Kuo naudingas telefono draudimas

Pirkote naują telefoną? Sužinokite, kodėl telefono draudimas turėtų tapti prioritetu vos išpakavus naują įrenginį.

Norite draudimo savo telefonui? Užpildykite užklausą

Skaičiuoti kainą

# 1 Pigiau, nei mokėti už remontą ar įsigyti naują telefoną

Nutikus įvykiui, jums nereikia rūpintis išlaidomis dėl telefono remonto, nes tuo pasirūpina draudimas. Vis dėlto telefono savininkas turi sumokėti draudimo sutartyje nurodytą išskaitą (franšizę). Tai apdrausto nuostolio dalis, kuri tenka pačiam apdraustajam, nepriklausomai nuo nuostolio dydžio. Taip apdraustasis įtraukiamas prisiimti draudimo riziką ir sukuriama draudimo sistema, padedanti rimtais atvejais.

# 2 Telefono ekrano apsauga ir dėklai padeda. Bet ne visais atvejais

Šiuolaikiniai išmanieji telefonai turi ekranus, kurie yra apsaugoti nuo  įbrėžimamų ir smūgių. Vis dėlto nemalonių situacijų pasitaiko, o labiausiai nerimą kelia tai, kad net pusė sudaužytų ekranų taip niekada ir nėra sutvarkomi, nes remonto kaina gali pranokti net ir paties telefono vertę.

Efektyviausia telefono ekrano apsauga: dėklas ir ant ekrano užklijuotas apsauginis stiklas.

# 3 Nutikus įvykiui, nereiks ilgai gyventi be telefono

Mūsų tikslas – padaryti viską, kad patirtumėte kuo mažiau nuostolių ir trikdžių dėl įvykio.

Gavę pranešimą apie įvykį (informuoti galite internetu), susisiekiame per dvi darbo dienas ir informuojame apie tolesnę eigą. Svarbu žinoti: jei telefonas sušlampa, nelaukite, kol mes susisieksime, ir nedelsdami pristatykite jį remontuoti į artimiausią garantinį servisą. O apie vagystę iš karto praneškite policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

# 4 Esate ramus, kad ir kur bebūtumėte

Draudimo apsauga galioja visame pasaulyje – nesvarbu, lankotės Romoje, plaukiojate Balyje ar mėgaujatės Kalifornijos saule.

Draudimas mums suteikia finansinio saugumo jausmą ir ramybės dėl ateities. Todėl, jei įsigijote ar planuojate įsigyti naują telefoną (sau ar galbūt savo atžalai), būtų sumanu, jei telefono draudimas būtų jūsų planuose.