„If“ kasko privalumai

Kasko ne visur yra vienodas.  Ar žinote, jog „If“ kasko draudimas leidžia įmokas mokėti dalimis be pabrangimo? Kad galite gauti kompensaciją iki 400 Eur, netyčia įpilus netinkamus degalus? O kasko apsauga galioja ne tik automobiliui ir jame esantiems žmonėms, bet ir augintiniams?


Plačiau aprašome apie „If" kasko privalumus, kad Jums būtų lengviau pasirinkti geriausą kasko pagal savo poreikius.

Skaičiuoti kainą

Jūs renkatės tokį kasko draudimą, kuris geriausias Jums. Tačiau kartais ne visai aišku, kokios draudimo apsaugos įeina į draudimą, kas būtų aktualu atskirais atvejais, ką labiausiai vertina vairuotojai ir ko kitos draudimo bendrovės nesiūlo.

Pavyzdžiui, ar žinote, jog „If“ kasko draudimo įmokas galite mokėti dalimis be pabrangimo? Kad galite gauti kompensaciją iki 400 Eur, netyčia įpilus netinkamus degalus? O kasko apsauga galioja ne tik automobiliui ir jame esantiems žmonėms, bet ir augintiniams?

Detaliau aprašėme siūlomus privalumus, kad pasirinkti draudimą būtų lengviau, o nutikus įvykiui pasinaudotumėte visomis Jums priklausiančiomis kasko apsaugomis.

Kokiais atvejais nemokėsite išskaitos?

Jūs renkatės tokį kasko, kuris geriausias Jums, todėl su mumis Jums paprasta – galite pasirinkti ne tik norimą kasko draudimo variantą iš keturių, tačiau ir išskaitos dydį. Išskaita kasko draudime gali būti 150 Eur, 200 Eur arba galite rinktis didžiausią išskaitą – 300 Eur ir mokėti mažiausią įmoką „If“ kasko draudime. Taip pat, priešingai nei kai kuriose kitose draudimo kompanijose, Jums nereikės mokėti išskaitos (franšizės) šiais atvejais:

1) Jei žala bus padaryta tik stiklams ar žibintams

Stiklai ir žibintai nukenčia dažnai, todėl suteikiame palengvinimą atlikdami remonto darbus be išskaitos.

Jos mokėti nereiks, jei įvykio metu apgadinamas tik stiklas ar žibintas, o remonto darbai atliekami „If" nurodytoje remonto įmonėje arba turite draudimo sąlygą „remontas Jūsų pasirinktame servise“ ir stiklas keičiamas autorizuotame gamintojo servise. 

2) Jei prireiks smulkaus kėbulo remonto be dažymo

Jei automobilio sugadinimas – įlenkimas, duobutė ar smulkus paviršinis įbrėžimas, kuomet nėra pažeista dažų danga, yra galimybė suremontuoti automobilį meniniu lyginimu – specialiais įrankiais atstatant kėbulo pažeidimus į pirminę formą, nepažeidžiant automobilio dažų ir lako paviršiaus.

Plačiau: remonto be dažymo privalumai.

3) Jei kelyje prireiks pagalbos

Nesvarbu ar būsite Vilniaus mieste, Akmenės rajone, ar kitoje Europos šalyje, atsitikus nelaimei paskambinus telefonu +370 5 210 8800 gausite kvalifikuotą pagalbą. Galioja 24/7 visoje geografinėje Europoje.

4) Jei užsisakysite pakaitinį automobilį

,„If“ kasko draudimas garantuoja: pakaitinis automobilį gausite visam automobilio remonto laikotarpiui, jei pasirinksite jį remontuoti mūsų partnerių autoservise.

5) Įvykiui, kai susiduriama su gyvūnu

Susidūrimų su žvėrimis skaičius kasmet auga. Transporto priemonės susidūrimas su bet kuriuo, net ir mažiausiu miško gyventoju, gali sukelti nemažų nuostolių. Todėl vairuotojai vertina šią kasko draudimo apsaugą ir džiaugiasi, kad tokiais atvejais išskaitos mokėti nereikia. 

6) Jei žala nutiks padangoms

Galioja apdraudus automobilį kasko – „If geriausias kasko“ variantu.

Plati pagalbos kelyje paslauga

Pagalbos sulauksite 24/7 visoje Europoje paskambinę tel. +370 5 210 8800.

Maksimali bendra techninės pagalbos tarnybos suteiktų paslaugų vertė — 2 500 Eur vienam įvykiui.

Nutikus įvykiui kelyje sulauksite pagalbos tokiais dažnai pasitaikančiais atvejais:

 • rato pakeitimas,
 • variklio užvedimas,
 • transportavimas ir saugojimas iki remonto,
 • degalų pristatymas.

Taip pat pagalba kelyje Jums padės ir retesniais atvejais, kai reikalingos šios paslaugos:

 • apsaugos sistemų gedimų šalinimas,
 • prarastų automobilio raktelių pristatymas,
 • avarinis durų atidarymas, 
 • taksi iš įvykio vietos,
 • ištraukimas įklimpus,
 • nevažiuojančio automobilio apsauga kelyje,
 • kitas smulkus remontas kelyje.

Pakaitinis automobilis visam remonto laikotarpiui

Mūsų kasko draudimas garantuoja: pakaitinis automobilis suteikiamas visam automobilio remonto laikotarpiui, kai jis remontuojamas mūsų nurodytame partnerių autoservise.

Jeigu automobilis patiria techninį gedimą ir yra remontuojamas ne mūsų partnerių autoservise, užsienyje arba paslauga suteikiama jau pasibaigus draudimo apsaugos galiojimo laikotarpiui, pakaitinis automobilis suteikiamas automobilio gedimo šalinimo laikotarpiui iki 30 dienų.

Apdrausti automobilyje palikti daiktai

Kasko apsaugo ir automobilyje esančius daiktus. Jeigu neteksite salone paliktų daiktų (kompiuterinės technikos, vaizdo registratoriaus, automobilinės kėdutės ar kt.), kompensuosime žalą iki 600 Eur.

Be nusidėvėjimo naujų automobilių dalims 

Jei automobiliui dar nėra 6 metų, remontuojant pas mūsų partnerius ir naudojant naujas originalias dalis, išmoką apskaičiuosime be nusidėvėjimo.

Automobilio nuvežimas į servisą ir parvežimas iš jo – nemokamai

Remonto partneris „Finance property“ atvyks apžiūrėti pažeisto automobilio, pristatys į servisą (jei nevažiuojantis, padės suorganizuoti transportavimą) ir pasirūpins remontu viename iš „If“ remonto partnerių servisų bei grąžins suremontuotą automobilį. Svarbu: kol kas ši paslauga teikiama Vilniaus teritorijoje.

Norintiems plačiausios apsaugos:

Išanalizavome visų šalies draudimo bendrovių kasko produktus ir pasistengėme, kad „If geriausias kasko“ suteiktų plačiausią draudimo apsaugą. Jei rasite platesnę kasko apsaugos garantiją, nei siūlome mes – mielai įtrauksime papildomą apsaugą į Jūsų polisą be papildomo mokesčio arba grąžinsime pinigus.

Susiję puslapiai