5 būdai gauti mažą kasko draudimo kainą

Automobilis toks pat, kaip kaimyno, bet kasko kaina skiriasi? Dalinamės patarimais, kaip kasko draudimo kaina gali būti draugiškesnė ir jums, ir kaimynui.

Skaičiuoti kainą

1. Susipažinkite su kasko draudimo apsaugomis

Jausmas, kad esate apsaugotas nuo visų pavojų, yra labai malonus, tačiau tik iki to momento, kai sužinote, kad tam tikros paslaugos Jums nepriklauso, o gal priešingai – jų nereikia. Jei šeimoje turite kelis automobilius, tikriausiai neaktuali pakaitinio automobilio paslauga. Todėl naudinga pasidomėti, ką apima kiekvienas kasko draudimo variantas.  

2. Pirkite kasko internetu

Pirkdami kasko draudimą internetu galite sutaupyti ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Ar žinojote, kad draudimas internetu įmanomas per 3 minutes? Žinoma, rekomenduojame tam skirti daugiau laiko ir pasidomėti, ką siūlo kiekvienas kasko draudimas ir, jei yra galimybė, susipažinti su kasko draudimo taisyklėmis.

Kasko sužinoti galite įvedę asmens kodą ir automobilio numerį mūsų draudimo skaičiuoklėje. O apdrausti per 4 žingsnius, visus juos aprašėme: Kasko skaičiuoklė – Tavo kasko kaina čia ir dabar. Pasidomėkite!

Draudimo skaičiuoklė - patogiausias būdas apsidrausti internetu!

3. Pasirinkite didesnę išskaitą

Nuo šiol „If" draudime vairuotojai gali pasirinkti išskaitą patys: 0 Eur (pirmam įvykiui) ar 120 Eur, ar 300 Eur. Nuo to priklauso ir įmokos dydis: kuo išskaita didesnė, tuo įmoka mažesnė. Kas yra išskaita?

4. Maža kasko kaina pavyzdingiems

Ne paslaptis, kad kasko kainą nulemia nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukėlėte per ankstesnį laikotarpį, skaičius. Todėl kuo pavyzdingesnė vairavimo istorija, tuo geresnę kasko draudimo kainą gausite.

5. Pasitikrinkite, kokias garantijas gausite

Kaip kasko kaina nėra visur vienoda, taip ir garantijos. Nepirkite katės maiše, kad vėliau netektų primokėti už tai, ką kiti buvo įraukę į kasko draudimą.

Skaitomiausi tekstai apie kasko

Naudinga renkantis ir turint kasko draudimą