Elektromobilio draudimas

Apsauga įkrovimo įrangai, kelyje išsikrovusio elektromobilio transportavimas ir kitos „If“ kasko apsaugos Jūsų elektromobiliui. Esame šalia, kad galėtumėte ramiai mėgautis gamtą tausojančiomis kelionėmis.

Skaičiuoti kainą Gauti pasiūlymą
  • Pagalba kelyje 24/7

    Jei kelyje automobilis netikėtai išsikraus, padėsime pasiekti artimiausią įkrovimo stotelę

  • 2000 Eur įkrovimo laidui ir stotelei

    Jei įkrovimo laidas ar stotelė būtų pavogti ar sugadinti avarijos metu, atlyginsime iki 2000 Eur žalą

  • Audros padarytai žalai – 0 Eur išskaita

    Jei automobilis apgadintas dėl audros, pvz., užkrito šaka ar užliejo vanduo, išskaita netaikoma.


Kasko elektromobiliui

Elektromobilių technologija sparčiai tobulėja – įkrovimas greitesnis, o akumuliatorius patvaresnis, tad galite planuoti vis ilgesnes keliones. Tačiau kelyje, o taip pat ir stovėjimo aikštelėje ar kieme pasitaiko nemalonių netikėtumų. „If“ kasko variantai siūlo plačiausią draudimo apsaugą, įskaitant ir vien elektromobiliams būdingas rizikas.

Be to, pasirinkę kasko variantą su pakaitiniu automobiliu, kol remontuojamas Jūsų automobilis, vietoj pakaitinio automobilio galite rinktis kompensaciją alternatyvioms transporto paslaugoms. Tai gali būti automobilių dalijimosi, nuomos, taksi, miesto dviračių ar paspirtukų nuomos bei viešojo transporto paslaugos. Kompensacija iki 30 Eur per dieną, kol automobilis remontuojamas. 

Kuo naudingas kasko?

Su kasko draudimu Jums bus atlyginta žala, net jei Jūsų automobilis nukentėjo autoįvykyje dėl Jūsų kaltės, pvz., nuvažiavote nuo kelio ar partrenkėte laukinį gyvūną.

Taip pat kompensuosime žalą, jei Jūsų automobilis buvo apgadintas stovėjimo aikštelėje, pametėte raktelius ir pan. O elektromobiliams kasko padės ir tokiais atvejais, jei buvo sugadintas krovimo laidas ar stotelė.

Daugiau apie kasko privalumus
If kasko If kasko plius If super kasko If geriausias kasko
Įtraukta Įtraukta Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta
Įtraukta Įtraukta
Įtraukta
Įtraukta
Įtraukta

DUK apie elektromobilių draudimą

Kokiems automobiliams skirta elektromobilių draudimo apsauga?

Elektromobilių draudimas skirtas elektra varomoms M1 ar N1 kategorijos transporto priemonėms (grynieji elektromobliai). Tai įvairių gamintojų – „Tesla“, „Audi“, BMW, „Mitsubishi“, „Nissan“, „Volkswagen“ ir t.t. – sukurti modeliai, varomi vien elektra.

Hibridiniai automobiliai nepriskiriami prie elektromobilių, tačiau „If“ kasko taip pat siūlo platų apsaugos spektrą hibridams ir transporto priemonėms su vidaus degimo varikliais.

Kaip apdrausti elektromobilį?

Elektromobiliai yra įtraukti į visus „If“ kasko draudimo variantus, tad atskiros sutarties sudaryti nereikia.

Išsirinkite savo poreikiams tinkamiausią kasko variantą iš keturių, o draudimo kainą sužinokite skaičiuoklėje. Lengvai ir patogiai sudarykite sutartį internetu ir vairuokite savo elektromobilį be jokių rūpesčių.

Ar 24/7 pagalba kelyje padės netikėtai išsikrovus elektromobilio baterijai?

Taip, jei elektromobilio akumuliatorius netikėtai išsikraus, bet kuriuo paros metu galite išsikviesti „If“ pagalbą kelyje. Tiesiog paskambinkite tel. +370 5 210 8800 ir mes Jums padėsime. Draudimo laikotarpiu ši paslauga teikiama du kartus.

Ruošiantis ilgesnei kelionei, rekomenduojame įsitikinti, ar akumuliatorius yra tinkamai įkrautas. Elektromobilio įkrovimas užtrunka skirtingai, priklausomai nuo akumuliatoriaus talpos ir įkrovimo režimo.

Greitas įkrovimo rėžimas puikiai tinka kelyje, jei skubate ir iki kelionės tikslo reikia nedaug papildomos energijos. Tačiau greitas įkrovimas gali neigiamai paveikti akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Lėtas įkrovimas užtruks ilgiau, bet akumuliatorius tarnaus ilgiau. Todėl įprastomis sąlygomis geriau rinktis lėtą įkrovimo rėžimą.

Taip pat prieš pajungdami krovimą įsitikinkite, kad įkrovimo laidas, stotelė ar įkrovimo įrenginys nėra pažeisti.

Susipažinkite su „If“ kasko draudimo sąlygomis