„If“ kasko privalumai

Kasko ne visur yra vienodas. Plačiau aprašome apie „If" kasko privalumus, kad Jums būtų lengviau pasirinkti geriausą kasko pagal savo poreikius.

Skaičiuoti kainą

Jūs renkatės tokį kasko draudimą, kuris geriausias Jums. Tačiau kartais ne visai aišku, kokios draudimo apsaugos įeina į draudimą, kas būtų aktualu atskirais atvejais, ką labiausiai vertina vairuotojai ir ko kitos draudimo bendrovės nesiūlo.

Pavyzdžiui, ar žinote, jog „If“ kasko draudimo įmokas galite mokėti dalimis be pabrangimo? Kad galite gauti kompensaciją iki 400 Eur, netyčia įpilus netinkamus degalus? O kasko apsauga galioja ne tik automobiliui ir jame esantiems žmonėms, bet ir augintiniams?

Detaliau aprašėme siūlomus privalumus, kad pasirinkti draudimą būtų lengviau, o nutikus įvykiui pasinaudotumėte visomis Jums priklausiančiomis kasko apsaugomis.

Kokiais atvejais nemokėsite išskaitos?

Jūs renkatės tokį kasko, kuris geriausias Jums, todėl su mumis Jums paprasta – galite pasirinkti ne tik norimą kasko draudimo variantą iš keturių, tačiau ir išskaitos dydį. Išskaita kasko draudime gali būti 150 Eur, 200 Eur arba galite rinktis didžiausią išskaitą – 300 Eur ir mokėti mažiausią įmoką „If“ kasko draudime. Taip pat, priešingai nei kai kuriose kitose draudimo kompanijose, Jums nereikės mokėti išskaitos (franšizės) šiais atvejais:

Plati pagalbos kelyje paslauga

Pagalbos sulauksite 24/7 visoje Europoje paskambinę tel. +370 5 210 8800. Maksimali bendra techninės pagalbos tarnybos suteiktų paslaugų vertė — 2 500 Eur vienam įvykiui.

Ši paslauga padės tokiais, dažnai pasitaikančiais atvejais:

 • rato pakeitimas,
 • variklio užvedimas,
 • transportavimas ir saugojimas iki remonto,
 • degalų pristatymas.

Taip pat pagalba kelyje Jums padės ir retesniais atvejais, kai reikalingos šios paslaugos:

 • apsaugos sistemų gedimų šalinimas,
 • prarastų automobilio raktelių pristatymas,
 • avarinis durų atidarymas, 
 • taksi iš įvykio vietos,
 • ištraukimas įklimpus,
 • nevažiuojančio automobilio apsauga kelyje,
 • kitas smulkus remontas kelyje.

Apdrausti automobilyje palikti daiktai

Kasko apsaugo ir automobilyje esančius daiktus. Jeigu neteksite salone paliktų daiktų (kompiuterinės technikos, vaizdo registratoriaus, automobilinės kėdutės ar kt.), kompensuosime žalą iki 600 Eur.

pagalba kelyje padės visoje Europoje

Be nusidėvėjimo naujų automobilių dalims

Jei automobiliui dar nėra 6 metų, remontuojant pas mūsų partnerius ir naudojant naujas originalias dalis, išmoką apskaičiuosime be nusidėvėjimo.

Pakaitinis automobilis visam remonto laikotarpiui

Mūsų kasko draudimas garantuoja: pakaitinis automobilis suteikiamas visam automobilio remonto laikotarpiui, kai jis remontuojamas mūsų nurodytame partnerių autoservise.

Jeigu automobilis patiria techninį gedimą ir yra remontuojamas ne mūsų partnerių autoservise, užsienyje arba paslauga suteikiama jau pasibaigus draudimo apsaugos galiojimo laikotarpiui, pakaitinis automobilis suteikiamas automobilio gedimo šalinimo laikotarpiui iki 30 dienų.

Automobilio nuvežimas į servisą ir parvežimas iš jo – nemokamai

Tai Vilniuje teikiama papildoma paslauga: remonto partneris „Finance property“ atvyks apžiūrėti pažeisto automobilio, pristatys į servisą (jei nevažiuojantis, padės suorganizuoti transportavimą) ir pasirūpins remontu viename iš „If“ remonto partnerių servisų bei grąžins suremontuotą automobilį.

Plačiausia kasko apsauga Lietuvoje

Išanalizavome visų šalies draudimo bendrovių kasko produktus ir pasistengėme, kad „If geriausias kasko“ suteiktų plačiausią draudimo apsaugą. Pasirinkę „If super kasko“ ar „If geriausią kasko“ variantą, turėsite draudimo apsaugą ir nuo retesnių, bet finansiškai nuostolingų įvykių. Papildomai gausite: 

 • Išsinuomoto ar pasiskolinto automobilio draudimą

Jei iš nuomos bendrovės išsinuomosite automobilį, kuris yra apdraustas kasko draudimu, mes padengsime išskaitos sumą, tenkančią Jums. Jei iš draugo pasiskolinote automobilį ir jį vairuodami sukėlėte eismo įvykį, kompensuosime iki 2 000 eurų siekiančią išskaitą ar remonto išlaidas.

 • Atlyginsime žalą kitiems asmenims, kurią sukėlėte automobiliui stovint

Pavyzdžiui, automobilis savaime užsidegė, vairuotojas ar keleivis subraižė kitą automobilį atidarydamas dureles, iš stovinčio automobilio išsiliejo tepalai. Taip pat kompensuosime žalą elektromobiliams, jei buvo sugadintas krovimo laidas ar stotelė.

 • Papildomą išmoką vagystės ar sunaikinimo atveju

Kai per draudžiamąjį įvykį automobilis yra sunaikinamas arba pavagiamas, Jums mokame papildomą draudimo išmoką, kurios dydis sudaro 5 % nuo automobilio rinkos vertės draudžiamojo įvykio dieną. O jei automobilis apdraustas nauja verte su lizingo sutartimi, papildomos draudimo išmokos dydis atitinka likusią pradinio įnašo dalį, bet ne daugiau kaip 4000 Eur.

Jei rasite platesnę kasko apsaugos garantiją, nei siūlome mes, pasinaudokite 30 dienų garantija. Mielai įtrauksime papildomą apsaugą į Jūsų polisą be papildomo mokesčio arba grąžinsime pinigus.

Susiję puslapiai