Įmonių turto draudimas

Pritaikytas jūsų verslo poreikiams

Gauti pasiūlymą
 1. Verslui
 2. Draudimas
 3. Turto draudimas
 4. Įmonių turto draudimas

Atlygina žalą, padarytą Jūsų įmonės pastatams, įrenginiams, atsargoms ir kitam turtui.

 • Jūsų poreikius atitinkantis draudimas

  Pasirinkite kompleksinį (visų rizikų) draudimo variantą ir apdrausime nuo bet kokių staiga ir netikėtai atsiradusių įvykių. Taip pat galime pasiūlyti ir draudimą nuo vienos ar kelių rizikų, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

 • Atsargų draudimas pagal faktą

  Jei Jūsų veiklai būdingas sezoniškumas, apdrausime atsargas pagal faktą. Reikės tik deklaruoti atsargų likučius metų gale, o įmoką mokėsite nuo vidutinės atsargų vertės.


Didelė mūsų ekspertų patirtis leidžia pateikti Jūsų verslui pritaikytus individualius draudimo sprendimus, garantuoja tikslų nuostolio apskaičiavimą ir greitą atlyginimą.

Nuo ko galima apsidrausti? Kompleksinis (visų rizikų) draudimas
Gaisro, tiesioginio žaibo įtrenkimo, sprogimo ir kitų ugnies rizikų

Gaisras nėra dažnai nutinkantis įvykis, tačiau pagal mūsų statistiką gaisrai sukelia didžiausius nuostolius. Gaisras gali kilti dėl pačių įvairiausių priežasčių, pvz. netvarkingų įrenginių, elektros instaliacijos gedimų, arba persimesti iš gretimų patalpų. Taip pat mūsų praktika rodo, kad gaisras gali kilti pačiose įvairiausiose vietose, pvz. biuruose, kirpyklose, sandėliuose, parduotuvėse. Dažnai kilus net nedideliam gaisrui daug nuostolių padaro gaisro gesinimui naudojamas vanduo.

Kartu taip pat draudžiame ir nuo žaibo įtrenkimo (kai žaibas trenkia tiesiogiai į apdraustą turtą ir jį apgadina ar sugriauna), sprogimo bei kitų ugnies rizikų.

Audros, liūties ir kitų gamtos jėgų rizikų

Iš visų gamtos jėgų daugiausiai nuostolių padaro labai stiprus vėjas ar liūtis. Stiprus vėjas dažniausiai padaro žalos stogams (ypač nukenčia naujai sumontuoti stogai, nes juos tiesiog nuplėšia per visą stogo plotą) ar langams. Liūtis yra ypač pavojinga pirmuose aukštuose ar pusrūsiuose esančioms patalpoms bei ten laikomam turtui, nes liūties metu lietaus surinkimo sistemos negali surinkti viso lietaus vandens ir šis prasiveržia į patalpas.

Nemažai nuostolių padaro ir ant pastatų, įrenginių ar kito turto užvirtę medžiai bei šakos. Taip pat nors ir pasitaiko ne taip dažnai, didelius nuostolius sukelia nuošliaužos ar įgriuvos.

Vagystės su įsilaužimu ir plėšimo

Pagal mūsų taisykles, įmonės turtą draudžiame tik nuo vagystės su įsilaužimu arba plėšimu. Vagystė su įsilaužimu, tai turto pagrobimas įsilaužus į patalpą. Tokiu atveju turi būti akivaizdūs įsilaužimo požymiai. Plėšimas – tai daikto pagrobimas pagrasinus turto savininkui. Jeigu daiktas tiesiog dingsta ar yra pametamas, tai nėra vagystė.

Pagal mūsų patirtį vagiama yra beveik viskas – dažai, trąšos, kompiuteriai, metalo laužas, statybiniai įrankiai, drabužiai ir pan.

Vandalizmo ir transporto priemonės atsitrenkimo

Vandalizmas – tai tyčinis turto sugadinimas. Dažniausiai vandalizmas pasireiškia turto apgadinimu bandant jį pavogti arba piktavališku jo apipaišymu.

Taip pat viena iš dažniausių trečiųjų asmenų padaromų žalų – transporto priemonės atsitrenkimas. Kai kuriais atvejais tai nėra aktuali rizika, bet sandėliams, parduotuvėms, degalinėms – tai viena iš pagrindinių rizikų. Automobiliai apgadina pastatų sienas, tvoras, vartus, išverčia parduotuvių vitrinas.

Vandentiekio, kanalizacijos, šildymo sistemos avarijų ir kitų vandens rizikų

Daugiausia prašymų atlyginti žalą gauname dėl vandens padarytų žalų. Kartais vandens žalos sukelia ir labai didelius nuostolius. Dažniausiai įvykiai kyla dėl vandens žarnelių trūkimo arba kaimynų užpylimo. Dėl vandens žalų dažnai nukenčia ne tik pačios patalpos, tačiau ir įrenginiai, ir produkcijos atsargos.

Įtampos svyravimų

Kadangi šiais laikais pastatai bei įrenginiai darosi vis išmanesni, aktualesnis darosi ir draudimas nuo įtampos svyravimų. Dėl įtampos svyravimų dažniausiai nukenčia jautresni įrenginiai (dažnai keli įrenginiai), tačiau pasitaiko nuostolių ir pastatui (pvz. pastato priešgaisrinėms signalizacijoms, durų automatikai, vaizdo stebėjimo kameroms ir panašiai).

Įtampos svyravimą nustatome gavę elektros tiekėjo pateiktą patvirtinimą apie įvykį arba ekspertinį vertinimą.

Kitų Jums aktualių rizikų

Gyvenimas yra nenuspėjamas, todėl ne visas nelaimes galime numatyti. Apsidraudę kompleksiniu (visų rizikų) draudimu atlyginsime žalas už visus įvykius, kurie nebus įrašyti kaip nedraudžiamieji. Tai dažniausiai būna turto nuvirtimai, sudužimai, įskilimai ar kiti staiga ir netikėtai atsitikę įvykiai. 

Ką galima apdrausti:

 • Pastatus, jų inžinerinę įrangą, investicijas į pastatus;
 • įrenginius, įrankius, baldus, inventorių, kompiuterinę įrangą, reklaminius stendus;
 • pagamintą produkciją, žaliavą, kurą, prekes, nebaigtą gaminti produkciją;
 • numatomas investicijas;
 • grynuosius pinigus ir kitas vertybes;
 • gyvenamųjų namų bendrąsias patalpas.

Papildoma nauda Jums:

 • Pastatų priklausiniai (tvoros, užkardai, aikštelės, el. pastotės, stoginės iki 20 m², rampos, žaibosaugos įrenginiai; vėliavų stovai ir pan.) yra draudžiami automatiškai iki 10 000 eur;
 • Mokėsime už įvykio priežasties nustatymą (pvz., sienų griovimą, grindų išardymą, vamzdžių atkasimą) ir vėlesnį turto atstatymą (pvz., sienų perdažymą, grindų sudėjimą) iki 1 000 eur;
 • Į nuostolio sumą įtraukiame išlaidas turto atkūrimui, atsiradusias dėl teisės aktų reikalavimų pasikeitimų iki 10 000 eur;
 • Pasirinkus visų rizikų draudimą, automatiškai apdraudžiama ir įtampos svyravimų rizika;
 • Pasirinkus trečiųjų asmenų neteisėtos veikos riziką, atlyginame už stiklo dūžį dėl vandalizmo;
 • Visi įvykiai atsitikę dėl gaisro ar gamtinių jėgų draudimo vietoje per nenutrūkstantį 72 val. laikotarpį, laikomi vienu įvykiu ir jiems taikoma viena išskaita;
 • Pastato išorinių konstrukcijų ar dalių vagystė laikoma draudžiamuoju įvykiu, net jei neatitinka vagystės su įsilaužimu požymių.

Kiti mūsų draudimo produktai

Jūsų verslo saugumui
 1. Verslui
 2. Draudimas
 3. Turto draudimas
 4. Įmonių turto draudimas