6 priežastys

Kodėl naudinga turėti šuns ir katės draudimą

Augintinis – tikras šeimos draugas, tad visuomet norime užtikrinti, kad jis būtų sveikas ir žvalus. Vidutiniškai vizitas netikėtam augintinio gydymui pas veterinarą pinigines patuština 200 Eur, o jei reikia pradėti sudėtingesnį gydymą, suma išauga keliskart. Šuns ir katės draudimas ne tik padengia gydymo išlaidas, tačiau ir suteikia kitų papildomų apsaugų. Susipažinkite!
Draudimas ne tik padengia gydymo išlaidas, tačiau ir suteikia kitų papildomų apsaugų

1. Šuns ir katės draudimas ligos ar traumos atveju
Kompensuojame gydymo išlaidas, kai šuo arba katė suserga ar patiria traumą. Padengiamos išlaidos ir veterinarinėms paslaugoms, ir vaistams iki 700 Eur vienai ligai ar traumai gydyti. Neatlyginamos išlaidos profilaktinėms paslaugoms, pavyzdžiui, skiepams ar dantų apnašoms valyti.

2. Šuns ir katės gyvybės draudimas
Išmokėsime visą augintinio gyvybės draudimo sumą jam mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo metu (atėmę 40 Eur išskaitą) tam, kad galėtumėte įsigyti naują šunį arba katę – kad namuose ir vėl Jus sutiktų visuomet ištikimas keturkojis draugas.

3. Šuns ir katės draudimas nuo dingimo ar vagystės
Jei jūsų augintinis pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas – apmokėsime protingas bei pagrįstas jo paieškos išlaidas, o augintiniui neatsiradus – išmokėsime visą šuns gyvybės draudimo sumą.

Su draudimu netikėtu ligos ar traumos atveju galėsitės rūpintis augintiniu, o išlaidomis pasirūpinsime mes.

4. Šuns ar katės civilinės atsakomybės draudimas
Dažnai nerimaujame ne tik dėl savo augintinio sveikatos, bet ir dėl jo elgesio ir galimų nuostolių aplinkiniams. „If" šuns draudimas atlygina Jūsų augintinio sukeltus nuostolius aplinkiniams net iki 3500 Eur, todėl būsite tikri, kad galėsite sąžiningai atlyginti nuostolius, pavyzdžiui, jei jūsų šuo sužeistų kaimynų katę ar sukeltų eismo įvykį.

5. Kelionės atšaukimo dėl augintinio draudimas
Jeigu prieš Jūsų kelionę pavojingai susirgs ar patirs itin rimtą traumą Jūsų šuo (ar katė) ir turėsite ir nedelsiant pradėti gydymą, padengsime Jūsų nuostolius už apmokėtus neatšaukiamus lėktuvo bilietus, apmokėtas nakvynes viešbutyje, apmokėtą automobilio nuomą iki 700 Eur.

6. Kelionės nutraukimo dėl augintinio draudimas
Jeigu Jūsų kelionės užsienyje metu, Lietuvoje paliktas katinas ar šuo (ar katė) patirtų gyvybei pavojingą traumą (ar susirgtų gyvybei pavojinga liga), padengsime Jūsų nuostolius iki 700 Eur už papildomas nakvynes ir lėktuvo bilietų keitimą, kad kuo greičiau galėtumėte grįžti namo į Lietuvą.

Draudimo įsigaliojimas

Gydymo išlaidų draudimas ir gyvybės draudimas įsigalios po 14 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo, o gyvūno savininko kelionės atšaukimo ar nutraukimo draudimas – po 3 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo dienos, bet ne anksčiau nei sutarties galiojimo pradžia. Ši sąlyga negalioja, jei sutartį atnaujinate be pertraukos. Kitais atvejais draudimo apsauga įsigalios nuo draudimo liudijime nurodytos draudimo sutarties įsigaliojimo dienos, ir galios iki draudimo sutarties galiojimo pabaigos dienos.

daugiau apie draudimą

Kad Jūsų augintinis būtų saugus