„If“ ir tvarumas

Tvarumas – neatsiejama mūsų veiklos dalis. Kasdien padedame žmonėms ir verslams išvengti nelaimės, patariame nuostolių prevencijos klausimais, kurie mažina poveikį aplinkai, padidina saugumo jausmą ir sumažina finansines išlaidas.

Atsitikus įvykiui, žalą reguliuojame tvariai. Skatiname savo tiekėjus ir partnerius laikytis elgesio kodekso,  taikyti tvaresnę praktiką bei padedame jiems šioje kelionėje.

Niekas nėra 100% tvarus. „If“, kaip ir daugelis kitų bendrovių, supranta, kad darbas su tvarumu niekada nesibaigia. Todėl esame atviri naujoms idėjoms, sekame tyrimus ir siekiame užmegzti ir vystyti bendradarbiavimą su klientais, partneriais ir kitais sprendžiant tvarumo iššūkius.

„If“ teikia duomenis apie su klimatu susijusius nuostolius viešosioms įstaigoms, kurios juos naudoja moksliniams tyrimams, siekiant gerinti visuomenės prisitaikymą prie klimato kaitos. Duomenys teikiami nemokamai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „If“ tvarumo vadovu Philipu Thörnu, +46 10 603 77 68, philip.thorn@if.se.

Turite klausimų tvarumo tema?

Susisiekite:
Philip Thörn

Philip Thörn

Head of Sustainability, If

Mobilus: +46 709 853811

philip.thorn@if.se