Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Įvykus nelaimingam atsitikimui, atlygins už  patirtą skausmą ir nepatogumus. Draudimo išmoka padės pasinaudoti geresnėmis reabilitacijos paslaugomis arba užtikrins pajamų pragyvenimui, jei taptumėte nedarbingi.

Gaukite pasiūlymą
 1. Privatiems
 2. Draudimas
 3. Asmens draudimas
 4. Nelaimingų atsitikimų
 • Plačiausia draudimo apsauga dėl smulkių traumų

  ​Apdraudžiame net nuo ypač smulkių sužalojimų, tokių kaip patempimas ar sumušimas.

 • Visame pasaulyje 24 val. per parą, net sportuojant

  Draudimo apsauga galioja ir slidinėjant, važiuojant dviračiu ar kitaip aktyviai praleidžiant laisvalaikį.

 • 50% didesnė draudimo išmoka operuojant

  ​Kai lūžus ar išnirus kaulams reikia operuoti, išmoką didiname net 50%.


Siūlome dažniausiai pasirenkamus draudimo paketus arba individualų sprendimą.

Draudimo apsauga IF ŽMOGUS IF SUPER ŽMOGUS
Mirtis

Kai apdraustasis miršta dėl draudžiamuoju įvykiu pripažinto nelaimingo atsitikimo, išmokėsime visą draudimo sumą. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Mirtis“.

checkmark checkmark
Neįgalumas

Draudimo išmokos dydis priklauso nuo kompetentingų institucijų suteikto nedarbingumo (neįgalumo) lygio. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Neįgalumas“.

Pasirinktinai checkmark
Traumos

Kaulų lūžiai, minkštųjų audinių sužeidimai, nervų sistemos pažeidimai ir kita. Draudimo išmoka priklauso nuo sužalojimo sunkumo. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Traumos“. ir priedą Nr. 1.

Pasirinktinai checkmark
Ligonpinigiai

Ligonpinigius išmokėsime už kiekvieną dieną, dėl nelaimingo atsitikimo praleistą ligoninėje, jeigu stacionarus gydymas trunka ne trumpiau nei 3 dienas iš eilės. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Stacionarinis gydymas. Ligonpinigiai“.

Pasirinktinai Pasirinktinai
Dienpinigiai

Dienpinigius išmokėsime už kiekvieną nedarbingumo dėl nelaimingo atsitikimo dieną, jeigu nedarbingumas trunka ne trumpiau nei 7 dienas iš eilės. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Laikinas nedarbingumas. Dienpinigiai“.

Pasirinktinai Pasirinktinai
Kritinės ligos

Mokame draudimo išmoką, jei draudimo galiojimo laikotarpiu Jums pirmą kartą buvo diagnozuotas infarktas, vėžinis susirgimas ar kita kritinė liga. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Kritinės ligos“.

Pasirinktinai
Dviguba išmoka dėl neįgalumo

Jei prarastumėte daugiau kaip 70% darbingumo, gautumėte dvigubai didesnę draudimo išmoką. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo neįgalumo. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Dvigubai didesnė išmoka dėl neįgalumo“.

checkmark
Apsvaigus nuo alkoholio

Draudimo apsauga galioja ir tuomet, jei yra tiesioginis ryšys tarp nelaimingo atsitikimo ir apsvaigimo nuo alkoholio iki 0,6 promilės. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Apsvaigimas nuo alkocholio“.

checkmark
Lengvos traumos

Draudimo išmoką mokėsime ir dėl smulkesnių sužeidimų: raiščių patempimo, sumušimo, nago pažeidimo, pirštų išnirimų ir pan. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo traumų. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Lengvos traumos“.

checkmark
Užsikrėtimas infekcine liga

Draudimo išmoką mokėsime, kai dėl gyvatės, žinduolių, erkių ir kitų vabzdžių įkandimo/įgėlimo užsikrečiate infekcine liga (erkiniu encefalitu, Laimo liga ir pan.). Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Infekcinė liga“.

checkmark
Ramentų nuoma

Atlyginsime išlaidas už ramentų nuomą ir pristatymą Lietuvoje. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo traumų. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Išlaidos ramentams“.

checkmark
Būsto pritaikymas spec. poreikiams

Jei dėl draudžiamojo įvykio metu patirto judėjimo ir apsitarnavimo funkcijų sutrikimo Jums suteikiamas nuolatinis neįgalumas ir kyla poreikis pritaikyti būstą, kompensuojame būsto pritaikymo išlaidas iki 10.000 Eur. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Būsto pritaikymas specialiesiems poreikiams“.

checkmark

Jeigu netinka nei vienas iš paketų, ekspertas gali sudaryti individualų.

Papildoma apsauga

Visiškam Jūsų saugumui
Individualus draudimo nuo nelaimingų įvykių sprendimas apimtų mirties atvejį ir kitą draudimo apsaugą, kurią savo nuožiūra galite pasirinkti iš aukščiau pateikto sąrašo.

 

 • Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų atmintinė

  Dalykai, kuriuos svarbu žinoti draudžiantis nuo nelaimingų atsitikimų. 

  Sužinokite daugiau
 1. Privatiems
 2. Draudimas
 3. Asmens draudimas
 4. Nelaimingų atsitikimų