Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Įvykus nelaimingam atsitikimui, atlygins už  patirtą skausmą ir nepatogumus. Draudimo išmoka padės pasinaudoti geresnėmis reabilitacijos paslaugomis arba užtikrins pajamų pragyvenimui, jei taptumėte nedarbingi.

Skambinti +370 5 210 8800
  • Plačiausia draudimo apsauga dėl smulkių traumų

    ​Apdraudžiame net nuo ypač smulkių sužalojimų, tokių kaip patempimas ar sumušimas.

  • Visame pasaulyje 24 val. per parą, net sportuojant

    Draudimo apsauga galioja ir slidinėjant, važiuojant dviračiu ar kitaip aktyviai praleidžiant laisvalaikį.

  • 50% didesnė draudimo išmoka operuojant

    ​Kai lūžus ar išnirus kaulams reikia operuoti, išmoką didiname net 50%.

Kiek kainuoja draudimas?

Draudimo kaina priklauso nuo draudimo apsaugos platumo, draudimo sumos dydžio ir kriterijų, kurie padidina arba sumažina tikimybę įvykti traumai: amžiaus, profesijos, laisvalaikio užsiėmimų ir pan.

Draudimo apsauga IF ŽMOGUS IF SUPER ŽMOGUS

Kai apdraustasis miršta dėl draudžiamuoju įvykiu pripažinto nelaimingo atsitikimo, išmokėsime visą draudimo sumą. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Mirtis“.

Ingår Ingår

Draudimo išmokos dydis priklauso nuo kompetentingų institucijų suteikto nedarbingumo (neįgalumo) lygio. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Neįgalumas“.

Pasirinktinai Ingår

Kaulų lūžiai, minkštųjų audinių sužeidimai, nervų sistemos pažeidimai ir kita. Draudimo išmoka priklauso nuo sužalojimo sunkumo. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Traumos“. ir priedą Nr. 1.

Pasirinktinai Ingår

Ligonpinigius išmokėsime už kiekvieną dieną, dėl nelaimingo atsitikimo praleistą ligoninėje, jeigu stacionarus gydymas trunka ne trumpiau nei 3 dienas iš eilės. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Stacionarinis gydymas. Ligonpinigiai“.

Pasirinktinai Pasirinktinai

Dienpinigius išmokėsime už kiekvieną nedarbingumo dėl nelaimingo atsitikimo dieną, jeigu nedarbingumas trunka ne trumpiau nei 7 dienas iš eilės. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Laikinas nedarbingumas. Dienpinigiai“.

Pasirinktinai Pasirinktinai

Mokame draudimo išmoką, jei draudimo galiojimo laikotarpiu Jums pirmą kartą buvo diagnozuotas infarktas, vėžinis susirgimas ar kita kritinė liga. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Kritinės ligos“.

Ingår inte Pasirinktinai

Jei prarastumėte daugiau kaip 70% darbingumo, gautumėte dvigubai didesnę draudimo išmoką. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo neįgalumo. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Dvigubai didesnė išmoka dėl neįgalumo“.

Ingår inte Ingår

Draudimo apsauga galioja ir tuomet, jei yra tiesioginis ryšys tarp nelaimingo atsitikimo ir apsvaigimo nuo alkoholio iki 0,6 promilės. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Apsvaigimas nuo alkoholio“.

Ingår inte Ingår

Draudimo išmoką mokėsime ir dėl smulkesnių sužeidimų: raiščių patempimo, sumušimo, nago pažeidimo, pirštų išnirimų ir pan. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo traumų. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Lengvos traumos“.

Ingår inte Ingår

Draudimo išmoką mokėsime, kai dėl gyvatės, žinduolių, erkių ir kitų vabzdžių įkandimo/įgėlimo užsikrečiate infekcine liga (erkiniu encefalitu, Laimo liga ir pan.). Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Infekcinė liga“.

Ingår inte Ingår

Atlyginsime išlaidas už ramentų nuomą ir pristatymą Lietuvoje. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo traumų. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Išlaidos ramentams“.

Ingår inte Ingår

Jei dėl draudžiamojo įvykio metu patirto judėjimo ir apsitarnavimo funkcijų sutrikimo Jums suteikiamas nuolatinis neįgalumas ir kyla poreikis pritaikyti būstą, kompensuojame būsto pritaikymo išlaidas iki 10.000 Eur. Daugiau skaitykite draudimo taisyklių skiltyje „Būsto pritaikymas specialiesiems poreikiams“.

Ingår inte Ingår

Jeigu netinka nei vienas iš paketų, ekspertas gali sudaryti individualų.

Ingår inte Ingår inte