5 būdai,

Kaip sutaupyti perkant kasko

Ar girdėjote sakant, kad kasko yra brangus? Mes sakome, kad brangu yra tik tada, kai permoki!

Kad įsitikintumėte, jog už kasko nepermokate, mes pateikiame keletą pasiūlymų, kurie gali būti naudingi prieš įsigyjant kasko.

1. Susipažinkite su kasko draudimo apsaugomis

Jausmas, kad esate apsaugotas nuo visų pavojų, yra labai malonus, tačiau tik iki to momento, kai sužinote, kad tam tikros paslaugos Jums nepriklauso, o gal priešingai – jų nereikia. Pavyzdžiui, jei šeimoje turite kelis automobilius, tikriausiai Jums neaktuali pakaitinio automobilio paslauga. Todėl naudinga pasidomėti, ką apima kiekvienas kasko  variantas.  

2. Užsitikrinkite, kad neperkate katės maiše

Jei kyla abejonių dėl siūlomo draudimo naudos, galite tiesiog palyginti skirtingų bendrovių pasiūlymus. Perkant kasko internetu, tai padaryti paprasta, mat Jūsų nevaržo nei laiko, nei vietos aplinkybės

3. Vairuokite pavyzdingai

Ne paslaptis, kad kasko kainą nulemia nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukėlėte per ankstesnį laikotarpį, skaičius. Todėl kuo pavyzdingesnė bus Jūsų vairavimo istorija, tuo geresnę kasko kainą gausite. Rekomenduojame paskaityti Saugaus vairavimo atmintinę.

4. Įrenkite automobilyje apsaugos sistemas

Perkant naują automobilį, apsaugos sistemos dažniausiai jau būna įrengtos, tačiau jei Jūsų automobilis senesnis, reikėtų jomis pasirūpinti, nes tai taip pat padės gauti gerą kasko kainos pasiūlymą.

5. Pirkite kasko draudimą internetu

Pirkdami kasko internetu galite sutaupyti ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Apskaičiuota, kad „If“ kasko skaičiuoklėje apsidrausti automobilį galima nuo 4 minučių. Susipažinkite su „If“ kasko variantais, pasirinkite sau patogiausią variantą apsidrausdami internetu!