Banko kortelės draudimas. Ką reikėtų žinoti?

If super namai varianto būsto draudimas suteikia pinigų banko kortelėje apsaugą. Pasidomėkite!

Skaičiuoti kainą

Pavogta kortelė gali būti panaudota atsiskaitant už pirkinius tiek fiziškai, tiek internete. O blogiausiu atveju, ilgapirščiams pasisavinus kortelę su dėklu kuriame „slėpėte“ PIN kodą, galite prarasti dar didesnes sumas.

Deja, prarastų lėšų atgavimo procesas banke ne visada yra įmanomas, nes ne visos banko kortelės turi tokias apsaugas, tačiau visas šeimos narių banko korteles nuo vagystės lengvai galima apsaugoti pasirinkus „If“ būsto draudimą internetu

Mūsų siūloma banko mokėjimo kortelių draudimo paslauga užtikrina, jog jūsų bei šeimos narių finansiniai nuostoliai, viršijantys pasirinktos išskaitos dydį (paprastai tai yra 90 eur), bus atlyginti, jeigu svetimi asmenys pasisavins ir neteisėtai pasinaudos banko kortele.

Ką svarbu žinoti?

PIN kodo apsauga. Nors pasinaudojimų svetima kortele įvedus PIN kodą atvejų mažėja, tačiau žmonės vis dar yra linkę kodus užsirašinėti. Niekada nelaikykite kodo užrašyto ant lapelio toje pačioje vietoje, kur laikote kortelę, o gautą voką iš banko su PIN kodu, jį įsiminus ar užsirašius specialioje vietoje, reikėtų sunaikinti.

Kortelės netekimas. Pastebėjus, kad nebeturite banko kortelės, nedelsiant informuokite banką.  Taip būsite tikri, kad jokie kiti žmonės ja negalės pasinaudoti. Pagaminti naują banko kortelę užtrunka vidutiniškai 4−5 darbo dienas. Na, o jeigu nežinote, ar kortelę tikrai pametėte ir tikitės ją rasti, perspėkite banko darbuotojus − jie gali kortelę blokuoti laikinai.

Neteisėti atsiskaitymai. Jei turite bekontaktę mokėjimo kortelę, naudinga užsisakyti informavimo žinutės paslaugą, kurią gausite kiekvieną kartą pasinaudojus bekontakčiu būdu. Taip galėsite nuolat stebėti savo pinigų srautą ir operatyviai reaguoti, jei pastebėsite, jog kortele buvo atsiskaityta jums to nežinant.

Pinigų iš kortelės vagystė. Apdraudus kortelę bus grąžinti pavogti pinigai bei išmokėta kompensacija daugeliu pinigų ir mokėjimo kortelės pavogimo atvejų – apsiperkant internetu, pavogus kortelę ir išgavus jos PIN kodą, taip pat pavogus kortelę iš namų, automobilio ar kitur.

Susiję straipsniai