Telefono draudimo įvykis

Užregistruokite įvykį internetu

Užregistravę įvykį palaukite kol mes su Jumis susisieksime. Įprastai per dvi darbo dienas atsiunčiame žalos registracijos numerį. Tuomet galėsite kreiptis į vieną iš mūsų partnerių.

Jeigu telefonas sušlapo, nelaukite kol mes su Jumis susisieksime ir nedelsdami pristatykite jį remontui į artimiausią garantinį servisą.

Apie vagystę, gaisrą iš karto praneškite atitinkamai institucijai bendruoju pagalbos telefonu.

iDeal

„Apple" produktų remonto partneris

www.ideal.lt

Tele2 salonai

Kreipkitės į bet kurį saloną visoje Lietuvoje. 

MTTC

„Samsung" ir kitų prekės ženklų elektronikos remonto partneris

www.mttc.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Kai telefonas remontuojamas

Pristačius telefoną remonto partneriui, jis per keletą dienų nustatys prietaiso sugadinimus ir mes Jus apie tai iškart informuosime.​ Deja, negalime kontroliuoti remonto trukmės, jei tiekėjai vėluoja pristatyti būtinas atsargines dalis arba susidaro eilė.

Kai telefonas gali būti pataisytas ir tai ekonomiškai tikslinga, jį remontuoti būtina. Kitaip negalėsime Jums kompensuoti nuostolių.

Kai telefoną praradote arba jis sugedo nepataisomai

Jei telefonas pavagiamas, prarandamas ar sunaikinamas, nuostoliais laikome sumą, lygią naujo tos pačios rūšies analogiškų arba artimų parametrų telefono įsigijimo išlaidoms įvykio dieną.

Nuostolius apskaičiuojame vadovaudamiesi ekonomiškumo principu. T. y., jei keli tiekėjai (taip pat ir elektroninės parduotuvės) analogišką telefoną parduoda skirtinga kaina, nuostolius nustatysime pagal mažiausią kainą.

Kokią sumą pinigų gausiu atsitikus įvykiui?

Ištyrus visas įvykio aplinkybes bei mūsų partneriams nustačius nuostolio dydį, iš šios sumos atimsime Jūsų draudimo sutartyje numatytą išskaitą (franšizę).

Pavyzdys. Nukritusio ir sudužusio telefono remontas Jums kainavo 100 EUR. Apskaičiuodami išmoką atsižvelgsime, ar nėra draudimo taisyklėse nustatytų draudimo išmokos nemokėjimo bei mažinimo pagrindų, ir visada iš atlygintinų nuostolių sumos atimsime išskaitos sumą, kuri nurodyta draudimo liudijime, t. y.: 100 EUR nuostoliai – 35 EUR išskaita = 65 EUR draudimo išmoka.

Jei savo telefono neteksite iš apskaičiuotos draudimo išmokos taip pat visada išskaičiuosime likusias sumokėti draudimo įmokas.