Slapukų (cookies) politika

Visuose draudimo bendrovės „If" (If P&C Insurance Ltd (publ) bei jos valdomos dukterinės įmonės ir jų filialai) valdomuose puslapiuose, įskaitant If.lt puslapį, naudojame slapukus.

Šiame puslapyje galite rasti informaciją apie tai, kas yra slapukai, kaip ir kodėl mes juos naudojame bei kaip teisingai sureguliuoti slapukų nustatymus.

Ši slapukų politika bet kuriuo metu gali būti pakeista. Paskutinio keitimo data yra įrašyta šio puslapio pabaigoje.

Kas yra slapukai (eng. Cookies)?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Slapukų dėka savo puslapiuose galime aktyvuoti papildomus funkcionalumus bei užtikrinti geresnę naršymo juose patirtį.

Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti" jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai gali būti „Pirmosios šalies" – tai slapukai, kuriuos įdiegiame mes patys, arba „trečiosios šalies" – mūsų partnerių įdiegti slapukai.

Visus mūsų naudojamus slapukus mes suskirstėme į grupes pagal jų naudojimo paskirtį:

  • privalomi – slapukai be kurių mūsų puslapiai neveiktų tinkamai,
  • funkciniai ir gerinantys klientų patirtį – slapukai, kurie renka anoniminę informaciją apie naudojimąsi mūsų puslapiais,
  • reklaminiai ir tiksliniai – slapukai, skirti rodyti tikslinę reklamą mūsų puslapio lankytojams.

Slapukų surinktus duomenis mes galime dalintis su trečiosiomis šalimis, pvz. tam, kad rodytume reklamą. Daugiau informacijos galite rasti mūsų privatumo politikos puslapyje.

Informacija, surinkta naudojantis trečiosios šalies slapukais yra naudojama pagal tos šalies privatumo politiką.
Žemiau mes pateikiame informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame mūsų puslapiuose.

Slapukų kategorijos

Paskutinį kartą redaguota: 2022-10-12.