Ką dengia telefono draudimas

Priklausomai nuo įvykio rimtumo, turint telefono draudimą bus atlyginti nuostoliai galimo remonto ir negalimo remonto atvejais.

Nuostolių atlyginimas, kai telefono remontas galimas

Atlyginsime faktines telefono apžiūros ir remonto išlaidas atskaitę Jūsų draudimo liudijime numatytą išskaitą. Telefoną galėsite remontuoti pasirinktame telefono gamintojo autorizuotame servise. Jei turite „Apple“, telefono draudimą įrenginį, galėsite remontuoti „iDeal“ ar kitame „Apple“ servise. Taip pat, jei pagal gamintojo politiką įrenginys neremontuojamas, bet keičiamas kitu įrenginiu, keitimo išlaidas taip pat laikysime remonto išlaidomis.

Nuostolių atlyginimas, kai telefono remontas negalimas

Jeigu telefono neteksite arba jį remontuoti bus ekonomiškai netikslinga, atlyginsime naujo analogiško arba artimų parametrų (jeigu analogiško nėra galimybės įsigyti) telefono įsigijimo išlaidas atskaitę Jūsų draudimo liudijime numatytą išskaitą ir likusias sumokėti draudimo įmokas.

Nuostoliai, kurių neatlyginsime

Apskaičiuodami draudimo išmokos dydį, taikysime 20 % nuo nuostolių sumos, bet ne mažesnę kaip 50 eurų išskaitą – tai suma, kurios draudimas nekompensuoja. Nuostoliais nelaikysime telefono prekinės išvaizdos ar nuvertėjimo. Taip pat negalėsime atsakyti už užsitęsusius remonto darbus, tais atvejais, kai tiekėjai vėluos pristatyti remontui būtinas atsargines dalis arba susidarius eilėms remonto įmonėse.