7 priežastys,

Kuo naudingas kasko draudimas internetu

Šiais laikais internetu galima įsigyti bene viską, net ir vakarienę. Tad nenuostabu, kad kasko draudimą – taip pat!

Kasko draudimas internetu – ne tik patogus būdas, tačiau kartais ir gerokai pigesnis. Jei dar nebandėte draustis internetu, kviečiame išbandyti kasko draudimo skaičiuoklę, o prieš tai - susipažinti su kitais draudimo internetu pranašumais.

1. Kasko draudimas internetu – visiems automobiliams!

Manoma, kad seniems ar prabangiems automobiliams kasko draudimas internetu negalimas, tačiau mes sakome – galima! Apskaičiuoti kasko kainą galima automobiliams, kurių vertė iki 70 tūkst. eurų ir daugiau.  Pabandykite!

2. Kasko draudimas be tarpininko

Kasko draudimą internetu nusipirkti galite patys, tam nereikia tarpininko. Tai yra gerai, nes patys nusprendžiate, nuo kokių įvykių norite apsidrausti. Jei nenorite pirkti tuoj pat, galite gauti kainos pasiūlymą elektroniniu paštu užpildę šią formą.

3. Draudimas internetu – greičiausias būdas įsigyti kasko!

Internetu kasko draudimą galima įsigyti per 4 minutes. Beveik tiek pat užtrunka sulaukti, kol užkais vanduo ir pasigaminsite karštąjį gėrimą. Ar gali būti dar efektyvesnė alternatyva draudimui įsigyti?

4. Kasko draudimo įmoka – dalimis

Jei Jums patogiau mokėti kasko draudimą dalimis (pvz., kas mėnesį) – jokių problemų. Net ir pirkdami polisą internetu galite pasirinkti mokėjimą dalimis Jums patogiausiu periodiškumu.

5. Lengvai pasiekiama aktuali informacija

Perkant draudimą internetu esate nepriklausomi nuo laiko ir vietos aplinkybių, esate laisvesni skirti laiko papildomos informacijos paieškai. Pavyzdžiui, kiekvienai transporto priemonei reikalinga apsaugos sistema, kuri apsaugotų nuo vagystės, o skirtingų modelių ir markių automobiliams šios sistemos gali skirtis. Jei iškilo panašus ar kitas aktualus klausimas, atsakymą rasite čia pat, internete.

6. Turite pakankamai laiko įdiegti apsaugos sistemai 

Jei norite įsigyti kasko draudimą šiandien, tačiau dar nepasirūpinote automobilio apsaugos sistema, nesijaudinkite – tam turėsite 14 dienų. O polisas pradės galioti iškart už jį sumokėjus.

 7. Kasko draudimo skaičiuoklėje matoma kaina yra reali

Atminkite, kad kasko draudimo skaičiuoklėje pateikta kaina yra reali, todėl patvirtinimo atskiru el. laišku ar konsultanto skambučio nereiktų laukti. Turite pasiūlymą – imkite, kol karštas!

Išbandykite mūsų kasko skaičiuoklę, sužinokite, kaip greitai ir lengvai galite gauti kasko draudimo kainą!