6 priežastys turėti šuns ir katės draudimą

Augintinis – tikras šeimos draugas, tad visuomet norime užtikrinti, kad jis būtų sveikas ir žvalus. Mūsų patirtis rodo, kad netikėtas vizitas į veterinarijos kliniką vidutiniškai kainuoja 200 Eur, o jei prireikia sudėtingesnio gydymo, suma išauga keliskart. 

Skaičiuoti kainą

Padengtos išlaidos veterinarijos paslaugoms

Draudimas kompensuoja gydymo išlaidas, kai šuo arba katė suserga ar patiria traumą (atėmę 40 Eur išskaitą). Atlyginame tiek veterinarijos paslaugų išlaidas, tiek išlaidas vaistams iki Jūsų pasirinktos gydymo išlaidų draudimo sumos 400 Eur, 700 Eur arba 1000 Eur.

Deja, bet išlaidų profilaktinėms paslaugoms, pavyzdžiui, skiepams ar dantų apnašoms valyti, kaip ir kai kurių kitų taisyklėse numatytų paslaugų nekompensuojame.

Kompensacija netekus augintinio

Išmokėsime gyvybės draudimo sumą (atėmę 40 Eur išskaitą) augintiniui mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo tam, kad galėtumėte įsigyti naują šunį arba katę – kad namuose ir vėl Jus sutiktų visuomet ištikimas keturkojis draugas.

Kompensacija augintiniui dingus

Jei jūsų augintinis pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas – apmokėsime protingas bei pagrįstas jo paieškos išlaidas, o augintiniui neatsiradus – išmokėsime visą šuns gyvybės draudimo sumą.

Augintinio sukeltus nuostolius padengsite ne Jūs, bet draudimas

Dažnai nerimaujame ne tik dėl savo augintinio sveikatos, bet ir dėl jo elgesio ir galimų nuostolių aplinkiniams. „If" šuns draudimas atlygina Jūsų augintinio sukeltus nuostolius aplinkiniams net iki 3500 Eur, todėl būsite tikri, kad galėsite sąžiningai atlyginti nuostolius, pavyzdžiui, jei jūsų šuo sužeistų kaimynų katę ar sukeltų eismo įvykį.

Gausite kompensaciją, jei dėl augintinio teks atšaukti kelionę

Jeigu prieš Jūsų kelionę pavojingai susirgs ar patirs itin rimtą traumą Jūsų šuo (ar katė) ir turėsite ir nedelsiant pradėti gydymą, padengsime Jūsų nuostolius už apmokėtus neatšaukiamus lėktuvo bilietus, apmokėtas nakvynes viešbutyje, apmokėtą automobilio nuomą iki 700 Eur.

Gausite kompensaciją, jei dėl augintinio teks nutraukti kelionę

Jeigu jūsų kelionės užsienyje metu, Lietuvoje paliktas katinas ar šuo (ar katė) patirtų gyvybei pavojingą traumą (ar susirgtų gyvybei pavojinga liga), padengsime Jūsų nuostolius iki 700 Eur už papildomas nakvynes ir lėktuvo bilietų keitimą, kad kuo greičiau galėtumėte grįžti namo į Lietuvą.

Draudimo įsigaliojimas

Gydymo išlaidų draudimas ir gyvybės draudimas įsigalios po 14 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo, o gyvūno savininko kelionės atšaukimo ar nutraukimo draudimas – po 3 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo dienos, bet ne anksčiau nei sutarties galiojimo pradžia. Ši sąlyga negalioja, jei sutartį atnaujinate be pertraukos. Kitais atvejais draudimo apsauga įsigalios nuo draudimo liudijime nurodytos draudimo sutarties įsigaliojimo dienos, ir galios iki draudimo sutarties galiojimo pabaigos dienos.