Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Įvykus nelaimingam atsitikimui, atlygins už  patirtą skausmą ir nepatogumus. Draudimo išmoka padės pasinaudoti geresnėmis reabilitacijos paslaugomis arba užtikrins pajamų pragyvenimui, jei taptumėte nedarbingi.

Gaukite pasiūlymą
 • Plačiausia draudimo apsauga dėl smulkių traumų

  ​Apdraudžiame net nuo ypač smulkių sužalojimų, tokių kaip patempimas ar sumušimas.

 • Visame pasaulyje 24 val. per parą, net sportuojant

  Draudimo apsauga galioja ir slidinėjant, važiuojant dviračiu ar kitaip aktyviai praleidžiant laisvalaikį.

 • 50% didesnė draudimo išmoka operuojant

  ​Kai lūžus ar išnirus kaulams reikia operuoti, išmoką didiname net 50%.


Kiek kainuoja draudimas?

Draudimo kaina priklauso nuo draudimo apsaugos platumo, draudimo sumos dydžio ir kriterijų, kurie padidina arba sumažina tikimybę įvykti traumai: amžiaus, profesijos, laisvalaikio užsiėmimų ir pan.

 • 1 pavyzdys. Suaugusio draudimas

  40 metų asmuo dirba biure, laisvalaikiu važinėja dviračiu, bėgioja parke, tačiau nedalyvauja varžybose. Pasirinko tokias draudimo sumas: 

  Traumos – 5 000 Eur
  Neįgalumas – 20 000 Eur
  Mirtis –  20 000 Eur 

  Draudimo kaina – 45 Eur „If žmogus“ variantui, 60 Eur „If super žmogus“ variantui. 

  Dirbant fizinį ar pavojingą darbą (amatininkas, statybininkas, specialiųjų tarnybų darbuotojas ir kt.), draudimo kaina būtų didesnė. 

  Kad draudimas galiotų ir dalyvaujant sporto varžybose (maratonuose, mėgėjų krepšinio varžybose ir kt.) ar sportuojant profesionaliai, sporto riziką reiktų įtraukti į polisą už papildomą įmoką.

 • 2 pavyzdys. Vaiko draudimas

  8 metų vaikas yra judrus, lanko įvairias sporto treniruotes – lengvosios atletikos, futbolo. Tėvai parinko tokias draudimo sumas: 

  Traumos – 3 000 Eur
  Neįgalumas – 10 000 Eur
  Mirtis –  10 000 Eur 

  Draudimo kaina – 38 Eur „If žmogus“ variantui, 51 Eur „If super žmogus“ variantui. 

  Vaikams iki 16 metų draudimo apsauga galioja užsiimant bet kokia sporto šaka. Jei vaikui 16 metų ir daugiau, sporto riziką reiktų įtraukti į draudimo polisą už papildomą įmoką.

Draudimo apsauga IF ŽMOGUS IF SUPER ŽMOGUS

Kai apdraustasis miršta dėl draudžiamuoju įvykiu pripažinto nelaimingo atsitikimo, išmokėsime visą draudimo sumą. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Mirtis“.

Įtraukta Įtraukta

Draudimo išmokos dydis priklauso nuo kompetentingų institucijų suteikto nedarbingumo (neįgalumo) lygio. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Neįgalumas“.

Pasirinktinai Įtraukta

Kaulų lūžiai, minkštųjų audinių sužeidimai, nervų sistemos pažeidimai ir kita. Draudimo išmoka priklauso nuo sužalojimo sunkumo. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Traumos“. ir priedą Nr. 1.

Pasirinktinai Įtraukta

Ligonpinigius išmokėsime už kiekvieną dieną, dėl nelaimingo atsitikimo praleistą ligoninėje, jeigu stacionarus gydymas trunka ne trumpiau nei 3 dienas iš eilės. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Stacionarinis gydymas. Ligonpinigiai“.

Pasirinktinai Pasirinktinai

Dienpinigius išmokėsime už kiekvieną nedarbingumo dėl nelaimingo atsitikimo dieną, jeigu nedarbingumas trunka ne trumpiau nei 7 dienas iš eilės. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Laikinas nedarbingumas. Dienpinigiai“.

Pasirinktinai Pasirinktinai

Mokame draudimo išmoką, jei draudimo galiojimo laikotarpiu Jums pirmą kartą buvo diagnozuotas infarktas, vėžinis susirgimas ar kita kritinė liga. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Kritinės ligos“.

Pasirinktinai

Jei prarastumėte daugiau kaip 70% darbingumo, gautumėte dvigubai didesnę draudimo išmoką. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo neįgalumo. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Dvigubai didesnė išmoka dėl neįgalumo“.

Įtraukta

Draudimo apsauga galioja ir tuomet, jei yra tiesioginis ryšys tarp nelaimingo atsitikimo ir apsvaigimo nuo alkoholio iki 0,6 promilės. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Apsvaigimas nuo alkocholio“.

Įtraukta

Draudimo išmoką mokėsime ir dėl smulkesnių sužeidimų: raiščių patempimo, sumušimo, nago pažeidimo, pirštų išnirimų ir pan. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo traumų. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Lengvos traumos“.

Įtraukta

Draudimo išmoką mokėsime, kai dėl gyvatės, žinduolių, erkių ir kitų vabzdžių įkandimo/įgėlimo užsikrečiate infekcine liga (erkiniu encefalitu, Laimo liga ir pan.). Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Infekcinė liga“.

Įtraukta

Atlyginsime išlaidas už ramentų nuomą ir pristatymą Lietuvoje. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo traumų. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Išlaidos ramentams“.

Įtraukta

Jei dėl draudžiamojo įvykio metu patirto judėjimo ir apsitarnavimo funkcijų sutrikimo Jums suteikiamas nuolatinis neįgalumas ir kyla poreikis pritaikyti būstą, kompensuojame būsto pritaikymo išlaidas iki 10.000 Eur. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Būsto pritaikymas specialiesiems poreikiams“.

Įtraukta

Jeigu netinka nei vienas iš paketų, ekspertas gali sudaryti individualų.

 • Ligonpinigiai

  ​Ligonpinigiai išmokami už kiekvieną dieną, dėl nelaimingo atsitikimo praleistą ligoninėje, jeigu stacionarus gydymas trunka ne trumpiau nei 3 dienas iš eilės. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 204.

 • Dienpinigiai

  Dienpinigiai išmokami už kiekvieną nedarbingumo dėl nelaimingo atsitikimo dieną, jeigu nedarbingumas trunka ne trumpiau nei 7 dienas iš eilės. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 205.

 • Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų atmintinė

  Dalykai, kuriuos svarbu žinoti draudžiantis nuo nelaimingų atsitikimų. 

  Sužinokite daugiau
 • Apie saugumą vaikams

  Padėkite vaikams mokytis apie saugų elgesį linksmai ir įdomiai. Atsispausdinkite mūsų spalvinimo knygutes apie saugų elgesį gatvėje ir namuose.

  Žiūrėti