Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai apie Kasko draudimą
 • Gerąja prasme nustebino požiūris į klientą: žalų specialistas susisiekė labai operatyviai, konstruktyviai pateikė reikiamą informaciją. Pasiteiravus dėl pakaitinio automobilio, po 5 min. jau skambino kitas specialistas dėl automobilio suteikimo. Be viso to, pagalbos kelyje paslauga vertinu 10+ , kadangi transporto priemonę atvarote net į klientui patogią vietą.
 • Noriu nuoširdžiai padėkoti už operatyvų, sklandų ir nepaprastai malonų draudiminio įvykio pasekmių šalinimą. Viršijot visus mano turėtus lūkesčius, todėl dar karta įsitikinau, kad geriau už Jus nieko nėra. Ačiū!
 • Šiaip nežinau ką dar galima būtų padaryti geriau. Iškilus klausimams, galėjau susisiekti po darbo valandų ir gauti informaciją iš konsultanto. Viską aiškiai nupasakojo, ir atsakė į rūpimus klausimus. Žala sureguliuota greitai ir operatyviai. Bendravimas malonus. Tikrai paliko gerą įspūdį. Draudžiant kitus automobilius , ir jeigu turėsiu pasirinkimą, tai tikrai rinkčiausi jūsų draudimo bendrovę.

Skaityti daugiau atsiliepimų apie „If“ kasko draudimą.

Atsiliepimai apie būsto draudimą
 • Malonus specialistas iš If partnerių išsamiai apžiūrėjo, atliko tikslius paskaičiavimus. Greitai buvo bendraujama telefonu ir el. laiškais. Greitai priimtas sprendimas dėl išmokamos sumos ir greitai ši suma buvo pervesta į sąskaitą. Apie artėjančias reikalingas įmokas visada gaunu pranešimus į savo el. paštą.
 • Nepataisomai sugedo nešiojamas kompiuteris. Žala buvo sureguliuota idealiai: per trumpiausią galimą laiką, maloniai bendraujant ir nedelsiant padengiant žalą. Ačiū.
 • Patiko kaip dirbo kiekvienas žmogus nuo žalos užregistravimo iki draudiminio įvykio sureguliavimo. O ypač noriu padėkoti ir pagirti žalų ekspertą Rimantą Jankūną, jo kruopštų darbą vertinant žalą, laiku atliktus paskaičiavimus, malonų bendravimą ir Korneliją Sadbaraitę, už greitą ir efektyvų darbą bei profesionalų bendravimą. Ačiū visai IF komandai.

Skaityti daugiau atsiliepimų apie „If" kasko draudimą.

Atsiliepimai apie kelionių draudimą
 • Atmintinėje apdraustąjam trumpai ir aiškiai aprašyti pirmi žingsniai labai padėjo atsidūrus gydymo įstaigoje Kipre. Grįžus į Lietuvą užteko užpildyti prašymą internetu ir kilus neaiškumams paskambinus, labai operatyviai buvo atlikti kiti formalumai ir išmokėti pinigai.
 • Aušto lygio reagavimas ir sutvarkymas visų detalių!! Labai aukštai pakelta kartelė konkurentams, tad linkiu jos nenuleisti!!
 • Likome labai patenkinti. Darbuotojai labai dėmesingi ir malonūs! Profesionalai!  Dėkojame!

Skaityti daugiau atsiliepimų apie kelionių draudimą.

Atsiliepimai apie šuns ir katės draudimą
 • Patiko, kad greitai ir maloniai buvau aptarnauta. Tiesiog visada išlikite tokie komunikabilūs ir malonūs.
 • Viskas buvo tobula. Greitis tiek aptarnavimo, tiek žalos reguliavimo. Patvirtinimą kad padarėt pervedimą gavau vėliau nei pinigus :D Ne tik kad rekomenduočiau, bet jau rekomenduoju, ir pateikiu kaip puikų „Customer Service“.
 • Problemos sprendžiamos puikiai, greitai ir sklandžiai.

Skaityti daugiau atsiliepimų apie šuns ir katės draudimą

Palikite atsiliepimą apie mūsų darbo kokybę

Ką norėtumėte aptarti?

Jeigu Jūsų atsiliepimas yra susijęs su konkrečiu darbuotoju, įrašykite jo vardą
Jūsų atsiliepimas *
Jei turite rekomendacijų, kaip galėtumėme pagerinti savo paslaugų kokybę, parašykite

Jei pageidaujate gauti atsakymą, prašome nurodyti savo kontaktinius duomenis.

Vardas
Pavardė (arba įmonės pavadinimas)
Telefonas
El. pašto adresas

Pažymėkite, kokiu būdu pageidaujate gauti atsakymą

* Privalomas laukas