Kelionės draudimo atmintinė

Ką svarbu žinoti?
  1. Privatiems
  2. Draudimas
  3. Kelionės draudimas
  4. Kelionių draudimo atmintinė

Esame tam, kad pagalvotume apie tai, kas svarbu, ir suteiktume Jums geriausias kelionės draudimo sąlygas. Visada stengiamės įsiklausyti ir išsiaiškinti Jūsų poreikius, tačiau galimų skirtingų situacijų yra tiesiog per daug, kad būtų galima iš anksto nuodugniai aptarti kiekvieną Jums galintį nutikti atvejį.

Todėl labai svarbu visada perskaityti draudimo sutartį (polisą, jo priedus, draudimo taisykles) bei atkreipti ypatingą dėmesį į keletą svarbiausių dalykų.

Jeigu čia nerasite atsakymo į Jums kylančius klausimus, nebijokite klausti. Kas rūpi Jums, rūpi ir mums, tad mes visada būsime pasirengę suteikti papildomos informacijos ar atsakyti į Jums kylančius klausimus.

Ką atlygina medicininių išlaidų draudimas

Svarbu žinoti, kad kelionių draudimas atlygina tik už tokį gydymą ar vaistus, kurie buvo būtini ir neatidėliotini. Ir tik tokiais atvejais, kurių nebuvo galima numatyti. Pavyzdžiui, dėl pasikeitusio klimato peršalote, pakilo temperatūra, reikalinga gydytojo konsultacija – apmokėtume gydyto konsultaciją, jo paskirtus tyrimus ir paskirtus vaistus. Įvykiai, kuriuos buvo galima iš anksto numatyti arba kurių gydymą galima atidėti iki grįžimo namo, nėra draudžiamieji įvykiai – pvz., neatlyginame išlaidų už pirktus vitaminus, Jūsų nuolat vartojamus vaistus (į kelionę būtina pasiimti reikiamą kiekį); dantų taisymo išlaidų (išskyrus už nuskausminamųjų vaistų uždėjimą, jei suskaustų netikėtai). Draudžiamuosius ir nedraudžiamuosius atvejus išsamiai aprašėme draudimo taisyklėse.

Pasinaudokite visomis kelionių draudimo teikiamomis galimybėmis

Dauguma kelionių draudimą siejame tik su medicininių išlaidų draudimu, tačiau kelionių draudimas gali suteikti ir kitokią finansinę apsaugą:

draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Jį verta apsvarstyti, jei kelionėje planuojate aktyvią veiklą. Atsitikus draudžiamajam įvykiui mokame draudimo taisyklėse nurodytą fiksuotą išmoką, kurią galėsite panaudoti savo nuožiūra, pvz., reabilitacijai grįžę namo.

Civilinės atsakomybės draudimą, kuris tikrai aktualus slidinėjant, kitaip aktyviai pramogaujant ar keliaujant su vaikais. Kompensuojame Jūsų netyčia padarytą nuostolį kitiems žmonėms ar jų turtui.
Bagažo draudimą. Nors atrodo, kad bagažo dingimo ar vėlavimo tikimybė yra reali tik skrendant su persėdimais, tačiau bagažo vagystė gali nutikti ir skrendant tiesioginiu reisu, vykstant autobusu ar traukiniu.

Kelionės išlaidų draudimą, kuris aktualus, kai perkate kelionę iš anksto arba kai Jūsų kelionė turi tarpinius skrydžius. Mokame draudimo išmoką, jeigu dėl nuo Jūsų nepriklausančių priežasčių negalėtumėte išvykti į numatytą kelionę (pvz., susirgo Jūsų vaikas) ) ar patirtumėte išlaidų praradę kelionės jungtį (pvz., Jūsų pirmas skrydis vėluoja ilgiau nei vieną valandą ir dėl to Jūs nespėjate į antrą skrydį).  

• Jei abejojate dėl draudimo apsaugos, pasitarkite su mūsų draudimo ekspertais, kuri apsauga Jums būtų tikrai aktuali, o kuri – nebūtina.

Ar draudimas galioja slidinėjant, nardant ir kitaip aktyviai poilsiaujant

Svarbu atsiminti, kad standartinis kelionių draudimas nekompensuos Jūsų gydymo išlaidų, jei susižeisite ar kitaip nukentėsite nardydami, plaukdami plaustu kalnų upe, vairuodami galingesnę nei 74 kW motociklą ir pan. Kad tokio pobūdžio pramogomis galėtumėte mėgautis ramiai, pasirūpinkite papildoma draudimo apsauga didesnės rizikos laisvalaikio metu, tai turėtų būti aiškiai įrašyta Jūsų draudimo liudijime. Jei nesate tikri, kokia veikla būtų laikoma didesnės rizikos laisvalaikiu, pasikonsultuokite su mūsų draudimo ekspertais.

KITI MŪSŲ DRAUDIMO PRODUKTAI

Sukurti Jūsų saugumui
  1. Privatiems
  2. Draudimas
  3. Kelionės draudimas
  4. Kelionių draudimo atmintinė