Pigiausias automobilio draudimas. Nuo ko priklauso kaina?

Dalinamės, nuo ko priklauso automobilio draudimo kaina.

Privalomasis draudimas

Draudžiate automobilį privalomuoju draudimu eilę metų ir draudimo kaina kaskart skiriasi? Kodėl vienodą automobilį turintis Jūsų kaimynas ar kolega už draudimą moka mažiau?

Vairuotojo vairavimo stažas

Jauni ir trumpą vairavimo stažą turintys vairuotojai, kaip rodo statistika, dažniau patenka į eismo įvykius, tad dėl šios rizikos automobilio draudimo kaina jiems didesnė.

Klausimai ir atsakymai, perkantiems kasko

Vairuotojo drausmingumas

Už automobilio draudimą visada mažiau moka tie vairuotojai, kurie nėra sukėlę eismo įvykių. Jei patekote į avariją, kurios kaltininkas buvo kitas asmuo, jūsų drausmingumas nuo to nepasikeis.

Saugaus vairavimo atmintinė

Kitų automobilį vairuojančiųjų stažas

Draudžiant automobilį privalu nurodyti, ar automobiliu naudosis kiti asmenys ir koks jų vairavimo stažas. Jei automobiliu naudosis trumpą vairavimo stažą turintis asmuo, eismo įvykio tikimybė padidėja, todėl ir automobilio draudimo kaina bus didesnė.

Saugos diržai. Ar žinote, kad...

Eismo intensyvumo teritorija

Didesniuose miestuose eismas yra intensyvesnis ir eismo įvykių statistika didesnė. Dėl šios priežasties mažesniame mieste gyvenančiam vairuotojui automobilio draudimo kaina bus mažesnė nei vairuotojui, kuris gyvena didmiestyje.

Pagalba kelyje, nutikus įvykiui

Variklio galingumas

Variklio galingumas, dažnai yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis automobilį, tačiau tai taip pat ir vienas iš kriterijų įtakojantis automobilio draudimo kainą. Kuo daugiau galios turi automobilis, tuo didesnis iššūkis vairuotojui ir didesnė rizika kelyje. Pavyzdžiui, visureigio draudimo kaina bus didesnė nei „Volkswagen Golf“ automobilio.

Kaip gauti gerą kasko kainą

Draudimas internetu ar kitais būdais

Ne visada, tačiau dažnais atvejais kainą įtakoja draudimosi būdas. Privalomasis automobilio draudimas internetu patogus ir dažnai pigiausią automobilio draudimo kainą galintis pasiūlyti būdas.

Nuo šiol pirkdami draudimą galite iškart įsigyti papildomų draudimo apsaugų, tokių kaip pagalba kelyje, vairuotojo draudimas, pakaitinis automobilis (ir kt.) bei užsisakyti žaliąją kortelę. Gaukite draudimo polisą neišėję iš namų! 

  • Automobilio transportavimas – nemokamai!

    ​Jei esate įvykio kaltininkas ir automobiliu saugiai tęsti kelionės nebegalima, transportuosime automobilį iki 100 km atstumu. Paslauga teikiama iki 3,5 t. bendrosios masės automobiliams Lietuvoje.

  • Galite pasirinkti papildomų apsaugų

    Nuo šiol galite įsigyti kitų papildomų apsaugų, tokių kaip pagalba kelyje, vairuotojo draudimas, pakaitinis automobilis, draudimas nuo vagystės ir kitos. Jas galite užsisakyti perkant draudimą arba vėliau.