„If“ kasko privalumai

Kasko ne visur yra vienodas.  Ar žinote, jog „If“ kasko draudimas leidžia įmokas mokėti dalimis be pabrangimo? Kad galite gauti kompensaciją iki 350 Eur, netyčia įpilus netinkamus degalus? O kasko apsauga galioja ne tik automobiliui ir jame esantiems žmonėms, bet ir augintiniams?
-
Sudėjome „If" privalumus į vieną vietą, kad būtų lengviau pasirinkti geriausą kasko.

Skaičiuoti kainą

Jūs renkatės tokį kasko draudimą, kuris geriausias jums. Tačiau, jei kartais ne visai paprasta suprasti, kokios draudimo apsaugos yra aktualios ir labiausiai vairuotojų vertinamos, kurių kitos draudimo bendrovės nesiūlo.

Kad būtų paprasčiau - aprašėme privalumus, kad pasirinkti draudimą būtų lengviau, o nutikus įvykiui pasinaudotumėte visomis jums priklausiančiomis kasko apsaugomis.

Pavyzdžiui, ar žinote, jog „If“ kasko draudimo įmokas galite mokėti dalimis be pabrangimo? Kad galite gauti kompensaciją iki 350 Eur, netyčia įpilus netinkamus degalus? O kasko apsauga galioja ne tik automobiliui ir jame esantiems žmonėms, bet ir augintiniams?

5+ atvejais nemokėsite išskaitos

Jūs renkatės tokį kasko, kuris geriausias jums, todėl su mumis jums paprasta – galite pasirinkti ne tik norimą kasko draudimo variantą iš keturių, tačiau ir išskaitos dydį. Išskaita kasko draudime gali būti 0 Eur (pirmam įvykiui, o kitiems 120 Eur), 120 Eur ar rinktis didžiausią išskaitą – 300 Eur ir mokėti mažiausią įmoką „If“ kasko draudime. Taip pat, priešingai nei kai kuriose kitose draudimo kompanijose, jums nereikės mokėti išskaitos (franšizės) šiais atvejais:

#1 Jei žala bus padaryta tik stiklams ar žibintams – išskaita 0 Eur

Stiklai ir žibintai nukenčia dažnai, todėl suteikiame palengvinimą atlikdami remonto darbus be išskaitos. Jos mokėti nereiks, jei įvykio metu apgadinamas tik stiklas ar žibintas ir remonto darbai atliekami „If" nurodytoje remonto įmonėje arba automobiliui galioja gamintojo garantija ir stiklas keičiamas autorizuotame gamintojo servise. 

#2 Jei prireiks smulkaus kėbulo remonto be dažymo – išskaita 0 Eur

Jei automobilio sugadinimas – įlenkimas, duobutė ar smulkus paviršinis įbrėžimas, kuomet nėra pažeista dažų danga, yra galimybė suremontuoti automobilį meniniu lyginimu – specialiais įrankiais atstatant kėbulo pažeidimus į pirminę formą, nepažeidžiant automobilio dažų ir lako paviršiaus. Plačiau: remonto be dažymo privalumai.

#3 Jei kelyje prireiks pagalbos – išskaita 0 Eur

Nesvarbu ar būsite Vilniaus mieste, Akmenės rajone, ar kitoje Europos šalyje, atsitikus nelaimei paskambinus telefonu 1620 gausite kvalifikuotą pagalbą. Galioja 24/7 geografinėje Europoje.

#4 Jei užsisakysite pakaitinį automobilį – išskaita 0 Eur

,„If“ kasko draudimas garantuoja: pakaitinis automobilį gausite visam automobilio remonto laikotarpiui, jei pasirinksite jį remontuoti mūsų partnerių autoservise.

#5 Įvykiui, kai susiduriama su gyvūnu – išskaita 0 Eur

Susidūrimų su žvėrimis skaičius kasmet auga. Transporto priemonės susidūrimas su bet kuriuo, net ir mažiausiu miško gyventoju, gali sukelti nemažų nuostolių. Todėl vairuotojai vertina šią kasko draudimo apsaugą ir džiaugiasi, kad tokiais atvejais išskaitos mokėti nereikia. 

#6 Jei žala nutiks padangoms  – išskaita 0 Eur

Galioja apdraudus automobilį kasko – „If geriausias kasko“ variantu.

Plati pagalbos kelyje paslauga

Maksimali bendra techninės pagalbos tarnybos suteiktų paslaugų vertė — 2 500 Eur vienam įvykiui. Pagalbos sulauksite 24/7 visoje Europoje paskambinę tel. 1620. Nutikus įvykiui kelyje galėsite sulaukti pagalbos ne tik šiais dažniausiai pasitaikančiais atvejais:

 • rato pakeitimas,
 • variklio užvedimas,
 • transportavimas ir saugojimas iki remonto,
 • degalų pristatymas.

pagalbos sulauksite ir retesniais atvejais, kai reikalingos šios paslaugos:

 • apsaugos sistemų gedimų šalinimas,
 • prarastų automobilio raktelių pristatymas,
 • avarinis durų atidarymas, 
 • taksi iš įvykio vietos,
 • ištraukimas įklimpus,
 • nevažiuojančio automobilio apsauga kelyje,
 • kitas smulkus remontas kelyje.
Vairuotojams užtikriname greitas ir kokybišką pagalbos kelyje paslaugas.

Pakaitinis automobilis visam remonto laikotarpiui

Mūsų kasko draudimas garantuoja: pakaitinis automobilis suteikiamas visam automobilio remonto laikotarpiui, kai jis remontuojamas mūsų nurodytame partnerių autoservise.

Jeigu automobilis patiria techninį gedimą ir yra remontuojamas ne mūsų partnerių autoservise, užsienyje arba paslauga suteikiama jau pasibaigus draudimo apsaugos galiojimo laikotarpiui, pakaitinis automobilis suteikiamas automobilio gedimo šalinimo laikotarpiui iki 30 dienų.

kasko draudimas
Su kasko apdrausti automobilyje palikti daiktai

Apdrausti automobilyje palikti daiktai

Kasko apsaugo ir automobilyje esančius daiktus. Jeigu neteksite salone paliktų daiktų (kompiuterinės technikos, vaizdo registratoriaus, automobilinės kėdutės ar kt.), kompensuosime žalą iki 600 Eur.

Be nusidėvėjimo naujų automobilių dalims 

automobiliui dar nėra 6 metų, remontuojant pas mūsų partnerius ir naudojant naujas originalias dalis, išmoką apskaičiuosime be nusidėvėjimo.

Naujiena! Automobilio nuvežimas į servisą ir parvežimas iš jo – nemokamai

Remonto partneris „Finance property“ atvyks apžiūrėti pažeisto automobilio, pristatys į servisą (jei nevažiuojantis, padės suorganizuoti transportavimą) ir pasirūpins remontu viename iš „If“ remonto partnerių servisų bei grąžins suremontuotą automobilį. Svarbu: kol kas ši paslauga teikiama Vilniaus teritorijoje.

Norintiems plačiausios apsaugos:

Išanalizavome visų šalies draudimo bendrovių kasko produktus ir pasistengėme, kad „If geriausias kasko“ suteiktų plačiausią draudimo apsaugą. Jei rasite platesnę kasko apsaugos garantiją, nei siūlome mes – mielai įtrauksime papildomą apsaugą į Jūsų polisą be papildomo mokesčio arba grąžinsime pinigus.

Skaitomiausi apie kasko

 • Kasko skaičiuoklė

   Jei draudžiatės kasko internetu pirmą kartą, aprašėme visus skaičiuoklės žingsnius, kad įsigyti kasko draudimą būtų paprasta ir sklandu.

  Skaityti
 • kasko kaina

  Kaip gauti gerą kasko kainą

  Kas yra gera kasko draudimo kaina? Mes sakome – kai yra tinkamai pasirinktos kasko apsaugos  ir nemokama už tai, kas nėra aktualu. Kaip tai padaryti?

  Skaityti
 • kasko draudimas

  Kasko draudimo atmintinė

  Rūpestingi vairuotojai renkasi kasko draudimą, kuris užtikrina ramesnį gyvenimą bei apsaugo nuo daugiau rizikų, tačiau skirtingose bendrovėse kasko skiriasi. 

  Skaityti