6 priežastys turėti šuns ir katės draudimą

Jei namie laikote šunį arba katę iki 7 m. rekomenduojame ir jį apdrausti: sutaupysite pinigų ir galėsite parinkti geriausią gydymą savo augintiniui.

Skaičiuoti kainą

Šunys ir katės ne retai yra tarsi šeimos nariai, kurie mus džiugina savo buvimu, tačiau taip pat dėl kurių tenka nerimauti bei patirti nemenkų išlaidų. Laiku pasirūpinus draudimu, galite ne tik sutaupyti ženklią sumą, bet ir parinkti geriausią gydymą.

#1 Draudimas padengs gydymo išlaidas

Jei šuo ar katė susirgs arba patirs traumą, galėsite jam skirti geriausą gydymą ir nesukti galvos dėl išlaidų. Draudimas padengs gydymo išlaidas, išskaičiavęs 60 Eur išskaitą.

Galite pasirinkti augintinio gydymui skirtų išlaidų limitą metams nuo 2 500 Eur iki 10 000 Eur. O gydyti galite bet kurioje veterinarijos klinikoje priklausomai, nuo kuriuo variantu apdrausite: visoje Lietuvoje, bet kurioje iš Baltijos šalių ar visoje Europoje.

Svarbu: augintinis nebus draustas gyvybės draudimu, jei pasirinksite „If mini augintinis“ variantą.

Dažniausiai pasitaikančios šunų ligos. Kaip išvengti?

#2 Gausite kompensaciją, jei netektumėte augintinio

Augintiniui mirus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo, gausite gyvybės draudimo išmoką, kad galėtumėte įsigyti naują šunį arba katę.

O jei augintinis pabėgtų, dingtų ar būtų pavogtas – draudimas padengs protingas bei pagrįstas jo paieškos išlaidas. Jei surasti nepavyktų, gausite visą šuns gyvybės draudimo sumą.

Svarbu: gyvybės draudimo išmoka negalioja pasirinkus „If mini augintinis“ variantą.

#3 Turėsite augintinio civilinės atsakomybės draudimą taip pat

Kartais tenka nerimauti ne tik dėl augintinio sveikatos, bet ir nuostolių, kurių pridaro mūsų keturkojai. Laimei, šuns draudimas padengs augintinio sukeltus nuostolius aplinkiniams iki 10 000 Eur.

#4 Gausite kompensaciją, jei dėl augintinio teks atšaukti kelionę

Jeigu prieš suplanuotą kelionę jūsų šuo (katė) pavojingai susirgs ar patirs itin rimtą traumą ir turėsite ir nedelsiant pradėti gydymą, gausite kompensaciją už neatšaukiamus lėktuvo bilietus, apmokėtas nakvynes viešbutyje ar apmokėtą automobilio nuomą iki 700 Eur.

5 požymiai, kad šuo serga

#5 Gausite kompensaciją, jei dėl augintinio teks nutraukti kelionę

Jeigu jums išvykote, o Lietuvoje paliktas katinas ar šuo (ar katė) patirtų gyvybei pavojingą traumą ar susirgtų gyvybei pavojinga liga, galėsite gauti kompensaciją iki 700 Eur už papildomas nakvynes ir lėktuvo bilietų keitimą, kad kuo greičiau galėtumėte grįžti namo į Lietuvą.

#6 Augintinių šeimininkai rekomenduoja!

Esame apdradę daugiau nei 5 tūkstančius augintinių Baltijos šalyse. Štai naujausi atsiliepimai apie augintinių draudimą:

  • Aptarnavimas labai operatyvus. Įvykis išnagrinėtas greičiau nei per parą laiko ir taip pat padengtos gyd. išlaidos.“ Rūta

  • Paprasta užpildyti. Smagu žinoti, kas reguliuos žalą. Operatyviai atsakė į visus klausimus. Labai gera paslauga, kurią visiems, turintiems augintinius, rekomenduoju.“ Aurelija

  • Net nepateikus visų kvitų buvo pastebėta kad išlaidų turėjome daugiau. Gavome kopiją kvito ir jau tą pačią dieną gavome pinigus. Džiaugiuosi jūsų paslaugomis. Apdrausime ir kitus savo augintinius“. Snieguolė

Draudimo įsigaliojimas

Gydymo išlaidų draudimas ir gyvybės draudimas įsigalios po 14 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo, o gyvūno savininko kelionės atšaukimo ar nutraukimo draudimas – po 3 dienų. Ši sąlyga negalioja, jei sutartį atnaujinate be pertraukos.

Susiję straipsniai