5 būdai,

Kaip gauti mažą kasko draudimo kainą

Ar girdėjote sakant, kad kasko draudimas yra brangus? Mes sakome, kad brangu yra tik tada, kai permoki!

Pateikiame keletą pasiūlymų, kurie gali būti naudingi prieš įsigyjant kasko draudimą:

1. Susipažinkite su kasko draudimo apsaugomis

Jausmas, kad esate apsaugotas nuo visų pavojų, yra labai malonus, tačiau tik iki to momento, kai sužinote, kad tam tikros paslaugos Jums nepriklauso, o gal priešingai – jų nereikia. Pavyzdžiui, jei šeimoje turite kelis automobilius, tikriausiai Jums neaktuali pakaitinio automobilio paslauga. Todėl naudinga pasidomėti, ką apima kiekvienas kasko draudimo variantas.  

Kuo pavyzdingesnė vairavimo istorija, tuo geresnė kasko draudimo kaina

2. Užsitikrinkite, kad neperkate katės maiše

Jei kyla abejonių dėl siūlomos kasko draudimo naudos, galite tiesiog palyginti skirtingų bendrovių pasiūlymus. Perkant kasko draudimą internetu, tai padaryti paprasta, mat Jūsų nevaržo nei laiko, nei vietos aplinkybės. 

3. Vairuokite pavyzdingai

Ne paslaptis, kad kasko draudimo kainą nulemia nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukėlėte per ankstesnį laikotarpį, skaičius. Todėl kuo pavyzdingesnė bus Jūsų vairavimo istorija, tuo geresnę kasko draudimo kainą gausite. Rekomenduojame paskaityti Saugaus vairavimo atmintinę.

4. Įrenkite automobilyje apsaugos sistemas

Perkant naują automobilį, apsaugos sistemos dažniausiai jau būna įrengtos, tačiau jei Jūsų automobilis senesnis, reikėtų jomis pasirūpinti, nes tai taip pat padės gauti gerą kasko draudimo kainos pasiūlymą.

5. Pirkite kasko draudimą internetu

Pirkdami kasko draudimą internetu galite sutaupyti ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Apskaičiuota, kad „If“ kasko skaičiuoklėje apsidrausti automobilį galima per 3 min. ir greičiau. Susipažinkite su „If“ kasko draudimo variantais, būkite išmanūs, rinkitės kasko draudimą internetu!