Mobiliųjų įrenginių ir statybinės technikos draudimas

Traktoriaus, krautuvo, ekskavatoriaus, keltuvo, krano ir kitos savaeigės technikos draudimas. Gaukite geriausią draudimo pasiūlymą!

Skaičiuoti kainą
  • Draudžiami nuostoliai po įvykio

    Savaime apdraudžiami įrenginio partempimo, utilizavimo ir kiti nuostoliai po įvykio. Atlyginama iki 2 procentų nuo draudimo sumos.

  • Vagystės be įsilaužimo draudimas

    Galime pasiūlyti specialią sąlygą, kad vagystė būtų pripažinta draudžiamuoju įvykiu net ir tada, kai nėra įsilaužimo požymių.

  • Neskaičiuojame nusidėvėjimo

    Įrenginius iki 5 metų draudžiame nauja atkuriamąja verte ir nuostolius atlyginame neskaičiuodami nusidėvėjimo, jei turtas remontuojamas ar atstatomas.


Gaukite Jūsų poreikius atitinkantį draudimo pasiūlymą specializuotai technikai. Galite rinktis išvardintų rizikų draudimą arba kompleksinį (visų rizikų) draudimą, pagal kurį bus atlyginta žala pvz. dėl turto nuvirtimo, įskilimo, sudužimo ir kitais panašiais atvejais, kurie  nėra taisyklėse nurodyti kaip nedraudžiamieji.

Nuo ko draudžiama Išvardytų rizikų draudimas Kompleksinis draudimas
Vagystė, vandalizmas
checkmark checkmark
Gaisras, dūmai
checkmark checkmark
Sprogimas
checkmark checkmark
Žaibas
checkmark checkmark
Audra, kruša
checkmark checkmark
Grunto slūgis
checkmark checkmark
Avarija
checkmark checkmark
Stiklo dūžis
checkmark checkmark
Kitos aktualios rizikos
 checkmark

Kaip apsidrausti?

Domina mobilių įrenginių ir statybinės technikos draudimas? Jei norite draustis kompleksiniu draudimu, sužinoti kainą ir apsidrausti internetu galite per kelias minutes pasinaudoję skaičiuokle.

Jei domina siauresnės draudimo apimties draudimas ar turite papildomų pageidavimų ar pasiūlymų dėl mobiliųjų įrenginių draudimo, užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.