Draudimo sprendimai viešbučiams

Kiekviena veikla turi unikalią specifiką – ar tai būtų kaimo turizmo sodyba, ar 5* viešbutis. Padėsime rasti būtent Jūsų įstaigai tinkamą draudimo sprendimą.

Gauti konsultaciją

Jūs kasdien siekiate geriausių verslo rezultatų. Neleiskite, kad nelaimingi atsitiktinumai griautų Jūsų planus. Mes kasdien padedame savo klientams sėkmingai tęsti darbus ir sutelkti dėmesį į pagrindinę veiklą, kompensuodami gaisro ar kitos nelaimės padarytą žalą, atlygindami darbuotojų sveikatos išlaidas. 

Jūs išmanote savo verslą, mes išmanome verslo draudimą!

Ar žinote, kad:

  • Užpylimai

    Viešbučiai dažniausiai nukenčia nuo vandens žalų, kai trūkus šalto vandens žarnelei užliejama daug kambarių. Vidutinė išmoka dėl vandens žalos yra 2 200 Eur.

  • Susižeidę klientai

    Dažniausiai viešbučiai gauna reikalavimus atlyginti žalą dėl to, kad jų klientai paslysta viešbučio patalpose ar apsinuodija maistu viešbučio restorane. Vidutinė išmoka dėl lūžusios kojos yra 2 500 Eur.

  • Dideli nuostoliai

    Po gaisro kaimo turizmo sodyboje už sudegusį pastatą išmokėjome 42 000 Eur. Jei klientas būtų turėjęs ir verslo nutrūkimo draudimą, išmoka būtų siekusi 60 000 Eur

Ką galime apdrausti?

Apgyvendinimo paslaugų versle nutikti gali visko. Argi nenorėtumėte būti ramūs dėl to, kad esate pasiruošę įvairiems siurprizams?

Susisiekime!

Norėdami gauti specialiai Jūsų įmonei pritaikytą draudimo apsaugą, susisiekite su mūsų ekspertais.

Mes padėsime rasti sprendimą, kad Jūsų verslas būtų apdraustas tinkamai.

Gauti pasiūlymą

* Privalomas laukas
Forma siunčiama...