Įmonės civilinės atsakomybės draudimas

Gauti pasiūlymą
 1. Verslui
 2. Draudimas
 3. Civilinės atsakomybės draudimas
 4. Įmonės civilinės atsakomybės draudimas

Draudimo apsauga nuo atvejų, kai dėl Jūsų įmonės veiklos bus padaryta žala kitų asmenų turtui ar sveikatai.

 • Pritaikyta konkrečios įmonės poreikiams

  Galite pasirinkti draudimo apsaugos sąlygas pagal savo įmonės veiklos pobūdį, sritį bei poreikius.

 • Teisinė pagalba draudžiamojo įvykio atveju

  Patarsime ir pasamdysime reikiamus ekspertus, kad tinkamai įvertintume ir atlygintume padarytą žalą. Atlyginsime teismo bei bylinėjimosi išlaidas.

 • Suteikiame vieną iš plačiausių draudimo apsaugų Lietuvoje

  Mūsų siūlomi apsaugos variantai iškart suteikia platesnę apsaugą Jūsų verslui, todėl sutaupysite laiko, kuris būtų reikalingas derinant papildomas Jūsų verslo specifikai reikalingas draudimo sąlygas.


Atlyginsime žalą dėl turto sugadinimo ar sunaikinimo, žalą padarytą sveikatai, įskaitant neturtinę žalą, bei kitus iš žalos turtui ar sveikatai kylančius finansinius nuostolius.

Kokią Jūsų įmonės atsakomybę apdraudžiame
Atsakomybę dėl Jūsų įmonės nuosavų, išsinuomotų ar nuomojamų patalpų valdymo

Atlyginsime nuostolius, susijusius su Jūsų valdomų patalpų eksploatavimu. Pavyzdžiui, jei Jūsų valdomose patalpose trūkus vandentiekio vamzdžiui bus užlieti kaimynai.

Atsakomybę dėl Jūsų įmonės vykdomos veiklos

Atlyginsime nuostolius, jeigu vykdydami savo veiklą padarysite žalą užsakovui ar tretiesiems asmenims. Pavyzdžiui, dėl suvirinimo darbų kils gaisras.

Atsakomybę dėl žalos, kurią padarė Jūsų įmonės nekokybiškas produktas ar paslauga

Atlyginsime nuostolius, jeigu Jūsų produktas pasirodys nekokybiškas ir padarys žalą Jūsų klientams ar tretiesiems asmenims. Pavyzdžiui, dėl Jūsų parduotų netinkamos kokybės santechninių vamzdžių bus užlietos Jūsų klientų patalpos.

Atsakomybę dėl Jūsų produkto atšaukimo iš rinkos

Atlyginsime nuostolius, jeigu Jūsų produktas bus pripažintas nesaugiu ir Jums teks jį susigrąžinti arba sunaikinti. Atlyginsime visuomenės informavimo, transportavimo, saugojimo, utilizavimo ir kitas išlaidas.

Atsakomybę dėl padarytos aplinkai žalos ir jos likvidavimo

Atlyginsime nuostolius, jeigu vykdydami veiklą užteršite aplinką. Atlyginsime tiek užteršimo išvalymo išlaidas, tiek trečiųjų asmenų nuostolius, kurie kilo dėl užteršimo. Jums pasirinkus papildomą draudimo apsaugą, atlyginsime ir LR institucijų apskaičiuotą žalą gamtai, kurią turėtų atlyginti Jūsų įmonė.

Atsakomybę dėl žalos trečiųjų asmenų turtui, kuris yra patikėtas Jūsų įmonei

Atlyginsime nuostolius turtui, kuris Jums nepriklauso, tačiau Jūs jį išsinuomojote, remontuojate, saugote, sandėliuojate ir pan. Pavyzdžiui, žala remontuojamam automobiliui, kurį Jūs sugadinate teikdami autoserviso paslaugas.

Atsakomybę dėl Jūsų įmonei atstovaujančių partnerių padarytos žalos

Atlyginsime nuostolius, jeigu Jūsų sutartims įvykdyti Jūs pasitelksite subrangovus ar tiekėjus, kurie padarys žalą Jūsų klientams ar tretiesiems asmenims vykdydami Jūsų pavedimus.

Atsakomybę dėl žalos, padarytos valdant, naudojant transporto priemones, savaeiges darbo mašinas, taip pat ir vykdant pakrovimo, iškrovimo darbus

Atlyginsime nuostolius, kuriuos patirs Jūsų užsakovai ar tretieji asmenys, kai žalą padarysite naudodami transporto priemones arba savaeiges darbo mašinas, kai neįvyksta eismo įvykis. Pavyzdžiui, kasdami tranšėją ekskavatoriumi nukertate ten buvusią elektros, interneto, dujų ar vandentiekio liniją. Draudimo apsauga galioja ir pakrovimo bei iškrovimo darbų metu.

Kiti mūsų produktai

Jūsų verslo saugumui
 1. Verslui
 2. Draudimas
 3. Civilinės atsakomybės draudimas
 4. Įmonės civilinės atsakomybės draudimas