Kasko draudimas

Jūsų įmonės automobilių apsaugai

Tai itin plati Jūsų įmonės automobilių draudimo apsauga nuo avarijos, vagystės ir kitų staiga ir netikėtai atsitikusių įvykių padarytos žalos.


  • Netaikome išskaitos stiklams

    Kai sugadinami kėbulo, žibintų, veidrodėlių ar kiti automobilio stiklai ir jie keičiami mūsų partnerių autoservisuose.

  • Pakaitinis automobilis per 24 val.

    Lengvąjį pakaitinį automobilį mūsų partneriai suteiks ne tik po įvykio, bet ir automobiliui sugedus. Lietuvoje jį gausite per 24 val., mieste jis bus pristatytas į pageidaujamą vietą. Pakaitinis automobilis suteikiamas įsigijus pagalbos kelyje paslaugą.

  • Specialūs pasiūlymai transporto parkams

    Jūsų automobilių parkui pateiksime individualų draudimo sprendimą.

Draudimo apsauga If automobilis If automobilis plius
Kompleksinis automobilio draudimas

Draudimas nuo eismo įvykio, vagystės, vandalizmo, gamtos jėgų, gaisro ir kitų staiga ir netikėtai įvykusių įvykių padarytos žalos, išskyrus įvykius, kurie yra išvardinti draudimo taisyklėse kaip nedraudžiamieji.

Pagalba kelyje visą parą

Rato pakeitimas, variklio užvedimas, avarinis durų atidarymas ir kita pagalba kelyje; nevažiuojančio automobilio apsauga kelyje, transportavimas ir saugojimas iki remonto; vairuotojo ir keleivių parvežimas namo po įvykio užsienyje; pakaitinis automobilis; kitos paslaugos. Daugiau žiūrėkite techninės pagalbos kelyje atmintinėje. Pagalbos kelyje paslauga galioja tik tuo atveju, jei ši sąlyga įrašyta draudimo polise.


Papildoma apsauga

Visiškam Jūsų saugumui

​Vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (traumų, neįgalumo, mirties), įvykusių važiuojant apdraustu automobiliu. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 303.

Galite papildomai apdrausti Jūsų sumontuotą įrangą, kuri neįeina į standartinę automobilio komplektaciją, pavzydžiui, naujus ratlankius ar garso įrangą. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 301

Ką svarbu žinoti draudžiantis kasko draudimu?

Susipažinkite su atsakymais į dažnai užduodamus klausimus apie „If“ kasko automobilio draudimą.

Skaityti atmintinę

Draudimo taisyklės

​Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.

KITI MŪSŲ PRODUKTAI

Jūsų verslo saugumui