Susipažinkite su Oksana

 
Saugesnio pasaulio kūrėja, laviruojanti tarp skirtingų žmonių poreikių.
 

Prisijunkite prie „If“

Darbo pasiūlymai

Oksana dirba Verslo pardavimų departamente ir yra Kauno regiono pardavimų komandos vadovė. Jos pagrindinės atsakomybės yra pardavimų komandos veikos organizavimas bei darbas su  esamais ir potencialiais verslo klientais. Iš pirmo žvilgsnio Oksanos darbas primena psichologo – išgirsti ir spręsti problemas. Jos pagrindinė užduotis kiekvieną dieną – padėti komandai noriai įsitraukti į įmonės veiklą, ją skatinti, ugdyti ir išklausyti, kasdien prisiimti atsakomybę ir spręsti iškilusias situacijas. 

Vaikystėje Oksana svajojo būti detektyve, tad ir dabar viena jos stipriųjų savybių yra dėmesys detalėms – veido išraiškai, spalvoms ir kalbos tonui. Tai jai labai padeda bendraujant tiek su verslo klientais, tiek su kolegomis. 

Ne tik pagalbos organizacijos suteikia saugumo 

Ar kada susimąstėte, kad ne tik pagalbos organizacijos mums suteikia saugumo jausmą. Draudimo bendrovė yra tai, kas taip pat užtikrina didesnį saugumą, o ištikus nelaimei viena pirmųjų ištiesia pagalbos ranką. Verslo pardavimų departamente, kuriame darbuojasi Oksana, žmonės taip pat kiekvieną dieną dirba tam, kad pasaulis ir verslai jaustųsi saugesni. 

„Mes kartais su kolegomis pajuokaujame, kad esame kita tarnyba po policijos, medikų ir ugniagesių.“ 

Naudingos pamokos ir pažadas, kuris išsipildė

Oksana „If“ slenkstį peržengė prieš septynerius metus, tuomet draudimo sritis jai buvo visiškai naujas pasaulis. Atėjimas dirbti į draudimo bendrovę jai buvo puiki paskata praplėsti savo žinias ir įgyti naujų kompetencijų. 

„Neslėpsiu, buvo ką veikti, nes norint suvokti rizikos mastą ir galimas pasekmes neužtenka perskaityti teorijos.“ 

Dirbdama „If“ Oksana taip pat išmoko, kad žodžiai ir darbai versle gali nesunkiai sutapti, tvaresnį rezultatą galima pasiekti per norėjimą, o ne per reikėjimą. 

Didžiausias Oksanos komplimentas, skirtas „If“ – tai įmonės požiūris į darbuotoją ir klientą. Ji džiaugiasi, kad  įmonėje nėra hierarchijos, o visų pozicijų žmonės yra lengvai pasiekiami. 

 „If“ drąsiai pavadinčiau rūpestinga ir pažadų besilaikančia bendrove, kurioje dirbdamas jauti prasmę.“

Norite sužinoti daugiau?

Sužinokite daugiau apie „If“ kaip darbdavį ir kokios darbo pozicijos šiuo metu siūlomos. Galbūt rasite svajonių darbo vietą ir savo karjerą galėsite kurti „If“.

Darbo pasiūlymai
Darbo aplinka „If”

Norite dirbti „If“?

Susisiekite su mūsų personalo specialistais personalas@if.lt