Draudimo sprendimai statybos įmonėms

Kiekviena veikla turi unikalią specifiką – ar tai būtų langų montavimas, kelių tiesimas, ar daugiaaukščių pastatų projektai. Padėsime rasti būtent Jūsų įmonei tinkamą draudimo sprendimą.

Gauti konsultaciją

Jūs kasdien siekiate geriausių verslo rezultatų. Neleiskite, kad nelaimingi atsitikimai griautų Jūsų planus. Mes kasdien padedame savo klientams sėkmingai tęsti darbus ir sutelkti dėmesį į pagrindinę veiklą, kompensuodami gaisro ar kitos nelaimės padarytą žalą, atlygindami darbuotojų sveikatos išlaidas.

Jūs išmanote savo verslą, mes išmanome verslo draudimą!


Ar žinote kad:

  • Gamtos jėgos ir vagystės

    Statomą objektą dažnai apgadina smarkus vėjas, liūtis ar vandentiekio avarijos. Taip pat pasitaiko turto ar įrankių vagysčių. Vidutinė draudimo išmoka dėl statybos darbų yra 4 900 Eur.

  • Žala aplinkiniams

    Netoli statybvietės stovinčius automobilius gali apgadinti krintantys daiktai. Dėl vibracijos gali nukentėti šalia esančių pastatų sienos. Vidutinė draudimo išmoka dėl tretiesiems asmenims padarytos žalos yra 2 500 Eur.

  • Dideli nuostoliai

    Vėjas nunešė smulkius dažų lašelius ir apgadino 134 netoli statybvietės stovėjusius automobilius. Už apgadintų automobilių remontą pagal kliento civilinės atsakomybės draudimą išmokėjome 42 000 Eur.

Kiek kainuoja statybų draudimas?

Ką galime apdrausti?

Statybų versle nutikti gali visko.  Argi nenorėtumėte būti ramūs dėl to, kad esate pasiruošę įvairiems siurprizams?

Susisiekime!

Norėdami gauti specialiai Jūsų įmonei pritaikytą draudimo apsaugą, susisiekite su mūsų ekspertais.

Mes padėsime rasti sprendimą, kad Jūsų verslas būtų apdraustas tinkamai.

* Privalomas laukas
Forma siunčiama...