Papildoma paslauga prie būsto draudimo

Pagalba namuose 24/7

Buitinės nelaimės namuose dažniausiai nutinka visai netikėtai ir pridaro nemažai nuostolių. „If“ būsto draudimas turi „Pagalbos namuose“ paslaugą, su kuria sulauksite profesionalios pagalbos, padėsiančios pašalinti gedimus ir nuostolius. Pagalba teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, paskambinus trumpuoju numeriu 1620.

Pagalbos namuose paslauga tiekiama 12 mėnesių  visoje Lietuvoje, tačiau tik draudimo liudijime nurodytu adresu. Pagalbą namuose užtikrina mūsų įgaliotas partneris, kuris į iškvietimą atvyktų ne vėliau kaip per 60 min., jei objektas mieste ir iki 90 minučių, jei objektas yra ne miesto teritorijoje. Taip pat atlyginame iki 300 eur už pagalbos namuose paslaugas (tiek už darbus, tiek už medžiagas), o jei įvykis bus pripažintas draudžiamuoju pagal sutartį, atlyginsime ir didesnę sumą.

Pagalbos namuose tarnybos paslaugos:

 • Būtiniausi remonto darbai:
  Kilus gaisrui, audrai, užvirtus medžiui, įsilaužus vagims arba vandalams sugadinus turtą.

 • Santechnikos darbai:
  Įvykus šildymo, vandentiekio, nuotekų avarijai.

 • Spynų meistro darbai:
  Sugedus spynai (lauko durų užraktui), spyną sugadinus įsilaužant ar bandant įsilaužti, raktų vagystės arba pametimo atvejais.

 • Šildymo įrenginių remonto darbai:
  Įvykus šildymo, vandentiekio, nuotekų avarijai.

 • Fizinė būsto apsauga:
  Atsitikus įvykiui, po kurio būstas netenka iki jo turėtų turto apsaugos elementų, atlyginsime išlaidas už saugos tarnybos atvykimą ir būsto apsaugą laikotarpiui iki 12 val.

Su visomis pagalbos namuose teikimo sąlygomis ir išsamiu paslaugų aprašymu galite susipažinti  būsto draudimo taisyklėse (28 psl.). Nuo šiol paslauga yra įtraukta į būsto draudimo paketą.

SVARBU: Atsitikus įvykiui, jei esate įsigyję Pagalbos namuose paslaugą, nedelsdami (bet kuriuo paros metu) skambinkite telefonu 1620, o jei tuo metu esate ne Lietuvoje, tuomet +370 5 210 98 25.

Kiti mūsų produktai

Jūsų ir Jūsų šeimos saugumui