Kam pigiausias automobilio draudimas?

Draudžiate automobilį privalomuoju draudimu eilę metų ir draudimo kaina kaskart skiriasi? Kodėl vienodą automobilį turintis Jūsų kaimynas ar kolega už draudimą moka mažiau? Susipažinkite su pagrindiniais kainą lemiančiais veiksniais.

Vairuotojo vairavimo stažas

Jauni ir trumpą vairavimo stažą turintys vairuotojai, kaip rodo statistika, dažniau patenka į eismo įvykius, tad dėl šios rizikos automobilio draudimo kaina jiems didesnė.

Vairuotojo drausmingumas

Už automobilio draudimą visada mažiau moka tie vairuotojai, kurie nėra sukėlę eismo įvykių. Jei patekote į avariją, kurios kaltininkas buvo kitas asmuo, jūsų drausmingumas nuo to nepasikeis.

Kitų automobilį vairuojančiųjų stažas

Draudžiant automobilį privalu nurodyti, ar automobiliu naudosis kiti asmenys ir koks jų vairavimo stažas. Jei automobiliu naudosis trumpą vairavimo stažą turintis asmuo, eismo įvykio tikimybė padidėja, todėl ir automobilio draudimo kaina bus didesnė.

Eismo intensyvumo teritorija

Didesniuose miestuose eismas yra intensyvesnis ir eismo įvykių statistika didesnė. Dėl šios priežasties mažesniame mieste gyvenančiam vairuotojui automobilio draudimo kaina bus mažesnė nei vairuotojui, kuris gyvena didmiestyje.

automobilio draudimas

Variklio galingumas

Kuo daugiau galios turi automobilis, tuo didesnis iššūkis vairuotojui ir didesnė rizika kelyje. Pavyzdžiui, visureigio draudimo kaina bus didesnė nei „Volkswagen Golf“ automobilio.

Draudimosi būdas

Ne visada, tačiau dažnais atvejais kainą įtakoja draudimosi būdas. Privalomasis automobilio draudimas internetu patogus ir dažnai pigiausią automobilio draudimo kainą galintis pasiūlyti būdas. Sužinokite savo automobilio privalomojo draudimo kainą, gaukite draudimo polisą neišėję iš namų!

Ar visada lemia kaina?

Ar esate girdėję posakį, kad taupus moka du kartus? Nors automobilio draudimas atrodo visur vienodas, tačiau taip nėra – pigiausias automobilio draudimas gali tapti tikru galvos skausmu, nutikus įvykiui, todėl labai svarbu susipažinti, ką siūlo kiekviena draudimo bendrovė.

 „If“ automobilio draudimo privalumai:

  • priešingai nei kai kurie kiti draudikai, apmokame stovinčio automobilio durelėmis padarytas žalas;
  • plati pagalbos kelyje paslauga, į kurią įeina – variklio užvedimas, rato pakeitimas, kuro pristatymas, avarinis durelių atrakinimas, nevažiuojančio automobilio transportavimas, saugojimas, profesionali konsultacija telefonu. Apie paslaugą plačiau – čia;
  • net 9 iš 10 mūsų klientų teigia, kad žala buvo paskaičiuota greitai ir teisingai, o mūsų rūpestingumą ir paprastumą vertina aukščiausiais balais. Štai naujausi atsiliepimai apie „If“ automobilio draudimą.

Informacija vairuotojams

Norintiems saugiai jaustis kelyje