Bagažo draudimas gali išgelbėti kelionę!

Asmeninių daiktų saugumas aktualus visiems ir visada, tačiau ypatingai – keliaujant. Nesvarbu, kur esate – viešbutyje, gatvėje ar oro uoste, su kelionės draudimu papildomai pasirinkta apsauga – bagažo draudimas gali pasitarnauti pačiose įvairiausiose situacijose. 

Skaičiuoti kainą

Situacija nr. 1:

Laimingai pasiekėte savo kelionės tikslą, deja, bet skrydžio metu pasimetė jūsų lagaminas. Tai bene dažniausiai su bagažu susijęs atvejis, kuris paprastai įvyksta dėl žmogiškojo faktoriaus, kurio neįmanoma visiškai išvengti. Jei jūsų bagažas vėluoja, teks įsigyti būtiniausių higienos reikmenų bei drabužių ar avalynę, atitinkančią kelionės tikslo klimato sąlygas. Tokios išlaidos vidutiniškai siekia 200 eur papildomų išlaidų. Jei būsite pasirūpinę mūsų draudimu, kompensuosime patirtą žalą ne tik bagažo vėlavimo, tačiau ir praradimo, apgadinimo ar vagystės atvejais.

Situacija nr. 2:

Atvykę slidinėti į užsienio kalnų kurortą automobilio bagažinėje susidėjote savo slidinėjimo įrangą. Deja, bet jums pietaujant vietinėje užkandinėje buvo įsilaužta į automobilį ir pavogta įranga... Kompensuosime jums padarytą žalą dėl pavogtų daiktų.

Bagažo draudimas gali pasitarnauti pačiose įvairiausiose situacijose!

Situacija nr. 3:

Esate pakviestas į vestuves užsienio šalyje, tad atvykote keliomis dienomis anksčiau, kad apsižiūrėtumėte vietą ir pailsėtumėte patys. Deja, bet likus dienai iki numatytos šventės į jūsų viešbučio kambarį buvo įsilaužta ir pavogti brangūs drabužiai ir šventėje pasipuošti skirti papuošalai. Kad ir kaip liūdna dėl tokio įvykio būtų, tačiau iš anksto pasirūpinus bagažo draudimu bent finansinė žala bus atlyginta.