Susipažinkite su Renata

 
Žmogus, visada pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką.
 

Prisijunkite prie „If“

Darbo pasiūlymai

Renata dirba klientų aptarnavimo ir administravimo centre ir yra grupės koordinatorė. Ji labai ryškiai prisimena piešinį iš vaikystės, kuriame ji su baltu chalatu bei lagaminėliu, ant kurio nupieštas didelis raudonas kryžius. Vaikystėje Renata svajojo tapti gydytoja ir norėjo būti žmogumi, kuris padeda kitiems. Šiandienis jos darbas taip pat glaudžiai susijęs su pagalba žmonėms. Dirbdama „If“ Renata kiekvieną dieną rūpinasi klientais ir kolegomis. Ji atsako į klientų skambučius, laiškus, atlieka administracinius darbus, taip pat gelbsti kolegoms įvairiais klausimais ir yra atsakinga už komandos darbų koordinavimą bei komandos gerovę. 

„Mano darbas leidžia padėti žmonėms, tad mano vaikystės svajonė išsipildė. Jaučiu, kad mano darbas yra naudingas ir turi prasmę. Kiekvieną dieną susiduriu su klientų situacijomis ir istorijomis, kur galiu pagelbėti klientui, būti šalia jo – tai atneša labai didelę vidinę laimę.“ 

Klientų aptarnavimo ir administravimo centro, kuriame dirba Renata, pagrindinė užduotis yra priimti klientų skambučius ir atsakyti į jiems iškilusius klausimus.  Ši komanda taip pat atlieka įvairias administracines užduotis: koreguoja draudimo sutartis, išduoda žaliąsias korteles ir papildomas draudimo apsaugas, atsako į klientų laiškus. 

Klientų aptarnavimo centro darbas itin svarbus, juk nuo čia pradedamas megzti kontaktas su klientu, taip pat jam suteikiama pagalba nutikus nelaimei, sprendžiamos įvairios situacijos. 

 

Viskas prasidėjo nuo praktikos, kuri išaugo į didelę simpatiją „If“ 

Nors Renata, palyginti su senbuviais, įmonėje dirba dar neseniai, jos karjera labai greitai keitėsi. Ji pradėjo nuo praktikos Apskaitos departamente, vėliau gavo pasiūlymą prisijungti prie Klientų aptarnavimo ir administravimo centro kaip vadybininkė, o šiais metais tapo grupės koordinatore. Renata džiaugiasi, kad šioje kelionėje išmoko komandiškumo, rūpintis vienas kitu, o per visą šį laiką šalia jos visada buvo padrąsinantys kolegos, be kurių šiandien neįsivaizduoja savo kasdienybės.

„Nuo pat praktikos pradžios jutau didžiulį komandos ir vadovo palaikymą ir paskatinimą imtis naujų darbų ir iššūkių. Nežinau, ar be šių kolegų šiandien jausčiausi taip drąsiai dėl savęs ir dėl to, ką darau“, – sako Renata. 

„Dirbdama „If“ jaučiuosi kaip vienos didelės šeimos narė. Kolegos visada šalia, pagelbsti, paguodžia, pasidalija savo žiniomis ir patirtimi. Tad „If“ žmonės ir kultūra yra viena didžiausių priežasčių, dėl ko esu čia.“ 

Renata sako, kad „If“ jai suteikia galimybes augti ir tobulėti kaip asmeniui ir kaip darbuotojui. Ji visada jaučia įmonės palaikymą ir padrąsinimą siekti daugiau. Dažnai organizuojami mokymai, susitikimai su kviestiniais svečiais, kurių metu mokomasi ir diskutuojama įvairiomis temomis, padeda Renatai tobulėti. 

Norite sužinoti daugiau?

Sužinokite daugiau apie „If“ kaip darbdavį ir kokios darbo pozicijos šiuo metu siūlomos. Galbūt rasite svajonių darbo vietą ir savo karjerą galėsite kurti „If“.

Darbo pasiūlymai
Darbo aplinka „If”

Norite dirbti „If“?

Susisiekite su mūsų personalo specialistais personalas@if.lt