Kaip gauti gerą kasko kainą

Kas yra gera kasko kaina? Mes sakome – kai yra tinkamai pasirinktos kasko apsaugos  ir nemokama už tai, kas nėra aktualu. Kaip tai padaryti? Dalinamės patarimais!

Skaičiuoti kainą

#1 Sutaupykite pasirinkdami išskaitą

Jūs galite rinktis 0, 120 arba 300 € išskaitą. Pasirinkite didžiausią ir mokėkite už kasko draudimą mažiau. Arba rinkitės 0 € išskaitą ir sutaupykite atsitikus įvykiui – automobilio remonto išlaidas atlyginsime 100%. Kas yra išskaita?

#2 Lankstus kasko, kuris taupo jūsų pinigus

„If“ kasko leidžia jums prisitaikyti draudimo apsaugą savo poreikiams ir rinktis patiems, kaip jūs norite taupyti savo pinigus. Jūs galite rinktis net iš keturių kasko apsaugos lygių ir trijų išskaitos dydžių. Palyginti kasko variantus.

Kad ir ką pasirinksite, mes būsime šalia, kad padėtume jums išvengti nuostolių ir kuo greičiau sugrįžti į vėžes!

Sutaupykite su kasko, pasirinkdami tai, ko jums reikia

#3 Sutaupykite su pakaitiniu automobiliu

Rinkitės draudimo variantą „If kasko“ be pakaitinio automobilio ir mokėkite už draudimą mažiau. Jei nepatogu likti be ratų net kelioms dienoms – rinkitės bet kurį kitą draudimo variantą ir sutaupykite pinigų automobilio nuomai, jei jūsiškis sugestų – pakaitinį suteikiame visam remonto laikotarpiui.

#4 Galite rinktis, kur remontuoti po įvykio

Pasirinkę „If geriausią kasko“, automobilį po įvykio galėsite remontuoti, kur tik norite. Ir dar sutaupyti remontui, nes neišskaičiuosime dalių nusidėvėjimo. Arba galite sutaupyti pasirinkę pigesnį kasko variantą ir remontuoti pas mūsų patikimus partnerius, kurie suteikia 2 metų garantiją.

„If“ kasko leidžia jums prisitaikyti draudimo apsaugą savo poreikiams ir rinktis patiems, kaip jūs norite taupyti pinigus.

#5 Pagalba kelyje taupo pinigus ir nervus

Gera žinia, kad visi „If“ kasko variantai suteikia pagalbos kelyje paslaugą. Tad jei nenorėsite trukdyti pažįstamų, kad parvilktų vidury laukų sugedusį automobilį, ar šlapti per lietų keisdami ratą – drąsiai kvieskite 24/7 pagalbą, kuri gali sutaupyti iki 2500 Eur. Kokios paslaugos įeina į Pagalbą kelyje? 

#6 Pirkite kasko internetu

Pirkdami kasko internetu galite sutaupyti ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Ar žinojote, kad draudimas internetu įmanomas per 3 minutes? Žinoma, rekomenduojame tam skirti daugiau laiko ir pasidomėti, ką siūlo kiekvienas variantas ir susipažinti su kasko draudimo taisyklėmis.

Kasko kainą sužinoti galite įvedę asmens kodą ir automobilio numerį draudimo skaičiuoklėje

Draudimo skaičiuoklė - patogiausias būdas apsidrausti internetu!

Geriausias kasko – tai kasko, kuris tinka jums!

Kasko nėra visur vienodas, todėl pirkdami įsitikinkite, kad turėsite visas draudimo apsaugas, kurių jums reikia. Tačiau, jei svarbu maža kasko kaina, sužinokite, kokia kasko kaina jūsų automobiliui nuo dažniausiai pasitaikančių rizikų – skaičiuoti kainą.

Kad būtų paprasčiau, aprašėme, kokie „If" kasko privalumai, jei turite klausimų, paskaitykite DUK apie kasko: kada galioja kasko draudimas, arba padėti gali: atsiliepimai apie „If" kasko. 

Jei domina automobilio privalomasis draudimas, jo kainą perkant įtakoti sunkiau, tačiau žinoti verta - kam pigiausias automobilio draudimas.

Skaitomiausi tekstai apie kasko

Naudinga renkantis ir turint kasko draudimą