Privatumo politika

Kas yra slapukai (eng. Cookies)?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti" jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kam naudojame slapukus?

• Slapukų pagalba mes galime tobulėti. Norime, kad naršyti mūsų puslapyje Jums būtų dar patogiau, tad stebėdami puslapio lankytojų elgseną nuolat tobuliname mūsų internetinį puslapį.
• Dėl slapukų į mūsų internetinį puslapį ateinant nebe pirmą kartą, Jums nereikės iš naujo keisti anksčiau nustatytų nustatymų.
• Priklausomai nuo to, kuriuose puslapiuose lankėtės, pateikiame Jums aktualius pasiūlymus.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame.

Kokie slapukai yra naudojami?

Google Analytics

Šis slapukas suteikia galimybę stebėti internetinio puslapio lankytojų elgseną. Pavyzdžiui, kiek laiko lankytojas naršė mūsų puslapyje, kokiuose puslapiuose apsilankė ir panašiai.

Google Adwords

Slapukas, kurio dėka gauname papildomą informaciją apie formos užpildymą mūsų internetiniame puslapyje. Pavyzdžiui, ar lankytojas atėjo į mūsų puslapį tiesiogiai, ar čia jį nukreipė reklama internete.

Celebrus

Šis slapukas yra skirtis kaupti bei analizuoti duomenis apie naudojimąsi mūsų puslapiu. Pavyzdžiui, kurie puslapiai yra labiau lankomi ar kiek laiko vartotojas juose naršo. 

Adform

Šio slapuko dėka galime reikiamu laiku lankytojui pateikti jam aktualų draudimo pasiūlymą.

Ar galima kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.