Bagažo draudimas gali išgelbėti kelionę!

Skaičiuoti kainą

Asmeninių daiktų saugumas aktualus visiems ir visada, tačiau ypatingai – keliaujant. Nesvarbu, kur esate – viešbutyje, gatvėje ar oro uoste, su kelionės draudimu papildomai pasirinkta apsauga – bagažo draudimas gali pasitarnauti pačiose įvairiausiose situacijose.

  • Kompensuosime iki 180 Eur už būtinųjų daiktų įsigijimą, kai bagažas pristatomas pavėluotai. 
  • Nepamirškite gauti oro uosto tarnybos raštą apie vėluojantį, sugadintą arba dingusį bagažą dar būdami oro uoste.

Jei netenkate bagažo po skrydžio

Sitacija nr. 1: Laimingai pasiekėte savo kelionės tikslą, deja, bet skrydžio metu pasimetė jūsų lagaminas. Tai bene dažniausiai su bagažu susijęs atvejis, kuris paprastai įvyksta dėl žmogiškojo faktoriaus, kurio neįmanoma visiškai išvengti. Jei jūsų bagažas vėluoja, teks įsigyti būtiniausių higienos reikmenų bei drabužių ar avalynę, atitinkančią kelionės tikslo klimato sąlygas. Jei būsite pasirūpinę mūsų draudimu, kompensuosime patirtą žalą iki 180 Eur už būtinųjų daiktų įsigijimą, kai bagažas pristatomas pavėluotai.

Sitacija nr. 2: Jeigu bagažo jums visai nepristatys arba pristatys apgadintą, kompensuosime jūsų išlaidas jūsų pasirinktos bagažo draudimo sumos ribose, išskaičiavę išlaidas už būtinųjų daiktų įsigijimą.

Jei buvo įsilaužta ir pavogti daiktai

Situacija nr. 1: Atvykę slidinėti į užsienio kalnų kurortą automobilio bagažinėje susidėjote savo slidinėjimo įrangą. Deja, bet jums pietaujant vietinėje užkandinėje buvo įsilaužta į automobilį ir pavogta įranga... Kompensuosime padarytą žalą dėl pavogtų daiktų.

Situacija nr. 2: Esate pakviestas į vestuves užsienio šalyje, tad atvykote keliomis dienomis anksčiau, kad apsižiūrėtumėte vietą ir pailsėtumėte patys. Deja, bet likus dienai iki numatytos šventės į jūsų viešbučio kambarį buvo įsilaužta ir pavogti brangūs drabužiai ir šventėje pasipuošti skirti papuošalai. Kad ir kaip liūdna dėl tokio įvykio būtų, tačiau iš anksto pasirūpinus bagažo draudimu bent finansinė žala bus atlyginta.