Pagrindinis meniu

Naujienos

Sužinokite daugiau ne tik apie mūsų įmonę, tačiau ir apie draudimo sektorių. Jei pageidaujate komentaro draudimo tema ar reikalinga daugiau informacijos apie mūsų bendrovę, susisiekite.

 • Kokiomis žieminėmis padangomis „apauti“ automobiliai rieda Baltijos šalių gatvėmis

  Draudimo bendrovės „If“ užsakymu visose trijose Baltijos šalyse atlikto tyrimo metu aiškintasi, kokiomis žieminėmis padangomis „apauti“ automobiliai rieda mūsų ir artimiausių kaimynų miestų gatvėmis. Ar Latvijoje ir Estijoje padangos pasirenkamos, naudojamos bei galiausiai utilizuojamos kitaip, nei Lietuvoje?

  Skaityti daugiau
 • Vadovaudamiesi emocijomis automobilius keičia uždirbantieji daugiau

  Reprezentatyvios Baltijos šalių gyventojų apklausos metu paaiškėjo, kad dažniausia automobilio keitimo priežastimi Lietuvoje tampa atsibodęs transporto priemonės remontas – taip į tyrimo klausimą atsakė 35 proc. respondentų. Beveik ketvirtadalis (24 proc.) apklaustų lietuvių automobilį keitė pasikeitus šeimos poreikiams, o kiek daugiau nei penktadalis (21 proc.) nusprendė rinktis kitą transporto priemonę, nes senoji tiesiog atsibodo.

  Skaityti daugiau
 • Lietuviai dažniausiai automobilį keitė dėl įgrisusio remonto

  Didžioji dalis Lietuvos vairuotojų automobilį į kitą keičia kas 4-6 metus. Pagrindine asmeninio transporto pokyčio priežastimi dažniausiai įvardintas atsibodęs automobilio remontas. Tokie rezultatai paaiškėjo draudimo bendrovės „If“ užsakymu atliktos reprezentatyvios Baltijos šalių gyventojų apklausos metu.

  Skaityti daugiau
Kontaktai žiniasklaidai

Milda Lomsargienė

Komunikacijos vadovė

MOBILUS TELEFONAS
8~685 269 68

Parašykite Mildai