Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Naujienos

Sužinokite daugiau ne tik apie mūsų įmonę, tačiau ir apie draudimo sektorių. Jei pageidaujate komentaro draudimo tema ar reikalinga daugiau informacijos apie mūsų bendrovę, susisiekite.

 • Rizikos: kas mūsų laukia 2021 m.

  Naujos ir sparčiai besikeičiančios technologijos kelia naujų iššūkių, kaip ir klimato kaita bei su ja susijusi energetikos transformacija ar gamtos kataklizmai. Šios slinktys keičia ne tik žmonių kasdienybę, bet ir žaidimo taisykles verslui. Pokyčiai reiškia ir naujas rizikas, su kuriomis susiduria draudimo bendrovių klientai. Tiek vieni, tiek kiti suinteresuoti, kad jos būtų kuo greičiau ištyrinėtos. 

  Skaityti daugiau
 • Smarkiai atšalus – nauji pavojai augintiniams

  Šią savaitę Lietuvoje vietomis temperatūra nukris iki –20 laipsnių ir daugiau. Stipriai atšalus didesnį dėmesį reikėtų skirti ne tik sau, bet ir keturkojams draugams – šunims. Pasivaikščiojimai slidžiomis gatvėmis, apibarstytomis druska, gali kelti didelę grėsmę gyvūnų sveikatai. Ir nors kartais manoma, kad šunys dėl savo kailio yra atsparūs šalčiui, deja, storas gyvūno kailis neapsaugo visų kūno dalių. 

  Skaityti daugiau
 • Sinoptikai žada gausų sniegą: kokios klaidos kelyje tokiu oru gali kainuoti itin brangiai?

  Orų prognozės artimiausiu metu skamba atšiauriai: dangų apniaukęs frontas visą savaitę neš sniegą ir gūsingus vėjus, o kelyje – naujus iššūkius vairuotojams. Draudikų teigimu, pablogėjus orams keliuose kasmet išauga incidentų skaičius. Ypač daug jų fiksuojama sezono pradžioje, kai vairuotojai dar nėra apsipratę su naujomis sąlygomis. 

  Skaityti daugiau
Kontaktai žiniasklaidai

Milda Lomsargienė

Komunikacijos vadovė

MOBILUS TELEFONAS
8~685 269 68

Parašykite Mildai