Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Naujienos

Sužinokite daugiau ne tik apie mūsų įmonę, tačiau ir apie draudimo sektorių. Jei pageidaujate komentaro draudimo tema ar reikalinga daugiau informacijos apie mūsų bendrovę, susisiekite.

 • Apklausa: 51 proc. darbuotojų Lietuvoje nepatenkinti savo darbu

  Liepos 8 d., 2021 m.

  Remiantis apklausos duomenimis, daugiau nei pusė dirbančių lietuvių dirba aplinkoje, kuri jų visiškai netenkina. Dar 35 proc. respondentų dirba vidutiniškai tenkinančiomis darbo sąlygomis. Tai reiškia, kad dauguma darbdavių nesiūlo arba siūlo tik iš dalies tinkamas darbo sąlygas, kurioms esant darbuotojai jaustųsi gerai, rodo draudimo bendrovės „If“ atlikta apklausa.

  Skaityti daugiau
 • Perspėja skubančius prie ežerų: vienas neatsakingas žingsnis gali sugadinti visą dieną

  Liepos 1 d., 2021 m.

  Karštomis dienomis, ypač savaitgaliais, miestų gyventojai plūste plūsta prie populiarių ežerų, tvenkinių bei upių pakrančių ir daugelis renkasi keliauti nuosavu automobiliu. Dėl smarkiai išaugusio žmonių skaičiaus į paežerių stovėjimo aikšteles persikėlė šaltuoju sezonu įprastai prekybos centrų prieigoms būdinga problema – dėl netvarkingai paliktų automobilių kylantys eismo įvykiai.

  Skaityti daugiau
 • Lietuviai pasiilgo kelionių: kas penktas šią vasarą planuoja kelionę į užsienį

  Birželio 3 d., 2021 m.

  Augant vakcinavimo tempams ir mažėjant užsikrėtimų skaičiui, lietuviai vis drąsiau svarsto apie vasaros išvykas. Net 61 proc. darbingo amžiaus šalies gyventojų teigia, kad šią vasarą ketina keliauti. Dalis planuoja keliones po Lietuvą, dalis – užsienyje, o kai kurie – ir ten, ir ten, atskleidė draudimo bendrovės „If“ inicijuotas visuomenės nuomonės tyrimas.

  Skaityti daugiau
Kontaktai žiniasklaidai

Milda Lomsargienė

Komunikacijos vadovė

MOBILUS TELEFONAS
8~685 269 68
milda.lomsargiene@if.lt

Pranešimų žiniasklaidai ir naujienų archyvas