Remontas su kasko: pakaitinis automobilis Jums

Kai po įvykio automobilis nebevažiuoja, kyla ne tik finansinių nemalonumų. Staiga likus be automobilio, įprastas kasdienio gyvenimo ritmas tampa problematiškas: nuo rytinės kelionės į darbą, pavežant vaikus į mokyklas, iki eilinio apsipirkimo parduotuvėje. Tačiau turėdami kasko šių nepatogumų galite išvengti ir netgi keliais būdais.

Net jei esate įgudęs ir patyręs vairuotojas, kartais tiesiog neįmanoma išvengti susidūrimo. Tačiau galite apsidrausti nuo finansinių nuostolių ir gauti patikimą pagalbą remonto laikotarpiu. Geriausias kasko draudimas yra tas, kuris atitinka Jūsų poreikius, tad rinkdamiesi kasko draudimą atkreipkite dėmesį į draudimo apimtis, dengiamas rizikas ir Jums reikalingas paslaugas.

Pasirinkę sau tinkamiausią kasko variantą būsite daug ramesni ir labiau užtikrinti net įvykus nelaimei. Visos kasko draudimo sąlygos pateikiamos draudimo taisyklėse.

Pakaitinis automobilis

Kai po kasko draudžiamojo įvykio ar netikėto gedimo Jūsų automobilis nebetinkamas važiuoti, turėdami tinkamą kasko, galėsite užsisakyti pakaitinį automobilį arba gauti kompensaciją įvairioms judumo paslaugomis.

Kasko draudimas galioja ne tik eismo įvykių žaloms, bet ir susidūrus su gyvūnu, vagystės atveju ir kt. Todėl rinkdamiesi draudimą įvertinkite savo poreikius ir atkreipkite dėmesį į tai, kokiu būdu galėsite tęsti savo keliones, kol automobilis remontuojamas.

Šie „If“ kasko variantai turi pakaitinio automobilio ir judumo paslaugas:

  • If geriausias kasko
  • If super kasko
  • If kasko plius

Palyginkite visus „If“ kasko variantus.

Populiariausias sprendimas – pakaitinis automobilis. Tai vienas iš draudimo suteikiamų patogumų, kuris labai pravers, jei savo kasdienės veiklos neįsivaizduojate be automobilio. Kol Jūsų automobilis remontuojamas mūsų partnerių servise, Jūs gausite pakaitinį automobilį, atitinkantį Jūsų automobilio klasę (dydį), bet ne didesnį nei vidutinės klasės. O techninės pagalbos tarnyba per 24 val. jį pristatys su Jumis sutartoje vietoje Lietuvos miestuose bei paims pasibaigus remontui.

Jei gedimas nutiks keliaujant ir automobilį teks remontuoti užsienyje, galėsite naudotis pakaitiniu transportu remonto laikotarpiu iki 30 dienų. Užsienyje pakaitinį automobilį Jūs paimate patys ir pristatote paslaugų tiekėjo nurodytoje vietoje.

Jei automobilis yra kasdienis Jūsų pagalbininkas, pirkdami kasko įsitikinkite, kad pakaitinio automobilio paslauga yra įtraukta į Jūsų sutartį.

Kaip gauti pakaitinį automobilį?

  1. Registruokite kasko įvykį Praneškite apie įvykį programėlėje „If Mobile“ arba savitarnoje Mano If. Nepamirškite pridėti su įvykiu susijusias nuotraukas ir dokumentus.
  2. Sulaukite patvirtinimo Gavę registraciją, per 1 d. d. atsiųsime Jums SMS žinutę ir el. laišką su žalos eksperto kontaktais.
  3. Pasirinkite transportą Paskambinkite mums tel. +370 5 210 8800 ir suderinsime pakaitinį transportą pagal Jūsų poreikius.
  4. Gyvenkite įprastu ritmu Toliau važiuokite, net kai Jūsų automobilis remontuojamas.

Reikia pakaitinio transporto? Skambinkite mums +370 5 210 8800.

Kiti mobilumo būdai

Pakaitinis automobilis – ne vienintelis variantas. Rinkdamiesi kasko paslaugas, apsvarstykite ir kitas, Jums patogias priemones, pvz., automobilių nuomą, taksi ar mikromobilumo transportą. Tokiais atvejais Jums padės kasko variantai su Išsinuomoto ar pasiskolinto automobilio draudimu arba Judumo paslauga.

Išsinuomotas automobilis

Po įvykio palikus savo automobilį remonto dirbtuvėse, išsinuomotas automobilis gali būti tikras išsigelbėjimas. Ši paslauga leidžia grįžti į įprastas vėžes ir tęsti savo kasdienę veiklą, kol Jūsų automobilis remontuojamas. Naudodamiesi automobilių nuoma, galite rinktis iš įvairių transporto priemonių tipų pagal savo poreikius.

Turint kasko su Išsinuomoto ar pasiskolinto automobilio draudimu, jei įvykis nutiks Jums vairuojant išnuomotą automobilį, padengsime Jums tenkančią išskaitą arba remonto išlaidas iki 2000 Eur.

Jei Jums remonto laikotarpiu patogiausia nuomoti automobilį, pasitikrinkite, ar Išsinuomoto ar pasiskolinto automobilio draudimas įtrauktas į Jūsų pasirinktą kasko variantą.

Taksi ir kiti judumo sprendimai

Jei remonto laikotarpiu Jums nėra būtinybės nuolatos turėti automobilį, galite pasinaudoti taksi ir kitomis judumo paslaugomis.

Taksi tiks tokiu atveju, kai nenorite vairuoti arba nėra galimybės išsinuomoti automobilio. Taip pat galite rinktis kompensaciją viešajam transportui arba pasinaudoti automobilių dalinimosi paslaugomis, pvz., CityBee, Bolt drive ir kt.

Dar vienas variantas – nuomojami elektriniai paspirtukai ar dviračiai. Šis mikromobilumo transportas yra lanksti ir ekologiška alternatyva trumpesniems atstumams ar norint išvengti miesto kamščių.

Visi šie įvairūs mobilumo būdai kompensuojami turint kasko su Judumo paslauga. Kol Jūsų automobilis remontuojamas, pasirinkite judėjimo būdą pagal savo poreikius.

Vairuokite užtikrintai

Netikėtai praradus savo automobilį gali kilti daugybė sunkumų, tačiau su tinkamu kasko lengvai grįšite į įprastas vėžes.

Sudarydami sutartį įtraukite pakaitinio automobilio paslaugą, o taip pat apsvarstykite ir kitus keliavimo būdus, pvz., automobilių nuomą, taksi ar mikromobilumo priemones. Jūsų pasirinkta draudimo apimtis gali padėti išlaikyti stabilumą ir užtikrintumą, kad ir kas nutiktų.

Apsidrausti kasko

Praneškite apie įvykį lengvai ir patogiai

Vairuojant pasitaiko netikėtumų ir nelaimių, bet tokiais momentais busime šalia Jūsų. Gaukite plačią pagalbą: nuo automobilio remonto iki įvairių galimybių kuo greičiau grįžti prie įprasto kasdienio ritmo.

Įvykį lengvai ir patogiai užregistruosite savitarnoje Mano If arba programėlėje „If Mobile Baltics“.

Susiję straipsniai