6 atsakymai apie kasko draudimą

pas mus
Kasko draudimas atlygina nuostolius, kurie susiję su transporto priemonės ar jos dalių bei papildomos įrangos sugadinimu nepaisant to, kas yra kaltininkas.

Turint kasko draudimą, Jums nereikės nerimauti dėl finansinių nuostolių, jei automobiliui kas nors nutiktų. Ir nors kasko iš pirmo žvilgsnio kasko atrodo įprastas draudimas, tačiau kiekvienoje draudimo bendrovėje jis yra skirtingas.

 Parengėme atsakymus į 6 nekasdien užduodamus klausimus, kurie aktualūs, įvykus įvykiui. Informacija pateikta pagal „If“ kasko draudimo taisykles, tad kitose bendrovėse ji gali skirtis. Kaip skiriasi ir kasko privalumai (susipažinkite su „If" kasko privalumais!

1. Ar bus mokama išmoka, jei žala automobiliui bus padaryta jį remontuojant ar plaunant?

Žalos, patirtos automobilį remontuojant ar plaunant, kasko draudimas nekompensuoja, tačiau draudimo išmoką galėsime išmokėti, jei perleisite mums savo teisę išsireikalauti žalos atlyginimą iš kaltininko.

2. Ar draudimo išmoka bus mokama, jei eismo įvykio kaltininkas būsiu aš?

Taip, jei įvykis buvo sukeltas netyčia, tačiau yra išimčių – pavyzdžiui, jei žala bus padaryta automobilio salonui (apliejote kava sėdynes, įdaužėte prietaisų skydelį ar panašiais atvejais), tada kaskop draudimas negalioja.

3. Ar laiku neatlikta techninė apžiūra gali būti priežastis negauti draudimo išmokos?

Jeigu eismo įvykis kilo dėl gedimo, kuris būtų buvęs nustatytas per techninę apžiūrą, tuomet kasko draudimo išmokos nemokėtume, tačiau jei priežastinio ryšio nėra, išmoką gautumėte.

4. Ar išmoka būtų mokama, jei apiplėšiant namus būtų paimti automobilio rakteliai ir pavogtas automobilis?

Jeigu apvagiant namus būtų paimti automobilio rakteliai ir pavogtas automobilis, kuris yra apdraustas kasko draudimu, tokiu atveju išmoka būtų išmokama.

5. Ar išmokos dydis skiriasi, jei automobilis į eismo įvykį pateko vairuojamas kito asmens?

Į draudimo polisą įtraukiama informacija apie automobilio valdytojus ir jų vairavimo stažą. Jei automobiliu naudojasi keli asmenys, kilus eismo įvykiui, būtų atsižvelgiama į automobilį vairavusio asmens vairavimo stažą ir pagal tai apskaičiuojamas išmokos dydis.

6. Ar draudžiamojo įvykio atveju bus suteikiamas pakaitinis automobilis ir kuriam laikotarpiui?

Jei pasirinksite automobilį remontuoti mūsų partnerių autoservise, suteiksime pakaitinį automobilį visam remonto laikotarpiui, pasirinkusiems If kasko plius ir If super kasko variantą. Jei remonto darbus vykdysite savo pasirinktame autoservise, pakaitinį automobilį suteiksime iki 15 dienų.