Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio

Naujienos

Sužinokite daugiau ne tik apie mūsų įmonę, tačiau ir apie draudimo sektorių. Jei pageidaujate komentaro draudimo tema ar reikalinga daugiau informacijos apie mūsų bendrovę, susisiekite.

 • Draudikai įspėja: spalis – avaringiausias metų mėnuo

  Spalio 4 d., 2021 m.

  Kasmet atėjus šaltajam metų laikui suprastėja vairavimo sąlygos: vakarais anksčiau temsta, kelių danga dažnai būna šlapia, vėliau – apšąla, o matomumas suprastėja ir dėl dažno lietaus ar snygio. Draudimo bendrovės „If“ pastarųjų ketverių metų atlikta draudžiamųjų eismo įvykių analizė rodo, kad daugiausia eismo įvykių Lietuvos keliuose įvyksta spalio mėnesį.

  Skaityti daugiau
 • Tendencijos: kas penktas autoįvykis apgadina ar sunaikina automobilio stiklus

  Rugsėjo 17 d., 2021 m.

  Ilgalaikė draudimo statistika rodo, kad Lietuvos vairuotojus labiausiai neramina autoįvykiai, susiję su transporto priemonių langais. Draudimo bendrovės „If“ atlikta jos apdraustų transporto priemonių analizė atskleidė, jog būtent kas penktas šios paslaugos klientas kreipiasi dėl įvairių transporto priemonės langų apgadinimo ar visiško sunaikinimo, o priekinio stiklo remontų darbų kiekis per pastaruosius dešimt metų gerokai ūgtelėjo.

  Skaityti daugiau
 • Kvepianti bomba: per karščius automobilių oro gaivikliai gali pridaryti tūkstantinės žalos

  Liepos 29 d., 2021 m.

  Lietuvą šiemet aplankė rekordiniai karščiai. Didžiulė kaitra kelia pavojų ne tik gyventojų sveikatai, tačiau ir jų turtui. Visoje šalyje daugėja atvejų, kai dėl didelės oro temperatūros nukenčia automobiliai. Ypatingai stebina sprogstantys oro gaivikliai, kurie pažeidžia automobilių salonus, o didžiausia užfiksuota žala siekia net 6000 eurų.

  Skaityti daugiau
Kontaktai žiniasklaidai

Milda Lomsargienė

Komunikacijos vadovė

MOBILUS TELEFONAS
8~685 269 68
milda.lomsargiene@if.lt

Pranešimų žiniasklaidai ir naujienų archyvas