Kasko draudimas verslui

Patogiai apdrauskite savo įmonės automobilį internetu.
Jei reikalingas transporto parko draudimas (daugiau nei 4 automobiliams), susisiekite su mumis ir gaukite jums tinkamiausią pasiūlymą.

  • Pasiūlymai transporto parkams

    Jūsų automobilių parkui pateiksime individualų draudimo sprendimą pagal konkrečius jūsų verslo poreikius.

  • Ekonomiškas stiklų remontas

    Netaikome išskaitos keičiant kėbulo, žibintų, veidrodėlių ar kitus automobilio stiklus mūsų partnerių servise.

  • Pakaitinis automobilis per 24 val.

    Sugedus automobiliui ar patekus į eismo įvykį, remonto laikotarpiui gausite pakaitinį automobilį arba alternatyvų mobilumo variantą.

Tinkamai apdraustas automobilis – sklandaus verslo dalis

Suprantame, kad įmonės automobilis užima reikšmingą vaidmenį palaikant sklandžią įmonės veiklą. Būkite ramūs turėdami „If“ kasko: jei kas nutiks kelyje, mes būsime šalia ir padėsime tuojau pat grįžti į įprastas vėžes. 

Kokio tipo transporto priemones galima apdrausti?

Nesvarbu, ar tai sunkvežimis, priekaba, furgonas ar lengvasis automobilis – pasiūlysime apsaugos variantą pagal jūsų poreikius, kad jūsų verslas judėtų į priekį. O pavienius (iki 5) automobilius ir lengvuosius krovininius automobilius (iki 3,5 t) galite patogiai apsidrausti internetu. Pasirinkite savo kasko šiandien ir būkite ramūs rytoj.

Nepamirškite privalomojo draudimo

Apdrauskite savo įmonės automobilius „If“ privalomuoju automobilio draudimu ir užsitikrinkite finansinį saugumą. 

Privalomasis draudimas suteikia apsaugą, jei jūsų automobilis padaro žalą trečiajai šaliai. Pavyzdžiui, jei jūsų įmonės automobilis pateks į avariją, kurioje sužalotas žmogus ar apgadintas kitas automobilis, mes padėsime padengti išlaidas.