DRAUDIMAS NUO ­NELAIMINGŲ ATSITIKIMŲ

 1. Nelaimingų atsitikimų

Įvykus nelaimingam atsitikimui, atlygins už Jūsų patirtą skausmą ir nepatogumus. Draudimo išmoka padės pasinaudoti geresnėmis reabilitacijos paslaugomis arba užtikrins pajamų pragyvenimui, jei taptumėte nedarbingi.

Siūlome tris dažniausiai pasirenkamus draudimo paketus arba rekomenduojame ypatingus poreikius atitinkantį individualų sprendimą.


 • Plačiausia draudimo apsauga dėl smulkių traumų

  ​Apdraudžiame net nuo ypač smulkių sužalojimų, tokių kaip patempimas ar sumušimas.

 • Visame pasaulyje 24 val. per parą, net sportuojant

  Draudimo apsauga galioja ir slidinėjant, važiuojant dviračiu ar kitaip aktyviai praleidžiant laisvalaikį.

 • 50% didesnė draudimo išmoka operuojant

  ​Kai lūžus ar išnirus kaulams reikia operuoti, išmoką didiname net 50%.

Draudimo apsauga IF ŽMOGUS IF ŽMOGUS PLIUS IF SUPER ŽMOGUS
Mirtis

Kai apdraustasis miršta dėl draudžiamuoju įvykiu pripažinto nelaimingo atsitikimo, išmokama visa draudimo suma. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 201.

Neįgalumas

Draudimo išmokos dydis priklauso nuo kompetentingų institucijų suteikto nedarbingumo (neįgalumo) lygio. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 202.

Traumos

Kaulų lūžiai, minkštųjų audinių sužeidimai, nervų sistemos pažeidimai ir kita. Draudimo išmoka priklauso nuo sužalojimo sunkumo. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 203 ir priedą Nr. 1.

Ligonpinigiai

Ligonpinigiai išmokami už kiekvieną dieną, dėl nelaimingo atsitikimo praleistą ligoninėje, jeigu stacionarus gydymas trunka ne trumpiau nei 3 dienas iš eilės. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 204.

Dienpinigiai

Dienpinigiai išmokami už kiekvieną nedarbingumo dėl nelaimingo atsitikimo dieną, jeigu nedarbingumas trunka ne trumpiau nei 7 dienas iš eilės. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 205.

Dviguba išmoka dėl neįgalumo

Jei prarastumėte daugiau kaip 70% darbingumo, gautumėte dvigubai didesnę draudimo išmoką. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo neįgalumo. Žiūrėkite draudimo taisyklių papildomą sąlygą Nr. 308.

Apsvaigus nuo alkoholio

Draudimo apsauga galioja ir tuomet, jei yra tiesioginis ryšys tarp nelaimingo atsitikimo ir apsvaigimo nuo alkoholio iki 0,6 promilės. Žiūrėkite draudimo taisyklių papildomą sąlygą Nr. 309.

Lengvos traumos

Draudimo išmoka mokama ir dėl smulkesnių sužeidimų: raiščių patempimo, sumušimas, nago pažeidimo, pirštų išnirimų ir pan. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo traumų. Žiūrėkite draudimo taisyklių papildomą sąlygą Nr. 304.

Užsikrėtimas infekcine liga

Draudimo išmoka mokama, kai dėl gyvatės, žinduolių, erkių ir kitų vabzdžių įkandimo/įgėlimo užsikrečiate infekcine liga (erkiniu encefalitu, Laimo liga ir pan.). Žiūrėkite draudimo taisyklių papildomą sąlygą Nr. 303.

Ramentų nuoma

Atlyginamos išlaidos už ramentų nuomą ir pristatymą Lietuvoje. Šią draudimo apsaugą galite pasirinkti tik kartu su apsauga nuo traumų. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 310.


PAPILDOMA APSAUGA

Visiškam Jūsų saugumui

​Ligonpinigiai išmokami už kiekvieną dieną, dėl nelaimingo atsitikimo praleistą ligoninėje, jeigu stacionarus gydymas trunka ne trumpiau nei 3 dienas iš eilės. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 204.

Dienpinigiai išmokami už kiekvieną nedarbingumo dėl nelaimingo atsitikimo dieną, jeigu nedarbingumas trunka ne trumpiau nei 7 dienas iš eilės. Žiūrėkite draudimo taisyklių sąlygą Nr. 205.

Individualus draudimo nuo nelaimingų įvykių sprendimas apimtų mirties atvejį ir kitą draudimo apsaugą, kurią savo nuožiūra galite pasirinkti iš aukščiau pateikto sąrašo.

 


Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų atmintinė

Dalykai, kuriuos svarbu žinoti draudžiantis nuo nelaimingų atsitikimų. 

Sužinokite daugiau

Draudimo taisyklės

Draudimo taisyklės – tai sutarties sąlygos, pagal kurias mes įsipareigojame Jums atlyginti nuostolius atsitikus įvykiui. Taisyklėse išsamiai išdėstyti draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, draudžiami objektai, žalos atlyginimo principai ir kitos svarbios sąlygos.​​​

Atsisiųskite

KITI MŪSŲ DRAUDIMO PRODUKTAI

Sukurti Jūsų saugumui

 1. Nelaimingų atsitikimų