Kasko draudimas

Jūsų įmonės automobilių apsaugai
Apsidrausti internetu Gauti pasiūlymą

Tai itin plati Jūsų įmonės automobilių draudimo apsauga nuo avarijos, vagystės ir kitų staiga ir netikėtai atsitikusių įvykių padarytos žalos.

 • Netaikome išskaitos stiklams

  Kai sugadinami kėbulo, žibintų, veidrodėlių ar kiti automobilio stiklai ir jie keičiami mūsų partnerių autoservisuose.

 • Pakaitinis automobilis per 24 val.

  Lengvąjį pakaitinį automobilį mūsų partneriai suteiks ne tik po įvykio, bet ir automobiliui sugedus. Lietuvoje jį gausite per 24 val., mieste jis bus pristatytas į pageidaujamą vietą. Pakaitinis automobilis suteikiamas įsigijus pagalbos kelyje paslaugą.

 • Specialūs pasiūlymai transporto parkams

  Jūsų automobilių parkui pateiksime individualų draudimo sprendimą.


Papiloma apsauga:

 • Papildomos įrangos draudimas
  Galite papildomai apdrausti Jūsų sumontuotą įrangą, kuri neįeina į standartinę automobilio komplektaciją, pavzydžiui, naujus ratlankius ar garso įrangą. Plačiau: draudimo taisyklėse (psl. 22), sąlyga Nr. 301.

 • Nelaimingų atsitikimų draudimas​
  Vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (traumų, neįgalumo, mirties), įvykusių važiuojant apdraustu automobiliu. Plačiau: draudimo taisyklėse (psl. 22, sąlyga), Nr. 301.
Draudimo apsauga If automobilis If automobilis plius
Kompleksinis automobilio draudimas

Draudimas nuo eismo įvykio, vagystės, vandalizmo, gamtos jėgų, gaisro ir kitų staiga ir netikėtai įvykusių įvykių padarytos žalos, išskyrus įvykius, kurie yra išvardinti draudimo taisyklėse kaip nedraudžiamieji.

Pagalba kelyje visą parą

Rato pakeitimas, variklio užvedimas, avarinis durų atidarymas ir kita pagalba kelyje; nevažiuojančio automobilio apsauga kelyje, transportavimas ir saugojimas iki remonto; vairuotojo ir keleivių parvežimas namo po įvykio užsienyje; pakaitinis automobilis; kitos paslaugos. Daugiau žiūrėkite techninės pagalbos kelyje atmintinėje. Pagalbos kelyje paslauga galioja tik tuo atveju, jei ši sąlyga įrašyta draudimo polise.

 • Kasko draudimo atmintinė

  Čia rasite atsakymus į dažniausiai iškylančius klausimus apie kasko draudimą, pvz. kur vyks automobilio remontas, kaip apsakaičiuojami nuostoliai ir kitus praktinius niansus.

  Skaityti atmintinę
 • kasko drauudimas

  „If“ kasko draudimo privalumai

  Nors iš pirmo žvilgsnio skirtingose bendrovėse kasko draudimas visur atrodo panašus, tačiau taip nėra. Sužinokite, kokie „If“ kasko draudimo privalumai.

  Skaityti daugiau

Kiti mūsų draudimo produktai

Jūsų transporto ir technikos saugumui