6 priežastys

Kodėl naudinga turėti šuns ir katės draudimą

Augintinis – tikras šeimos draugas, tad visuomet norime užtikrinti, kad jis būtų sveikas ir žvalus. Vidutiniškai vizitas netikėtam augintinio gydymui pas veterinarą pinigines patuština 200 Eur, o jei reikia pradėti sudėtingesnį gydymą, suma išauga keliskart. Šuns ir katės draudimas ne tik padengia gydymo išlaidas, tačiau ir suteikia kitų papildomų apsaugų. Susipažinkite!
Draudimas ne tik padengia gydymo išlaidas, tačiau ir suteikia kitų papildomų apsaugų

1. Pamiršite išlaidas veterinarijos paslaugoms
Kompensuojame gydymo išlaidas, kai šuo arba katė suserga ar patiria traumą. Padengiamos išlaidos ir veterinarinėms paslaugoms, ir vaistams ar traumai gydyti atsižvelgiant į Jūsų pasirinktą draudimo sumą (iki 400 Eur, 700 Eur ar 1 000 Eur). Neatlyginamos išlaidos profilaktinėms paslaugoms, pavyzdžiui, skiepams ar dantų apnašoms valyti. 

2. Gausite kompensaciją netekus augintinio
Išmokėsime visą augintinio gyvybės draudimo sumą jam mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo metu (atėmę 40 Eur išskaitą) tam, kad galėtumėte įsigyti naują šunį arba katę – kad namuose ir vėl Jus sutiktų visuomet ištikimas keturkojis draugas.

3. Gausite kompensaciją augintiniui dingus
Jei jūsų augintinis pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas – apmokėsime protingas bei pagrįstas jo paieškos išlaidas, o augintiniui neatsiradus – išmokėsime visą šuns gyvybės draudimo sumą.

4. Augintinio sukeltus nuostolius padengsite ne Jūs, bet draudimas
Dažnai nerimaujame ne tik dėl savo augintinio sveikatos, bet ir dėl jo elgesio ir galimų nuostolių aplinkiniams. „If" šuns draudimas atlygina Jūsų augintinio sukeltus nuostolius aplinkiniams net iki 3500 Eur, todėl būsite tikri, kad galėsite sąžiningai atlyginti nuostolius, pavyzdžiui, jei jūsų šuo sužeistų kaimynų katę ar sukeltų eismo įvykį.

5. Gausite kompensaciją, jei dėl augintinio teks atšaukti kelionę
Jeigu prieš Jūsų kelionę pavojingai susirgs ar patirs itin rimtą traumą Jūsų šuo (ar katė) ir turėsite ir nedelsiant pradėti gydymą, padengsime Jūsų nuostolius už apmokėtus neatšaukiamus lėktuvo bilietus, apmokėtas nakvynes viešbutyje, apmokėtą automobilio nuomą iki 700 Eur.

6. Gausite kompensaciją, jei dėl augintinio teks nutraukti kelionę
Jeigu Jūsų kelionės užsienyje metu, Lietuvoje paliktas katinas ar šuo (ar katė) patirtų gyvybei pavojingą traumą (ar susirgtų gyvybei pavojinga liga), padengsime Jūsų nuostolius iki 700 Eur už papildomas nakvynes ir lėktuvo bilietų keitimą, kad kuo greičiau galėtumėte grįžti namo į Lietuvą.

Draudimo įsigaliojimas

Gydymo išlaidų draudimas ir gyvybės draudimas įsigalios po 14 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo, o gyvūno savininko kelionės atšaukimo ar nutraukimo draudimas – po 3 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo dienos, bet ne anksčiau nei sutarties galiojimo pradžia. Ši sąlyga negalioja, jei sutartį atnaujinate be pertraukos. Kitais atvejais draudimo apsauga įsigalios nuo draudimo liudijime nurodytos draudimo sutarties įsigaliojimo dienos, ir galios iki draudimo sutarties galiojimo pabaigos dienos.