Informacija apie draudimo apsaugą Ukrainoje, Rusijoje ir Baltarusijoje

Dėl padidėjusios rizikos, raginame klientus rūpintis savo saugumu ir nevykti į Ukrainą, Rusiją ir Baltarusiją. Jei keliauti būtina, kviečiame susipažinti su informacija apie draudimo apsaugą. 

Dėl pasikeitusios geopolitinės situacijos ir smarkiai išaugusios rizikos iš daugumos produktų išėmėme draudimo apsaugą Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos teritorijose.

Karo veiksmai yra nedraudžiamasis įvykis, o galimybės teikti paslaugas ir padėti klientams Rusijoje ir Baltarusijoje yra labai ribotos dėl šių šalių finansiniam sektoriui taikomų sankcijų, todėl rekomenduojame atidžiai įvertinti būtinybę vykti šiomis kryptimis. 

Jei turėsite papildomų klausimų dėl draudimo apsaugos teritorijų, nedvejodami susisiekite su mumis draudimas@if.lt arba skambinkite mums +370 5 210 8800.

Kelionės draudimas

Kasko draudimas

Privalomasis draudimas

Šiuo metu TPVCA draudimas galioja kaip įprasta, išskyrus atvejus, kai žala yra karo veiksmų pasekmė. Tačiau reikėtų įvertinti tai, kad vyksta karinis konfliktas ir draudimo bendrovių darbas gali būti apribotas, laikinai sutrikęs ar šiuo metu visiškai nutrūkęs. 

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Krovinių ir Vežėjų (CMR) draudimas

Įmonių turto, mobiliųjų įrenginių, verslo civilinės atsakomybės draudimas