Kasko skaičiuoklė

Kasko kaina čia ir dabar

Draudimas internetu seniai nebėra naujiena. Juk tai pats patogiausias ir greičiausias būdas pačiam įsigyti kasko draudimą.

 

Kiek kainuoja kasko draudimas? Sužinosite iškart į skaičiuoklę  įvedę vos du duomenis:

  • Automobilio numerį

  • Asmens kodą

Jei norėtumėte, kad dėl kasko draudimo su Jumis susisiektų draudimo atstovas, galite palikti savo telefono numerį. Ar gali būti, kad konsultantas pateiks kasko draudimo pasiūlymą su mažesne kaina? Mes sakome – „If“ savitarnos kasko skaičiuoklės kaina mažiausia, nei galite gauti bet kur kitur internete. Tai kam ieškoti kitur?

2 žingsnis. DRAUDIMO APSAUGA. Kas įeina į draudimo kainą?

Kasko skaičiuoklėje įvedę automobilio valstybinį numerį ir savininko asmens kodą, per kelias sekundes gausite tris Jūsų automobiliui siūlomus kasko variantus ir kainas. Nors kasko draudimo kaina yra svarbu kiekvienam, ne mažiau svarbu ir draudimo apsaugos bei paslaugos, kuriomis galėsite naudotis atsitikus įvykiui.

Kasko skaičiuoklėje pasirinkto draudimo varianto kaina nurodyta metams. Pageidaujate mokėti dalimis? Pas mus mokėjimas dalimis – be pabrangimo. Mokėjimo būdą galėsite pasirinkti kitame žingsnyje.

Kasko draudimo akcija – tai „If“ draudimo puslapyje skelbiama arba specialiai klientų grupei skirta trumpalaikė akcija, suteikianti geresnes draudimo sąlygas, įvedus kampanijos kodą.

3 žingsnis. IŠSKAITA. Net 5 atvejai, kai nemokėsite išskaitos

Kitame kasko skaičiuoklės žingsnyje nurodomas kasko draudimo išskaitos dydis – 120 Eur (vagystės atveju 10 %), tačiau yra net 5 atvejai, kai nereikės mokėti išskaitos:

  • kai sugadinami kėbulo, žibintų, veidrodėlių ar kiti automobilio stiklai ir keičiami mūsų partnerių autoservisuose;
  • pagalbai kelyje;
  • pakaitiniam automobiliui;
  • susidūrus su gyvūnu;
  • kai atliekamas smulkus kėbulo remontas be dažymo.
kasko skaiciuokle, kasko draudimas, draudimas internetu
„If“ savitarnos sistemoje galite matyti savo draudimo sutartis ir sąskaitas.

4 žingsnis. PRISIJUNGIMAS APMOKĖJIMUI. Poliso suvestinė

Apmokėti galite prisiregistravę arba ne. Pranašumas registruojantis – nereikės pakartotinai vesti asmens duomenų, kai norėsite polisą peržiūrėti, taip pat kasko bei kitus mūsų draudimo polisus galėsite turėsite specialiai Jums skirtame „If“ savitarnos sistemos profilyje. Žinoma, jei skubate ar dėl kitų priežasčių, galite pirkti polisą be registracijos.

Fotoinstrukcija

Kai kuriais atvejais galime paprašyti atsiųsti automobilio nuotraukų, kad turėtume informaciją apie Jūsų automobilio būklę ir tinkamai atlygintume Jums žalą, jei nutiktų draudžiamasis įvykis. Automobilį nufotografuoti galite telefonu, vadovaudamiesi šia fotoinstrukcija.

5 žingsnis. APMOKĖJIMAS

Šiame žingsnyje galite pasirinkti, mokėsite visą sumą vienu kartu ar dalimis. Kaip jau minėjome anksčiau, pas mus mokėjimas dalimis be pabrangimo. Taip pat jei automobilis turi kėbulo defektų, šiame žingsnyje reikėtų tai nurodyti.

Atlikti mokėjimą už kasko draudimą galite iš bet kurio Lietuvos banko prisijungę prie e. banko, taip pat VISA, „Mastercard“ ir „Maestro“ debeto banko kortelėmis.

Net 95% mūsų klientų teigia, kad internetu apsidraudė greitai ir sklandžiai.

Turite klausimų? Norite pasikonsultuoti?

Jei norite atsakymą gauti iškart, galite klausimą užduoti, paspaudus dešinėje esantį mėlyną burbulą su užrašu „Užduoti klausimą", atsidarys pokalbių langas. Arba paskambinkite telefonu 1620. Jei nėra skubu, galite užpildyti užklausos formą ir su Jumis susisieksime per vieną darbo dieną.