Pagrindinis meniu Pereiti prie turinio
 1. Baigti įgriuvusio namo Vilniuje atstatymo darbai

  26 gruodžio 2010
  Baigti įgriuvusio Šiaulių g. 8 namo Vilniuje atstatymo darbai. Gruodžio mėnesį statybos užbaigimo komisija pastatą pripažino tinkamu naudoti. Statybos užbaigimo aktas reiškia, kad pastato gyventojai gali naudotis patalpomis ir šventes sutikti namuose. Draudimo bendrovė "If" buvo viena pagrindinių statybų finansuotojų. Mūsų kompanija taip pat atlygino nuostolius gyventojams.
 2. Papildoma garantija VW ir Audi automobiliams

  15 gruodžio 2010
  "If" kartu su "Volkswagen" bei "Audi" automobilių atstovybėmis "Møller Auto Vilnius" pradeda teikti papildomos garantijos draudimo paslaugą, kuri minėtų markių automobilių savininkams leis, pasibaigus jų automobilių gamyklinei garantijai, įsigyti papildomą.
 3. Žiemos nuostoliai namuose

  30 lapkričio 2010
  „If" atskleidė dažniausiai Lietuvos gyventojų daromas klaidas, dėl kurių patiriami nuostoliai namuose. Pasak ekspertų, ilgesniam laikui be šildymo palikti namai, užsikimšę kaminai, nuo stogo nevalomas sniegas ir dėl šildymo prietaisų naudojimo sudegusi elektros instaliacija yra dažniausios priežastys, sukeliančios nuostolius namuose žiemą.
 4. Pirmieji žiemos įvykiai

  29 lapkričio 2010
  Draudimo bendrovės "If" Transporto žalų departamento vadovo Ernesto Goliančik teigimu, ženkliai padaugėjo pranešimų apie patirtas žalas trumpuoju telefono numeriu. Šių skambučių skaičius po savaitgalio išaugo 30 proc.
 5. "If" apdraudė Lietuvai "Vaikų Eurovizijos" konkurse at stovausiančią delegaciją

  10 lapkričio 2010
  "If" apdraudė 21 Lietuvos delegacijos narį, atstovausiantį Lietuvai "Vaikų Eurovizijos" konkurse Minske, medicininių išlaidų draudimu.
 6. „if“ pelnas 2010 m. 3 ketvirtyje

  08 lapkričio 2010
  Viena didžiausių regione draudimo bendrovių "If" per tris 2010 –ųjų metų ketvirčius Baltijos šalyse uždirbo 44 mln. litų pelno – 38 proc. mažiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Draudimo bendrovės "If" klientų skaičius Baltijos šalyse per 9 šių metų mėnesius išaugo 4,7 proc. - nuo 316 iki 331 tūkst.
 7. Dėl gaisro kelte „if“ avansu sumokės 3 mln. litų

  17 spalio 2010
  Viena ne gyvybės draudimo lyderių Baltijos šalyse draudimo bendrovė "If" spalio 15 d. penktadienį, išmokėjo 0,6 mln. litų UAB "Vlantana", kuri dėl gaisro kelte "Lisco Gloria" prarado 38 sunkiojo transporto priemones. Iš viso dėl šios nelaimės vien avansiniams mokėjimas skirs 3 mln. litų, kurių didžioji dalis bus išmokėta jau šią savaitę.
 8. „If“ duomenimis, pirmas sniegas paprastai sukelia 50 proc. daugiau eismo įvykių nei įprastomis dienomis

  10 spalio 2010
  "If" duomenimis, pirmas sniegas paprastai sukelia 50 proc. daugiau eismo įvykių nei įprastomis dienomis, o plikledis nulemia trečdaliu didesnį avaringumą. Todėl patariama jau dabar pasirūpinti žieminėmis padangomis ir taip sumažinti eismo įvykio riziką eismo sąlygoms staiga pablogėjus.
 9. Audra apnuogino turto draudimo klaidas

  24 rugpjūčio 2010
  Rugpjūčio pradžioje praūžusi ir tragedijomis pasibaigusi audra supurtė vyraujančią nuostatą, kad mes gyvename ten, kur nebūna jokių uraganų ar kitų ekstremalių stichijos išbandymų. Ar tai atsitiktinumas, ar šylančio klimato pasekmės tvirtai atsakyti negali ir mokslininkai, tačiau aišku viena, kad gamtos stichijos rizika egzistuoja ir mūsų, tradiciškai ramiu laikytame, regione.
 10. Ką daryti jei audra suniokoja jūsų turtą?

  12 rugpjūčio 2010
 11. Dažniausios klaidos atsitikus eismo įvykiui

  16 birželio 2010
  Šalies vairuotojai linkę neteisingai prisiimti kaltę, netikrina kito eismo dalyvio tapatybės ir klaidingai pildo deklaracijas, - šias ir kitas dažniausiai daromas klaidas įvardino draudimo bendrovė "If" išanalizavusi 2008 -2010 metų eismo įvykių duomenis.
 12. Rizikingiausias – Egiptas, brangiausia gydytis – JAV

  25 gegužės 2010
  Dažniausiai medikų pagalbos prireikia atostogaujantiems Egipte, o brangiausiai už gydymą tenka mokėti JAV. Tai paaiškėjo apžvelgus praėjusių ir šių metų kelionių rizikos tendencijas.
 13. „If“ kompensuos žalą dėl nuvirtusių stelažų

  20 gegužės 2010
  "If" išmokėjo UAB "Srava" beveik 430 tūkst. Lt sumą kaip žalos atlyginimą dėl šių metų balandžio 18 d. bendrovės sandėlyje nuvirtusių stelažų ir sugadintų prekių: plytelių, statybinių mišinių ir kitų apdailos medžiagų.
 14. nukentėjo nuo potvynio

  25 kovo 2010
  "If" jau išmokėjo per 50 tūkts. litų avansu nukentėjusioms nuo potvynio šeimoms. Iš viso bendrovė Lietuvoje jau užfiksavo per 30 įvykių, kai nuostolius sukėlė patvinęs upių vanduo, ir skaičiuoja, kad iš viso klientams bus išmokėta mažiausiai 300.000 Lt kompensacijų.
 15. „If“ rinkai pateikė naujovę – papildomas paslaugas prie privalomojo draudimo

  15 kovo 2010
  "If", artėjant pavasariniam draudimosi privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu (TPVCAD) pikui, rinkai pateikė naujovę: nuo šiol senesnių automobilių savininkai bendrovėje besidraudžiantys privalomuoju draudimu turės galimybę papildomai įsigyti iki šiol tik KASKO draudimui būdingas paslaugas: automobilio vagystės ir avarijos rizikos draudimą.
 16. Nuostolių atlyginimas „Lietuvos dujoms“

  04 kovo 2010
  "If" išmokėjo 426 tūkst. litų draudimo išmoką akcinei bendrovei "Lietuvos dujos" dėl praėjusių metų spalį magistraliniame dujotiekyje Vilnius – Panevėžys – Ryga įvykusios avarijos. Tai viena didesnių pastarojo meto draudimo išmokų Lietuvoje.
 17. Duobės keliuose

  23 vasario 2010
  "If" įspėja vairuotojus, kad iki kovo pabaigos duobių keliuose skaičius paprastai didėja, todėl vairuotojai turėtų būti itin atsargūs. Bendrovės skaičiavimais, dėl kelio defektų ir netvarkingų komunikacijų dangčių savo automobilius apgadinusiems klientams per 2 metus išmokėta daugiau nei 0,5 mln. Lt. Bijoma, kad dėl šaltos žiemos šiemet tokių atvejų bus dar daugiau.
 18. „If“ rezultatai 2009 metais

  21 vasario 2010
  Viena didžiausių Baltijos šalių draudimo bendrovė "If" 2009-aisiais Lietuvos rinkoje pasirašė 109,3 mln. Lt įmokų, t.y. 22 proc. mažiau, nei 2008 metais, tačiau nuo 9,6 iki 10,1 proc. padidino savo užimamą šalies ne gyvybės draudimo rinkos dalį. Nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, "If" Baltijos šalyse metus užbaigė uždirbusi 86,5 mln. Lt pelno.
 19. Atnaujintas kasko draudimas

  31 sausio 2010
  Vasario 1 d. Vilnius, pirmaujanti Baltijos šalyse draudimo kompanija "If" pristato rinkai atnaujintą transporto priemonių (KASKO) draudimą. Jame tarp kitų naujovių bus ir finansinių nuostolių dėl darbo netekimo draudimo sąlyga, kuri garantuos, kad klientui praradus darbą, likusią nesumokėtos draudimo įmokos dalį už jį sumokės "If".