Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Naujienos

Sužinokite daugiau ne tik apie mūsų įmonę, tačiau ir apie draudimo sektorių. Jei pageidaujate komentaro draudimo tema ar reikalinga daugiau informacijos apie mūsų bendrovę, susisiekite.

 • Apklausa: 6 proc. lietuvių per pastaruosius šešis mėnesius atostogavo užsienyje

  Gegužės 5 d., 2021 m.

  Nors dauguma Lietuvos gyventojų per pastarąjį pusmetį vengė atostogų užsienyje, vis dėlto nemaža dalis tautiečių, nepaisydami pasaulinės pandemijos, vyko pailsėti už šalies ribų. Aktyviausiai keliavo sostinės gyventojai, atskleidė draudimo bendrovės „If“ inicijuotas visuomenės nuomonės tyrimas.

  Skaityti daugiau
 • Tyrimas atskleidė: leistiną greitį dažniausiai viršija vidutinio amžiaus vairuotojai

  Balandžio 22 d., 2021 m.

  Statistikos departamento duomenimis, vairuotojo pažymėjimą turi kas antras Lietuvos gyventojas, tad vairavimo kultūra ir etiketas yra itin svarbūs aspektai visiems eismo dalyviams. Atlikus reprezentatyvų Lietuvos vairuotojų įpročių tyrimą paaiškėjo, kad jaunesni vairuotojai yra emocionalesni ir labiau linkę kelyje elgtis rizikingai, o vyresnių vairuotojų įpročiams kelyje emocijos ar kitų vairuotojų elgesys turi gerokai mažiau įtakos.

  Skaityti daugiau
 • Vagišių taikiklyje vis dažniau atsiduria automobilių vairai

  Balandžio 8 d., 2021 m.

  Nors automobilių rinkoje taip pat įsisuko karantinas, vagims pandemija, panašu, netrukdo. Sumažėjus kelionių, ilgapirščiai vis dažniau ima taikytis į prabangius automobilius: daugėja įsilaužimų, nulupinėjamos įvairios detalės. Pasak draudimo bendrovės „If“ atstovų, dažnesni tampa ir atvejai, kai vairuotojai po nakties neberanda ne tik veidrodėlių, žibintų ar posūkių lempų – pasigendama net vairo.

  Skaityti daugiau
Kontaktai žiniasklaidai

Milda Lomsargienė

Komunikacijos vadovė

MOBILUS TELEFONAS
8~685 269 68

Parašykite Mildai

Pranešimų žiniasklaidai ir naujienų archyvas