūsų sutarčiai taikomos tuo metu galiojusių taisyklių redakcija.

 1. Privatiems
 2. Draudimas
 3. Šuns draudimas