Mobiliųjų įrenginių ir statybinės technikos draudimas

Traktoriaus, krautuvo, ekskavatoriaus, keltuvo, krano ir kitos savaeigės technikos draudimas. Gaukite geriausią draudimo pasiūlymą!

Skaičiuoti kainą
  • Draudžiami nuostoliai po įvykio

    Savaime apdraudžiami įrenginio partempimo, utilizavimo ir kiti nuostoliai po įvykio. Atlyginama iki 2 procentų nuo draudimo sumos.

  • Vagystės be įsilaužimo draudimas

    Galime pasiūlyti specialią sąlygą, kad vagystė būtų pripažinta draudžiamuoju įvykiu net ir tada, kai nėra įsilaužimo požymių.

  • Neskaičiuojame nusidėvėjimo

    Įrenginius iki 5 metų draudžiame nauja atkuriamąja verte ir nuostolius atlyginame neskaičiuodami nusidėvėjimo, jei turtas remontuojamas ar atstatomas.

Gaukite Jūsų poreikius atitinkantį draudimo pasiūlymą specializuotai technikai. Galite rinktis išvardintų rizikų draudimą arba kompleksinį (visų rizikų) draudimą, pagal kurį bus atlyginta žala pvz. dėl turto nuvirtimo, įskilimo, sudužimo ir kitais panašiais atvejais, kurie  nėra taisyklėse nurodyti kaip nedraudžiamieji.

Nuo ko draudžiama Išvardytų rizikų draudimas Kompleksinis draudimas
Vagystė, vandalizmas
Įtraukta Įtraukta
Gaisras, dūmai
Įtraukta Įtraukta
Sprogimas
Įtraukta Įtraukta
Žaibas
Įtraukta Įtraukta
Audra, kruša
Įtraukta Įtraukta
Grunto slūgis
Įtraukta Įtraukta
Avarija
Įtraukta Įtraukta
Stiklo dūžis
Įtraukta Įtraukta
Kitos aktualios rizikos
Įtraukta

Kaip apsidrausti?

Domina mobilių įrenginių ir statybinės technikos draudimas? Jei norite draustis kompleksiniu draudimu, sužinoti kainą ir apsidrausti internetu galite per kelias minutes pasinaudoję skaičiuokle.

Jei domina siauresnės draudimo apimties draudimas ar turite papildomų pageidavimų ar pasiūlymų dėl mobiliųjų įrenginių draudimo, užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.