Draudimo sprendimai prekybininkams

Kiekviena veikla turi unikalią specifiką – ar tai būtų mados butikas, maisto prekių parduotuvė, ar didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis. Padėsime rasti būtent Jūsų įmonei tinkamą draudimo sprendimą.

Jūs kasdien siekiate geriausių verslo rezultatų. Neleiskite, kad nelaimingi atsitiktinumai griautų Jūsų planus. Mes kasdien padedame savo klientams sėkmingai tęsti darbus ir sutelkti dėmesį į pagrindinę veiklą, kompensuodami gaisro ar kitos nelaimės padarytą žalą, atlygindami darbuotojų sveikatos išlaidas.

Jūs išmanote savo verslą, mes išmanome verslo draudimą!


Ar žinote kad:

  • Užpylimai ir vagystės

    Parduotuvės dažniausiai nukenčia nuo vandens žalų, kai trūkus vandens žarnelei užliejamos patalpos ir prekės. Taip pat dažnos prekių vagystės. Vidutinė išmoka dėl vagystės yra 2 400 Eur.

  • Susižeidę klientai

    Dažniausiai parduotuvės gauna reikalavimus atlyginti žalą dėl to, kad jų klientai paslysta, ant jų užkrinta prekės ar priveria automatinės durys. Vidutinė išmoka dėl kojos lūžio yra 2 500 Eur.

  • Dideli nuostoliai

    Po gaisro parduotuvės ilgai negali vykdyti veiklos ir patiria nuostolių. Pavyzdžiui, po gaisro maisto prekių parduotuvėje išmokėjome 130 000 Eur. Vidutinė išmoka dėl gaisro prekybos vietose yra 14 500 Eur.

Kiek kainuoja parduotuvės draudimas?

Ką galime apdrausti?

Prekybos versle nutikti gali visko.  Argi nenorėtumėte būti ramūs dėl to, kad esate pasiruošę įvairiems siurprizams?

Susisiekime!

Norėdami gauti specialiai Jūsų įmonei pritaikytą draudimo apsaugą, susisiekite su mūsų ekspertais.

Mes padėsime rasti sprendimą, kad Jūsų verslas būtų apdraustas tinkamai.

* Privalomas laukas
Forma siunčiama...