„If“ kasko privalumai

„If“ kasko – visapusė automobilio apsauga. Visi 3 mūsų kasko variantai turi papildomų paslaugų, kurios labai palengvina gyvenimą atsitikus įvykiui.

Nors iš pirmo žvilgsnio skirtingose bendrovėse kasko draudimas visur atrodo panašus, tačiau taip nėra. Todėl ir norime parodyti, kokias draudimo apsaugas suteikia „If“ kasko draudimas, kad padėtų lengviau apsispręsti!

1. Net 5 atvejai, kada nereikės mokėti išskaitos

Pas mus kasko draudimas yra be taikomos išskaitos (franšizės) stiklams, kai sugadinami kėbulo, žibintų, veidrodėlių ar kiti automobilio stiklai ir jie keičiami mūsų partnerių autoservisuose. Išskaitos taip pat netaikome pagalbai kelyje, pakaitiniam automobiliui, įvykiui po susidūrimo su gyvūnu, kai atliekamas smulkus kėbulo remontas be dažymo.

2. Kasko draudimas + Pagalba kelyje visoje Europoje

Turėdami kasko draudimą, sulauksite pagalbos kelyje, nesvarbu, kurioje Europos šalyje jos prireiktų. Pagalba kelyje apima reikalingiausias paslaugas: nuo rato pakeitimo, avarinio durų atidarymo iki nevažiuojančio automobilio apsaugos kelyje ar vairuotojo ir keleivių parvežimo namo po įvykio užsienyje. 

3. Pakaitinis automobilis visam remonto laikotarpiui

Mūsų kasko draudimas garantuoja: kai automobilį remontuojate mūsų partnerių servise, turėsite pakaitinį automobilį visam remonto laikotarpiui, jei kituose autoservisuose – pakaitiniu automobiliu galėsite naudotis iki 15 dienų.

4. Apdraudžiame automobilyje paliktus daiktus

Kasko draudimas apsaugo ne tik automobilį, tačiau ir jame esančius daiktus. Jeigu neteksite automobilyje paliktų daiktų (kompiuterinės technikos, vaizdo registratoriaus, automobilinės kėdutės ar kt.), kompensuosime žalą iki 600 eurų. 

5. Atlyginame nuostolius, jei įsipilsite netinkamų degalų

Jei taip atsitiktų, kad į Jūsų automobilio baką būtų įpilta netinkamų degalų ir tai pakenktų varikliui, atlyginsime iki 350 eurų.

6. Galimybė mokėti dalimis be pabrangimo

Kasko draudimo įmoką galėsite mokėti dalimis Jums patogiu periodiškumu, pvz., kas mėnesį, ketvirtį ar viską iškart.

7.Naujų automobilių dalims netaikome nusidėvėjimo

Jei Jūsų automobilis dar neturi 6 metų, su kasko draudimu remontuojant pas mūsų partnerius ir naudojant naujas originalias dalis, išmoką apskaičiuosime be nusidėvėjimo.

8. Daugiau nei apsauga automobiliui

Į kiekvieną kasko draudimo variantą įtraukėme ir vairuotojo, keleivių, taip pat kartu keliaujančių naminių gyvūnų draudimą.

9. Apsauga ypatingiems atvejams

Pasirinkę plačiausią „If super kasko“  variantą, turėsite draudimo apsaugą ir nuo retesnių, bet finansiškai nuostolingų įvykių. Papildomai gausite: 

  • Išsinuomoto ar pasiskolinto automobilio draudimą

Jei iš nuomos bendrovės išsinuomosite automobilį, kuris yra apdraustas kasko draudimu, mes padengsime išskaitos sumą, tenkančią Jums. Jei iš draugo pasiskolinote automobilį ir jį vairuodami sukėlėte eismo įvykį, kompensuosime iki 2 000 eurų siekiančią išskaitą ar remonto išlaidas.

  • Atlyginsime žalą kitiems asmenims, kurią sukėlėte automobiliui stovint

Pavyzdžiui, automobilis savaime užsidegė, vairuotojas ar keleivis subraižė kitą automobilį atidarydamas dureles, iš stovinčio automobilio išsiliejo tepalai.

  • Papildomą išmoką vagystės ar sunaikinimo atveju

Kai per draudžiamąjį įvykį automobilis yra sunaikinamas arba pavagiamas, Jums mokame papildomą draudimo išmoką, kurios dydis sudaro 5 % nuo automobilio rinkos vertės draudžiamojo įvykio dieną.