Darbo aplinka „If”

Suteikiame darbuotojams galimybę siekti karjeros ir esame kur kas daugiau nei draudimo specialistai, duomenų analitikai, žalų reguliavimo specialistai ar IT ekspertai.

Darbo pasiūlymai

Stipri komandinė kultūra

Turime puikią komandinę kultūrą. Dirbdami kartu padedame vieni kitiems augti kaip profesionalams ir kaip asmenybėms. Būdami sąžiningi vieni su kitais, galime laisvai kalbėtis apie kilusius sunkumus ir padėti vieni kitiems, kai to reikia. Smagiai leisti laiką kartu mums yra ne mažiau svarbu –  niekas nesuvienija komandos labiau, kaip bendras džiaugsmas.

Reikšminga įtaka žmonių gyvenimui

Mūsų kasdienis darbas daro įtaką žmonių gyvenimams. Mes esame šalia tiek lemiamais momentais, tiek sprendžiant kasdienes problemas. Darbuotojai jaučia, kad jų darbas yra prasmingas. Dirbdami čia, suteikiame žmonėms saugumo jausmą tam, kad jie galėtų gyventi nevaržomi baimių. Leidžiame žmonėms jaustis užtikrintai, kad nutikus netikėtiems įvykiams, mes visada esame šalia.  

Įkvepiantys lyderiai, kuriems rūpi

Pasaulis „If“ akimis yra didelė, vienas kitam padedančių žmonių bendruomenė. Mūsų vadovavimo stilius – rūpestingas ir globojantis. Mūsų vadovams rūpi žmonės. Jie įgalina, skatina bendradarbiavimą ir parodo judėjimo kryptį. Vadovai kuria jausmą, kad darbuotojai yra vertinami.

Darbuotojai yra mūsų prioritetas

„If“ jau seniai yra žinoma, kad darbas žadantis didelius išbandymus, bet mažai paramos, keliantis didelius reikalavimus ir neduodantis laiko poilsiui  – nėra normalus. Mes žinome, kad gyventi įdomų gyvenimą ne darbo metu ir žinoti kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo, yra taip pat svarbu kaip ir įgyvendinti savo karjeros svajones. Išklausydami darbuotojus skatiname juos būti atvirus ir sąžiningus, tuo pačiu suteikdami jiems galimybę patiems rasti problemų sprendimus. Darbuotojai kviečiami įsitraukti į sprendimų priėmimo procesus, nes tai yra puikus būdas dalintis savo idėjomis, mokytis vieniems iš kitų ir siekti bendro tikslo.

Išlaisvinkite potencialą nuolat mokydamiesi

Nuolat besikeičiančiame pasaulyje skatiname savo darbuotojus nuolat mokytis ir tobulėti.  Džiaugiamės ir palaikome norą mokytis naujų įgūdžių ir kompetencijų bei įvaldyti naujas sritis. Kiekvienam suteikiame galimybę prisiimti atsakomybę už savo profesinį tobulėjimą, todėl suteikiame erdvės pasireikšti įvairiems talentams. Nuoširdžiai tikime, kad aiškūs tobulėjimo tikslai padeda keisti situaciją į gerąją pusę. 

Norite dirbti „If“?

Susisiekite su mūsų personalo specialistais personalas@if.lt