Draudimo sprendimai sveikatos įstaigoms

Kiekviena veikla turi unikalią specifiką – ar tai būtų SPA salonas, ar chirurgijos klinika. Padėsime rasti būtent Jūsų įstaigai tinkamą draudimo sprendimą.

Gauti konsultaciją

Jūs kasdien siekiate geriausių verslo rezultatų. Neleiskite, kad nelaimingi atsitiktinumai griautų Jūsų planus. Mes kasdien padedame savo klientams sėkmingai tęsti darbus ir sutelkti dėmesį į pagrindinę veiklą, kompensuodami gaisro ar kitos nelaimės padarytą žalą, atlygindami darbuotojų sveikatos išlaidas.

Jūs išmanote savo verslą, mes išmanome verslo draudimą!


Ar žinote kad:

  • Įrangos gedimai

    Dėl įtampos svyravimų ar nukritimų dažniausiai nukenčia brangi ir jautri įranga. Vidutinė išmoka už medicininę įrangą yra 2500Eur.

  • Susižeidę klientai

    Sveikatinimo įstaigos dažnai gauna reikalavimus atlyginti žalą iš paslydusių ar automatinių durų privertų klientų. Vidutinė išmoka dėl lūžusios kojos yra 2500Eur.

  • Dideli nuostoliai

    Stomatologijos kabinetą užpylė kaimynai iš viršaus. Dėl vandens poveikio sugadintas 3D skaneris. Klientui atlyginome jo patirtus 18000Eur nuostolius.

Kiek kainuoja gydymo įstaigos draudimas?

Ką galime apdrausti?

Medicinos paslaugų versle nutikti gali visko.  Argi nenorėtumėte būti ramūs dėl to, kad esate pasiruošę įvairiems siurprizams?

Susisiekime!

Norėdami gauti specialiai Jūsų įmonei pritaikytą draudimo apsaugą, susisiekite su mūsų ekspertais.

Mes padėsime rasti sprendimą, kad Jūsų verslas būtų apdraustas tinkamai.

* Privalomas laukas
Forma siunčiama...