Papildoma garantija VW ir Audi automobiliams

"If" kartu su "Volkswagen" bei "Audi" automobilių atstovybėmis "Møller Auto Vilnius" pradeda teikti papildomos garantijos draudimo paslaugą, kuri minėtų markių automobilių savininkams leis, pasibaigus jų automobilių gamyklinei garantijai, įsigyti papildomą.

Nauja paslauga leis išvengti finansinių nuostolių, susijusių su neplanuotu automobilio remontu. Šia paslauga galės pasinaudoti 3-6 metų senumo automobilių, kurių rida neviršija 150 tūkst. km, savininkai.

"Manome, kad garantijos draudimo paslauga dabar yra ypač reikalinga, nes dėl sudėtingos ekonominės situacijos nemažai verslo įmonių ir privačių asmenų yra labai pažeidžiami finansiškai," – teigia bendrovės "Møller Auto Vilnius", atstovaujančios "Audi" automobilius, generalinė direktorė Laima Gatelienė.

Prieš apdraudžiant automobilį, jis turės būti patikrintas "Volkswagen" ar "Audi" įgaliotų partnerių remonto dirbtuvėse. Garantinio draudimo suma sieks iki 50 tūkts. Lt. Suteikiamai garantijai nebus taikomas joks metinis ridos apribojimas, tačiau bendra apdraudžiamo automobilio rida negalės viršyti 150 tūkst. km.

Naujoji paslauga yra trijų apsaugos lygių: pirmasis variantas "Garantija" saugos nuo svarbiausių automobilio mazgų, tokių kaip variklis, pavarų dėžė, elektros sistema, gedimų, aukščiausio lygio apsauga "Super Garantija" apsaugos praktiškai visas automobilio sistemas ir techninius mazgus. Apdraustam automobiliui sugedus, jo remonto išlaidas padengs draudimo bendrovė "If, o remonto darbus atliks įgaliotieji "Volkswagen" ar "Audi" servisai Vilniuje.

"Automobilių draudimas yra viena svarbiausių mūsų bendrovės verslo sričių, todėl stengiamės ne tik didinti jau teikiamų paslaugų kokybę, bet ir kurti naujas, kurios suteiktų dar platesnę apsaugą nuo su automobilio eksploatavimu susijusių nuostolių," - sako draudimo bendrovės "If" transporto priemonių draudimo produkto vadovas Danas Dilys.

Naujos paslaugos kaina priklausys nuo pasirinkto apsaugos lygio, variklio darbinio tūrio ir transporto priemonės amžiaus.