Susipažinkite su Aidu

 
Mokslininkas ir naujų idėjų generatorius.
 

Prisijunkite prie „If“

Darbo pasiūlymai

Aidas ketverius metus dirba Klientų analitikos komandoje duomenų mokslininku, o iš viso savo kelionę „If“ tęsia devintus metus. Ir nors iš pirmo žvilgsnio šios pozicijos pavadinimas kam nors gali pasirodyti kaip itin techniškas ir nuobodus, tai netiesa. Pagrindinis Klientų analitikos komandos tikslas – būti novatoriais. Ši komanda siekia išbandyti naujausias teorijas ir eksperimentuoti tam, kad įmonė galėtų augti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

„Atlieku daug bandymų ir eksperimentų, tenka nuolat ieškoti kūrybinių sprendimų, todėl monotonijos mano kasdienėje veikloje nėra daug.“ 

Komanda, kurioje dirba Aidas, galima sakyti, atlieka tam tikrą astrologo, pranašaujančio ateitį, vaidmenį. Tačiau, skirtingai nei astrologai, Klientų analitikos komandos priimti ateities sprendimai yra itin tikslūs ir pamatuoti. Pasitelkdami statistiką ir dirbtinį intelektą Aidas su komanda analizuoja informaciją apie esamus ir potencialius klientus, jų elgesį ir visi kartu siekia rasti tendencijas, nuspėti būsimus klientų veiksmus. 

Didžioji Aido darbo dalis yra susijusi su duomenimis ir jų panaudojimu. Aido darbas padeda kitų departamentų komandoms tapti efektyvesnėms, greitesnėms ir tikslesnėms. Jo kuriami procesai ir atrasti duomenys padeda įmonėje geriau pažinti esamus ir būsimus klientus tam, kad pasiūlytume jiems geriausius savalaikius sprendimus. 

Galimybė mokytis ir stipri komanda skatina dirbti su polėkiu

Aido pagrindinis variklis yra galimybė mokytis ir neužsistovėti vienoje vietoje. Todėl jis išbandė jėgas ne tik dabartinėje pozicijoje. Aidas įmonėje yra dirbęs pardavimų, produktų ir kainodaros komandose. Jį džiugina ne tik tai, kad „If“ yra galimybės vertikaliai ir horizontaliai karjerai, bet ir siūloma daug mokymų, leidžiančių kasdien tobulėti. 

 „If“ praleidau didžiąją savo profesinės karjeros dalį ir net po to, kai trumpam išbandžiau savo jėgas kitoje įmonėje, grįžau į „If“, kurią drąsiai galiu vadinti antraisiais namais.“ 

Aidas sako, kad įmonėje jam itin patinka požiūris į klientus ir darbuotojus, taip pat darbo atmosfera – visa tai sukuria pagrindinis „If“ turtas – fantastiškas kolektyvas. 

„Visos komandos, visi kolegos, su kuriais teko padirbėti kartu, buvo nepaprastai paslaugūs ir draugiški. Man  tokios darnios ir efektyvios komandos leidžia ne tik atlikti savo darbą, bet ir įgyti naujų įgūdžių, diegti inovacijas, kurias galiu pritaikyti kasdien savo ir kolegų darbuose“, – džiaugiasi Aidas. 

Norite sužinoti daugiau?

Sužinokite daugiau apie „If“ kaip darbdavį ir kokios darbo pozicijos šiuo metu siūlomos. Galbūt rasite svajonių darbo vietą ir savo karjerą galėsite kurti „If“.

Darbo pasiūlymai
Darbo aplinka „If”

Norite dirbti „If“?

Susisiekite su mūsų personalo specialistais personalas@if.lt