Kūrybiški būdai atšvęsti katės gimtadienį

Jūsų katės gimtadienis – puiki proga atšvęsti augintinės svarbą jūsų gyvenime. Net jeigu nežinote tikslios katės gimimo datos, kiekvienas gimtadienis yra tinkamas metas parodyti, kiek daug ji jums reiškia.

Katės ir jos gimtadienio tortas.

Susipažinkite su smagiais ir kūrybiškais būdais padaryti katės gimtadienio šventę įsimintiną jums abiem. Pasiruoškite palepinti savo bičiulę meile ir skanėstais bei pasimėgauti jos murkimu. Pasistenkime, kad šis gimtadienis būtų išties ypatingas!

1. Tobulas vakarėlis

Jeigu jūsų katė mielai bendrauja su kitais žmonėmis ir gyvūnais, surenkite vakarėlį! Pakvieskite savo ir katės geriausius keturkojus draugus ir kartu atšvęskite. Pasirūpinkite katėms tinkamais skanėstas ir žaislais, užtikrinkite visiems svečiams saugią ir patogią aplinką. Galite atitverti žaidimų zoną katėms, kur jos galėtų užsiimti įvairia veikla ir pramogauti. Tinka interaktyvūs žaislai, laipioti skirtos konstrukcijos ar net katėms tinkamas kliūčių ruožas, kad netaptų nuobodu.

2. Ar jūsų murklei patinka būti lauke?

Jeigu jūsų katei patinka leisti laiką lauke, kodėl šventės proga ramiai nepasivaikščiojus arba nepatyrinėjus kiemo? Pasirūpinkite, kad katė jaustųsi saugiai ir patogiai. Jeigu eisite už kiemo ribų, galbūt vertėtų prisegti augintinei pavadėlį. Įsidėkite abiem tinkamų užkandžių ir vandens ir leiskite katei tyrinėti gamtos vaizdus, garsus ir kvapus. Nepamirškite pasiimti fotoaparato, kad galėtumėte įamžinti neįkainojamas akimirkas kartu.

3. Kokia šventė be maisto?

Ar jūsų katei patinka skanėstai? Kodėl ypatingai gimtadienio šventei nepagaminus ko nors skanaus? Tai malonus užsiėmimas, kai drauge leidžiate laiką, gamindami savo augintinei ką nors gardaus. Be to, ar gali būti per gimtadienį geresnės vaišės negu su meilei paruošti skanėstai? Pradžiai išbandykite paprastą receptą, kuris gali patikti jūsų katei.

Skanėstai su tunu

Reikės:

  • 1 skardinės tuno savo sultyse (~150 gramų, be druskos),
  • ~40 gramų avižinių dribsnių;
  • 1 kiaušinio.

Gaminimas

  1. Nusunkite tuną ir gerai sumaišykite jį dubenyje su avižiniais dribsniais ir kiaušiniu.
  2. Suformuokite nedidelius rutuliukus arba pasinaudokite silikoninėmis formelėmis.
  3. Skanėstus sudėkite ant skardos, išklotos kepimo popieriumi. Kepkite 180 °C 10-15 minučių, kol truputį apskrus.
  4. Leiskite kepiniams visiškai atvėsti.
  5. Patiekite mylimai augintinei su meile ir mėgaukitės laimingu murkimu.

Kol skanėstai kepa ir vėsta, pažaiskite su kate interaktyvius žaidimus, kad jai nebūtų nuobodu. Taip dar labiau sustiprinsite tarpusavio ryšį.

4. Metas žaislams

Kad katės gimtadienis būtų išties ypatingas, padovanokite augintinei naujų žaislų! Galite nupirkti žaisliuką iš prekių gyvūnams parduotuvės arba pasidaryti jį patys. Jei nuspręsite sukurti dovaną savomis rankomis, panaudokite seną kojinę ir pagaminkite minkštą žaislą. Į kojinę prikiškite katžolių ir tvirtai užmegzkite mazgą. Taip pat galite pasidaryti paprastą žaisliuką ant lazdelės galo pririšę plunksnų arba kaspiną. Tai smagus būdas suteikti augintinio gimtadieniui asmeniškumo; be to, sutaupysite pinigų ir sukursite kaip tik tokį žaislą, koks patinka jūsų katei.

5. Kurkite prisiminimus

Dabar pats metas kurti ilgai išliekančius prisiminimus. Jūsų telefone tikriausiai pilna mielų jūsų ir jūsų mylimos katės nuotraukų. Kodėl nepavertus jų nuotaikų koliažu, kad galėtumėte išsaugoti brangias akimirkas amžiams? Išsirinkite mėgstamiausias nuotraukas, atsispausdinkite jas ir imkitės kūrybos! Galite taip pat pridėti prie nuotraukų antraštes arba trumpas istorijas ir suteikti prisiminimams dar daugiau svorio.

6. Dalinkitės gerumu

Suteikite laimės kitiems dalindamiesi su stokojančiais, pavyzdžiui, aukodami gyvūnų prieglaudoms. Skirkite išteklių padėti benamiams arba sergantiems gyvūnams ir dalinkitės gerumu. Be to, kad esame naudingi kitiems, aukojimas ir pagalba pripildo mūsų širdis šilumos ir meilės. Taip pat galite skirti laiko ir savanoriškai pagelbėti vietos prieglaudoje, padovanoti augintiniams reikalingų daiktų, kad padėtumėte pagerinti benamių gyvūnų sąlygas. Ištiesdami pagalbos ranką, galite reikšmingai pakeisti niekam nebereikalingų gyvūnėlių gyvenimą.

Su gimtadieniu!

Tegul jūsų katės gimtadienio šventė būna kupina džiaugsmo, meilės ir smagių akimirkų. Branginkite kiekvieną su keturkoje bičiule praleistą minutę, kiekvieną švelnų murktelėjimą ir žaismingą šuolį. Linkime dar daug meilės ir švelnių prisiglaudimų kupinų metų kartu. Laimingo gimtadienio jūsų mylimai katei!

Susiję strapsniai