Kasko draudimas

Tai itin plati įmonės automobilių draudimo apsauga nuo avarijos, vagystės ir kitų staiga ir netikėtai atsitikusių įvykių padarytos žalos.

Apsidrausti internetu Gauti pasiūlymą
 • Netaikome išskaitos stiklams

  Kai sugadinami kėbulo, žibintų, veidrodėlių ar kiti automobilio stiklai ir jie keičiami mūsų partnerių autoservisuose.

 • Pakaitinis automobilis per 24 val.

  Lengvąjį pakaitinį automobilį mūsų partneriai suteiks ne tik po įvykio, bet ir automobiliui sugedus. Lietuvoje jį gausite per 24 val., mieste jis bus pristatytas į pageidaujamą vietą. Pakaitinis automobilis suteikiamas įsigijus pagalbos kelyje paslaugą.

 • Specialūs pasiūlymai transporto parkams

  Jūsų automobilių parkui pateiksime individualų draudimo sprendimą.


Papiloma apsauga:

 • Papildomos įrangos draudimas
  Galite papildomai apdrausti Jūsų sumontuotą įrangą, kuri neįeina į standartinę automobilio komplektaciją, pavzydžiui, naujus ratlankius ar garso įrangą. Plačiau: draudimo taisyklėse (psl. 22), sąlyga Nr. 301.

 • Nelaimingų atsitikimų draudimas​
  Vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (traumų, neįgalumo, mirties), įvykusių važiuojant apdraustu automobiliu. Plačiau: draudimo taisyklėse (psl. 22, sąlyga), Nr. 301.
Draudimo apsauga If automobilis If automobilis plius
Įtraukta Įtraukta
Įtraukta
 • Kasko draudimo atmintinė

  Čia rasite atsakymus į dažniausiai iškylančius klausimus apie kasko draudimą, pvz. kur vyks automobilio remontas, kaip apsakaičiuojami nuostoliai ir kitus praktinius niansus.

  Skaityti atmintinę
 • kasko drauudimas

  „If“ kasko draudimo privalumai

  Nors iš pirmo žvilgsnio skirtingose bendrovėse kasko draudimas visur atrodo panašus, tačiau taip nėra. Sužinokite, kokie „If“ kasko draudimo privalumai.

  Skaityti daugiau