Kaip gauti gerą kasko kainą

Kokia yra gera kasko kaina? Mes sakome – kai yra tinkamai pasirinktos kasko apsaugos ir mokama tik už tai, kas aktualu. Keletas patarimų, kaip tai padaryti.

maza kasko kaina

Lankstus kasko, kuris taupo Jūsų pinigus

„If“ kasko leidžia prisitaikyti draudimo apsaugą savo poreikiams ir patiems nuspręsti, kaip Jūs norite taupyti savo pinigus. Jūs galite rinktis net iš keturių kasko apsaugos lygių ir trijų išskaitos dydžių. Palyginti kasko variantus.

Kad ir ką pasirinksite, mes būsime šalia, kad padėtume Jums išvengti nuostolių ir kuo greičiau sugrįžti į vėžes!

Sutaupykite pasirinkdami išskaitą

Jūs galite rinktis 150 Eur, 200 Eur arba 300 Eur išskaitą. Pasirinkite didžiausią ir mokėkite už kasko draudimą mažiau.

Pagalba kelyje taupo pinigus ir nervus

Gera žinia, kad visi „If“ kasko variantai suteikia pagalbos kelyje paslaugą. Tad jei nenorėsite trukdyti pažįstamų, kad parvilktų vidury laukų sugedusį automobilį, ar šlapti per lietų keisdami ratą – drąsiai kvieskite 24/7 pagalbą, kuri gali sutaupyti iki 2500 Eur.

Kokios paslaugos įeina į Pagalbą kelyje? 

Sutaupykite su pakaitiniu automobiliu

Rinkitės draudimo variantą „If kasko“ be pakaitinio automobilio ir mokėkite už draudimą mažiau. Jei nepatogu likti be ratų net kelioms dienoms – rinkitės bet kurį kitą draudimo variantą ir sutaupykite pinigų automobilio nuomai, jei jūsiškis sugestų – pakaitinį suteikiame visam remonto laikotarpiui.

Pasirinkite, kur norite remontuoti automobilį

Turėdami variantą „If geriausias kasko“, automobilį po įvykio galėsite remontuoti kur tik norite. Ir dar sutaupyti remontui, nes neišskaičiuosime dalių nusidėvėjimo. Arba galite sutaupyti pasirinkę pigesnį kasko variantą ir remontuoti pas mūsų patikimus partnerius, kurie suteikia 2 metų garantiją.

Apsidrauskite internetu

Pirkdami kasko internetu galite sutaupyti ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Ar žinojote, kad apsidrausti internetu užtrunka vos 3 minutes? Žinoma, rekomenduojame skirti daugiau laiko pasidomėti, ką siūlo kiekvienas variantas ir susipažinti su kasko draudimo taisyklėmis.

Kasko kainą sužinoti galite įvedę asmens kodą ir automobilio numerį draudimo skaičiuoklėje

Kasko ne visur vienodas. Palyginkite kasko apsaugas skirtingose bendrovėse

Geriausias kasko – tai kasko, kuris tinka Jums!

Kasko nėra visur vienodas, todėl pirkdami įsitikinkite, kad turėsite visas draudimo apsaugas, kurių Jums reikia. Tačiau, jei svarbu maža kasko kaina, sužinokite, kokia kasko kaina Jūsų automobiliui nuo dažniausiai pasitaikančių rizikų.

Susiję straipsniai