Susipažinkite su Elena

 
Empatiška asmenybė su svarbia misija.
 

Prisijunkite prie „If“

Darbo pasiūlymai

Elena dirba vyriausiąja žalų specialiste Asmens žalų komandoje ir kiekvieną dieną skuba į pagalbą klientams, kurie susiduria su jautriausiomis situacijomis, t. y. žmonių bei augintinių sveikatos sutrikimais ir nelaimingais atsitikimais tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Elenos ir jos komandos pareiga greitai reaguoti į kiekvieno kliento situaciją, maksimaliai įsigilinti ir ištiesti klientams pagalbos ranką, greitai sureguliuoti tokio tipo žalas.

„Noras padėti klientams yra mano misija. Kartais save net įsivaizduoju kaip gelbėtoją su ištiesta pagalbos ranka.“ 

Elenos profesinė kelionė „If “prasidėjo 2006 m., kai būdama paskutinio kursto studentė atėjo atlikti praktikos į Finansų skyrių. Praktikai pasibaigus, gavo pasiūlymą pasilikti, o po dvejų metų Finansų skyriuje rotacijos būdu nusprendė jėgas išbandyti Asmens žalų komandoje, kur iki šiol tęsia savo kelionę.

Kaip sako Elena, per šiuos metus išmoko tikrai nuostabių dalykų. Tačiau labiausiai džiaugiasi, kad darbas su klientais išmokė begalinės empatijos, malonaus bendravimo, kantrybės, greito reagavimo esant kritinėms situacijoms, organizavimo ir daug kitų dalykų.

Ko jau ko, bet monotonijos mūsų darbe nebūna, nes tenka spręsti įvairaus sudėtingumo bylas, ieškoti, analizuoti, apdoroti informaciją, bendrauti su užsienio gydymo įstaigomis, organizuoti klientų parvežimą iš užsienio, palaikyti sklandžią komunikaciją su klientais.

Augu ir tobulėju apgaubta šilumos ir palaikymo

„If“ yra nuostabi kultūra ir be galo šilta atmosfera. Čia vyrauja ramybė, tarpusavio supratimas, kolegų palaikymas, pagalba ir gera nuotaika. Jautiesi gerai vertinamas, tavo nuomonė yra svarbi.

Ne paslaptis, kad gera komanda ir tinkamas vadovas turi labai didelę įtaką ne tik darbo rezultatui, bet ir profesiniam tobulėjimui. Man asmeniškai pasisekė, nes pradėjusi savo profesinę kelionę turėjau gerus mokytojus, tvirtą užnugarį, ir tai man leido tobulėti kaip asmenybei ir kaip darbuotojui. Galiu drąsiai sakyti, kad augau ir tobulėjau kaip šeimoje, apgaubta nuolatinės šilumos, pagalbos ir daugybės naudingų patarimų.

Šiandien viena mano užduočių yra perteikti tas žinias ir užtikrinti užnugarį savo kolegėms, ir tai mane labai džiugina bei motyvuoja. Matyti, kaip auga ir tobulėja jauni specialistai, yra vienas maloniausių man dalykų. Džiaugiuosi galėdama prie to prisidėti.

Kiekvienas iš mūsų įdeda po dalelę pastangų, kurdamas vertę ir neapsakomai gerą jausmą, kuris jaučiamas vos įžengus pro duris“, – dalijasi Elena.

Norite sužinoti daugiau?

Sužinokite daugiau apie „If“ kaip darbdavį ir kokios darbo pozicijos šiuo metu siūlomos. Galbūt rasite svajonių darbo vietą ir savo karjerą galėsite kurti „If“.

Darbo pasiūlymai
Darbo aplinka „If”

Norite dirbti „If“?

Susisiekite su mūsų personalo specialistais personalas@if.lt