Bagažo draudimas gali išgelbėti kelionę!

Apdrausdami kelionę, galite pridėti bagažo ir asmeninių daiktų apsaugą. Glausta informacija ir keletas pavyzdžių, kaip šis žingsnis gelbėja konkrečiose situacijose.

Skaičiuoti kainą

Asmeninių daiktų saugumas aktualus visiems ir visada, tačiau kelionėje prarasti daiktai gali ne tik sugadinti kelionės nuotaiką, bet ir sukelti keblumų. Bagažo draudimas pasitarnaus pačiose įvairiausiose situacijose, nesvarbu, kur esate kelionės metu – viešbutyje, gatvėje ar oro uoste. Pildydami kelionės draudimo skaičiuoklę papildomai pasirinkite bagažo apsaugą ir mėgaukitės kelione, kad ir kas nutiktų.

  • Kompensuosime iki 180 Eur už būtinųjų daiktų įsigijimą, kai bagažas pristatomas pavėluotai. 
  • Nepamirškite gauti oro uosto tarnybos raštą apie vėluojantį, sugadintą arba dingusį bagažą dar būdami oro uoste.

Jei netenkate bagažo po skrydžio

Situacija nr. 1: Bagažas vėluoja

Laimingai pasiekėte savo kelionės tikslą, deja, bet skrydžio metu pasimetė Jūsų lagaminas. Tai bene dažniausiai su bagažu susijęs atvejis, kuris paprastai įvyksta dėl žmogiškojo faktoriaus, kurio neįmanoma visiškai išvengti.

Bagažui vėluojant teks įsigyti būtiniausių higienos reikmenų bei drabužių ar avalynę, atitinkančią kelionės tikslo klimato sąlygas. Jei būsite pasirūpinę mūsų draudimu, kompensuosime patirtą žalą iki 180 Eur už būtinųjų daiktų įsigijimą, kai bagažas pristatomas pavėluotai.

Situacija nr. 2: Prarastas arba sugadintas bagažas 

Jeigu bagažo Jums visai nepristatys arba pristatys apgadintą, kompensuosime Jūsų išlaidas Jūsų pasirinktos bagažo draudimo sumos ribose, išskaičiavę išlaidas už būtinųjų daiktų įsigijimą.

Kelionės draudimo skaičiuoklė

Jei buvo įsilaužta ir daiktai pavogti

Situacija nr. 1: Įsilaužimas į automobilį

Atvykę slidinėti į užsienio kalnų kurortą automobilio bagažinėje susidėjote savo slidinėjimo įrangą. Deja, bet kol pietavote vietinėje užkandinėje buvo įsilaužta į Jūsų automobilį ir įranga buvo pavogta... Kompensuosime padarytą žalą dėl pavogtų daiktų.

Situacija nr. 2: Vagystė viešbutyje

Esate pakviestas į vestuves užsienio šalyje, tad atvykote keliomis dienomis anksčiau, kad apsižiūrėtumėte vietą ir pailsėtumėte patys. Deja, bet likus dienai iki numatytos šventės į Jūsų viešbučio kambarį buvo įsilaužta ir pavogti brangūs drabužiai bei šventėje pasipuošti skirti papuošalai.

Kad ir kaip būtų liūdna dėl tokio įvykio, tačiau iš anksto pasirūpinus bagažo draudimu bent finansinė žala bus atlyginta.

Susiję straipsniai