Kaip atšvęsti šuns gimtadienį: patarimai ir idėjos

Kad ir kiek metų sukanka jūsų gauruotajam bičiuliui, jo gimtadienis – dar viena proga parodyti, koks jis jums svarbus. Švenčių niekada nebus per daug ir visai nesvarbu, jei nežinote tikslios augintinio gimimo datos.

Šuns gimtadienio tortas ir fone ant žolės tupintis augintinis.

Susipažinkite su smagiais ir kūrybiškais būdais, kaip sukurti šunelio gimtadienio šventę įsimintiną ir linksmą jums abiem. Pasiruoškite palepinti savo draugą meile ir skanėstais ir pasidžiaugti vizginama uodega. Pasistenkime, kad šis gimtadienis ilgai išliktų atmintyje!

1. Ar judu su augintiniu abu esate vakarėlių liūtai?

Ar jums abiem patinka kitų žmonių ir augintinių draugija? Kodėl nesurengus vakarėlio? Pakvieskite savo ir šuns geriausius keturkojus draugus ir kartu atšvęskite. Pasirūpinkite augintiniams tinkamais skanėstais ir žaislais, užtikrinkite saugią ir patogią aplinką, kad visiems būtų smagu. Galite atitverti žaidimų zoną augintiniams, sugalvoti jiems žaismingų užduočių arba įrengti augintiniams tinkamą kliūčių ruožą, kad jie turėtų kuo užsiimti.

2. Šventė gamtoje

Užvis labiau mėgstate būti lauke? Tuomet ilgesnis pasivaikščiojimas arba žygis galėtų būti tobulas būdas atšvęsti! Įsidėkite kuprinėn užkandžių ir vandens jums abiem ir pasirinkite vaizdingą maršrutą su tinkamais keliais arba takeliais, kuriais galėsite žygiuoti ir kartu tyrinėti aplinką. Nepamirškite pasiimti fotoaparato ir užfiksuoti pakeliui pasitaikančias gražias akimirkas ir vaizdus.

3. Jei nėra skanaus maisto, tai ne šventė? Pritariate?

Maisto mylėtojai? Išsikepkite naminių skanėstų! Tai smagus užsiėmimas, leidžiantis sustiprinti ryšį, kol gaminate savo gauruotajam draugui ką nors ypatingo. Be to, kuo skanesniu galima pavaišinti šunelį per gimtadienį, jei ne namuose ruoštomis gėrybėmis? Pradžiai išbandykite paprastą receptą.

Žemės riešutų sviesto ir bananų kąsneliai

Reikės:

  • 1 prinokusio banano,
  • 2 šaukštų nesaldinto šunims tinkamo žemė riešutų sviesto (įsitikinkite, kad jame nėra ksilitolio arba kitų pavojingų priedų, kurie gali būti kenksmingi šunims).

Gaminimas

  1. Nulupkite ir sutrinkite prinokusį bananą dubenyje iki vienalytės masės.
  2. Įdėkite 2 šaukštus nesaldinto šunims tinkamo žemės riešutų sviesto (be ksilitolio!).
  3. Gerai sumaišykite banano masę su riešutų sviestu. Suformuokite nedidelius rutuliukus arba pasinaudokite silikoninėmis formelėmis.
  4. Skanėstus padėkite į šaldytuvą ir palikite mažiausiai valandai, kol sustings.
  5. Patiekite mylimam šuneliui – gero apetito!

P.S. Kol skanėstai stingsta, pažaiskite su šuneliu interaktyvius žaidimus, kad jam nebūtų nuobodu. Pasinaudokite kiekviena proga stiprinti judviejų ryšį.

4. Laikas žaislams

Kad gimtadienis būtų išties ypatingas, padovanokite augintiniui naujų žaislų! Galite nupirkti naują žaislą iš prekių gyvūnams parduotuvės arba pasidaryti jį patys. Jei nuspręsite gaminti žaislą savomis rankomis, galite susukti paprastą virvę iš senų marškinėlių arba kojinių. Tiesiog sukarpykite audinį juostomis ir jas supynę turėsite smagų ir interaktyvų žaislą, kuris jūsų šuniui tikrai patiks. Tai ne tik finansiškai nesikandžiojanti, bet ir asmeniškumo augintinio gimtadienio šventei suteiksianti alternatyva.

5. Kurkite prisiminimus

Dabar pats metas kurti ilgai išliekančius prisiminimus. Jūsų telefone tikriausiai pilna mielų jūsų ir jūsų gauruotojo bičiulio nuotraukų. Kodėl nepavertus jų nuotaikų koliažu, kad galėtumėte išsaugoti brangias akimirkas amžiams? Išsirinkite mėgstamiausias nuotraukas, jas atsispausdinkite ir imkitės kūrybos! Galite taip pat pridėti prie nuotraukų antraštes arba trumpas istorijas ir suteikti prisiminimams dar daugiau svorio.

6. Dalinkitės gerumu

Suteikite laimės kitiems dalindamiesi su stokojančiais, pavyzdžiui, aukodami gyvūnų prieglaudoms. Skirkite išteklių padėti benamiams arba sergantiems gyvūnams ir dalinkitės gerumu. Be to, kad esame naudingi kitiems, aukojimas ir pagalba pripildo mūsų širdis šilumos ir meilės. Taip pat galite skirti laiko ir savanoriškai pagelbėti vietos prieglaudoje, padovanoti augintiniams reikalingų daiktų, kad padėtumėte pagerinti benamių gyvūnų sąlygas. Ištiesdami pagalbos ranką, galite reikšmingai pakeisti niekam nebereikalingų gyvūnėlių gyvenimą.

Su gimtadieniu!

Tegu jūsų šunelio gimtadienio šventė būna kupina džiaugsmo, meilės ir nepamirštamų akimirkų. Branginkite kiekvieną su gauruotuoju bičiuliu praleistą minutę, žaismingą jo amsėjimą ir vizginamą uodegą. Linkime dar daug laimės ir bičiulystės kupinų metų kartu. Linkime jūsų mylimam šuneliui laimingo gimtadienio!

Susiję straipsniai