7 priežastys,

Kodėl naudinga kasko pirkti internetu

Šiais laikais internetu galima įsigyti bene viską, net ir vakarienę. Tad nenuostabu, kad draudimą – taip pat!

Draudimą internetu įsigyti ne tik greičiau ir patogiau, bet kartais ir pigiau. Kiekvieno internetu įsigyjamo poliso pranašumai nevienodi – šiuos skirtumus ir norime Jums parodyti. Pradėkime nuo kasko!

1. Transporto priemonės vertė nėra kliūtis

Manoma, kad brangių automobilių kasko polisų internetu pirkti negalima. Mes sakome – galima! Apskaičiuoti kasko kainą galima automobiliams, kurių vertė iki 70 tūkst. eurų ir daugiau.  

2. Nereikia tarpininko

Kasko nusipirkti galite patys, tam nereikia tarpininko. Tai yra gerai, nes patys nusprendžiate, nuo kokių įvykių norite apsidrausti. Jei nenorite pirkti tuoj pat, galite gauti kainos pasiūlymą elektroniniu paštu užpildę šią formą.

3. Greitas būdas įsigyti

Naują kasko polisą galima įsigyti per 4 minutes. Beveik tiek pat užtrunka sulaukti, kol užkais vanduo ir pasigaminsite karštąjį gėrimą. Pabandykite!

4. Mokėjimas dalimis

Jei Jums patogiau mokėti dalimis (pvz., kas mėnesį) – jokių problemų. Net ir pirkdami polisą internetu galite pasirinkti mokėjimą dalimis Jums patogiausiu periodiškumu.

5. Lengvai pasiekiama aktuali informacija

Būdami nepriklausomi nuo laiko ir vietos aplinkybių, esate laisvesni skirti laiko papildomos informacijos paieškai. Pavyzdžiui, kiekvienai transporto priemonei reikalinga apsaugos sistema, kuri apsaugotų nuo vagystės, o skirtingų modelių ir markių automobiliams šios sistemos gali skirtis. Jei iškilo panašus ar kitas aktualus klausimas, atsakymą rasite čia pat, internete.

6. Turite pakankamai laiko įdiegti apsaugos sistemai 

Jei norite įsigyti kasko šiandien, tačiau dar nepasirūpinote automobilio apsaugos sistema, nesijaudinkite – tam turėsite 14 dienų. O polisas pradės galioti iškart už jį sumokėjus.

 7. Skaičiuoklėje matoma kaina yra reali

Atminkite, kad skaičiuoklėje pateikta kaina yra reali, todėl patvirtinimo atskiru el. laišku ar konsultanto skambučio nereiktų laukti. Turite pasiūlymą – imkite, kol karštas!

Išbandykite mūsų kasko skaičiuoklę, sužinokite, kaip greitai ir lengvai galite gauti kasko draudimo kainą!