Mažiname asmens duomenų kiekį el. laiškuose ir SMS žinutėse

Mums rūpi Jūsų duomenų privatumas. Tai yra informacija, pagal kurią Jus galima atpažinti. Asmens duomenys apima ne tik Jūsų vardą, pavardę, asmens kodą, bet ir Jūsų namų adresą, automobilio valstybinį numerį ir pan. Siekdami duomenų saugumo, laipsniškai diegiame pakeitimus komunikacijoje su klientais. Todėl tobuliname el. laiškus ir SMS žinutes mažindami juose pateikiamų asmens duomenų kiekį.
 
Kadangi polisuose ir sąskaitose yra nurodomi asmens duomenys, rūpindamiesi jų saugumu, nebesiunčiame šių dokumentų kaip el. laiško priedų. Jei negavote savo poliso ar sąskaitos el. paštu, juos galite lengvai pasiekti savitarnoje Mano If arba programėlėje „If Mobile Baltics“.

Ar jau gavote el. laišką be įprastos PDF formatu pridėtos sąskaitos? Jei taip, galbūt jau žinote – tokiu būdu užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys būtų pasiekiami tik Jums.

 • Kodėl el. paštu nebesiunčiame polisų ir sąskaitų?

  Dokumentuose yra Jūsų asmens duomenys – vardas, pavardė, asmens kodas ir kt. Šiuos duomenis svarbu apsaugoti, nes jie suteikia informaciją apie Jus ir Jūsų privatų gyvenimą.

 • Kur peržiūrėti polisą ir sąskaitą?

  Savo dokumentus patogiai peržiūrėkite savitarnoje Mano If ir programėlėje „If Mobile“. Taip užtikriname, kad polisas ir sąskaita būtų prieinama tik Jums.

 • Kaip bus užtikrintas duomenų saugumas?

  Jungdamiesi prie draudimo savitarnos ar programėlės, Jūs naudojatės saugiais autentifikavimo metodais: Smart-ID arba interneto banku.

Jūsų duomenys yra Jūsų nuosavybė

Jūsų asmeniniai duomenys yra vertinga informacija, kurią reikia tinkamai saugoti. Kaip saugumas gali nukentėti siunčiant duomenis el. laišku? El. laiškas gali būti netyčia išsiųstas neteisingu adresu arba persiųstas trečiajai šaliai. Arba pašto dėžutę gali pasiekti sukčiai ir pasinaudoję duomenimis sukelti finansinių nuostolių.

Kad užkirstume kelią tokiems atvejams, mažiname el. laiškuose siunčiamų PDF dokumentų kiekį. Jūsų duomenys – tai Jūsų nuosavybė, kuri turi būti pasiekiama tik Jums.

Kokia informacija laikoma asmens duomenimis?

 • Vardas ir pavardė
 • Asmens kodas
 • Adresas
 • Poliso numeris
 • Automobilio registracijos numeris
 • Žalos numeris ir t. t.

Saugesnė skaitmeninė aplinka

Užtikrindami savo klientų duomenų saugumą, prisidedame prie saugesnės skaitmeninės aplinkos kūrimo. Pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) bendrovės privalo užtikrinti, kad klientų duomenys būtų saugiai gaunami, saugomi ir tvarkomi. Todėl nuolat tobuliname komunikacijos būdus stiprindami Jūsų duomenų saugumą. Galite būti tikri, kad esame įsipareigoję išlaikyti aukščiausią jūsų duomenų apsaugos lygį.

Suprantame, kad prisitaikymas prie pokyčių gali užtrukti. Tačiau sprendimas el. laiškuose nebesiųsti sąskaitų ir polisų yra svarbus žingsnis siekiant sustiprinti Jūsų duomenų saugumą. Nuoširdžiai dėkojame, kad esate su mumis šioje kelionėje link saugesnės skaitmeninės aplinkos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su mumis el. paštu draudimas@if.lt arba paskambinę +370 5 210 8800. Mielai Jums padėsime!

Lengvai ir saugiai tvarkykite draudimo dokumentus

Jei nebegaunate savo sąskaitų ir polisų el. paštu, nesijaudinkite – jie patogiai pasiekiami savitarnoje Mano If ir programėlėje „If Mobile Baltics“. Jums tereikia prisijungti.

Prisijungimas su tapatybės patvirtinimu užtikrina, kad Jūsų duomenys būtų prieinami tik Jums. Kokie yra saugūs tapatybės patvirtinimo būdai? Tai Smart-ID ir interneto bankas. Pasirinkite Jums patogesnį ir lengvai pasiekite savo polisus bei sąskaitas.

Ar žinojote, kad „If Mobile Baltics“ programėlėje galite:

 • peržiūrėti ir apmokėti sąskaitas;
 • tvarkyti savo draudimo liudijimų duomenis;
 • lengvai registruoti žalą ir susisiekti su mumis;
 • apsidrausti vos per minutę.

Atsisiųskite programėlę: Google Play | App Store