Naujienos

 • „If“ – tarptautinis apdovanojimas už klientų patirties valdymo sprendimus

  Kasmetiniuose klientų patirties valdymo apdovanojimuose, kuriuos organizuoja šios srities sprendimų vystymo lyderė pasaulyje „Confirmit“, titulą pelnė Baltijos šalyse veikianti draudimo bendrovė „If“. Confirmit“ ACE (angl. Achievement in Customer Excellence) apdovanojimas įteiktas kategorijoje „Kliento balsas“.

  Skaityti daugiau
 • „If“ patirtis“: tik 39 proc. darbuotojų nori kuo skubiau grįžti dirbti į biurus

  Vis daugiau darbuotojų pastebi, kad darbas iš namų gali būti ne mažiau efektyvus nei biure, o sutaupytas laikas, kurį anksčiau tekdavo praleisti spūstyse, gali būti panaudotas kur kas prasmingiau. Draudimo bendrovės „If“ atliktos apklausos duomenimis, tik 39 proc. Lietuvos darbuotojų nori kuo greičiau grįžti į biurus.

  Skaityti daugiau
 • Karantinas – džiaugsmas motociklistams

  Jau kelintą savaitę mūsų šalyje besitęsiantis karantinas tampa savotišku išsigelbėjimu tiems, kurie turi motociklus. Nors šių transporto priemonių mylėtojų sezonas oficialiai prasidėjęs jau kuris laikas, plieninių žirgų gatvėse galima sutikti tik atšilus orams. Motociklų vairuotojai dabar gali pasinaudoti puikia proga pabėgti nuo minios į atokesnes vietas ir praleisti laiką gamtoje, nepažeidžiant karantino sąlygų.

  Skaityti daugiau
Kontaktai žiniasklaidai

Milda Lomsargienė

Komunikacijos vadovė

MOBILUS TELEFONAS
8~685 269 68

Parašykite Mildai