Susipažinkite su Ignu

 
Atsakingas matematikas, prisidedantis prie draudimo įmonės rezultatų.
 

Prisijunkite prie „If“

Darbo pasiūlymai

Dažnai su susižavėjimu žiūrime į žmones, atradusius sritį, apie kurią jie galėtų kalbėti nesustodami. Toks yra ir mūsų kolega Ignas, kurio akys ima žibėti labiau, kai pradedame kalbėti apie matematiką. Nors vaikystėje Ignas atsakymo į klausimą, ką nori veikti užaugęs, ir nemėgo, jau paskutinėse mokyklos klasėse suprato, kad savo ateitį nori sieti su skaičiais. O studijuodamas atrado, kad draudimas yra būtent ta sritis, kurioje matematikos labai daug. Teisingas pasirinkimas atsispindi ir jo profesinėje kelionėje – Ignas  jau beveik 17 metų dirba aktuaru Baltijos aktuarų ir duomenų modeliavimo padalinyje. 

„Penktadienį per pietus apsigyniau matematikos bakalauro darbą, o pirmadienį jau dirbau „If“. Iki šiol manau, kad draudimo sritis yra perspektyvi ir įdomi į skaičiavimus, analitiką, duomenų analizę linkusiems žmonėms.“ 

Kokia yra draudimo matematiko kasdienybė?

Šioje srityje nuobodu nebus – besikeičiančios sistemos ir atsakomybės, nuolat tobulėjančios technologijos reikalauja nuolatinio mokymosi. Ignas šioje pozicijoje gali save vadinti tikru veteranu.  Per daug metų jis matė įvairių situacijų rinkoje, ekonomikoje ir darbinėje aplinkoje, tad iššūkių šiame darbe jam niekada netrūko. Jei žmogui, nesusijusiam su šia sritimi, reikėtų papasakoti, ką Ignas kiekvieną dieną veikia dirbdamas Aktuarų ir duomenų modeliavimo komandoje, jo atsakymas būtų toks: 

„Šiuo metu mano atsakomybės – transporto draudimo produkto kainodara Baltijos šalyse. Kiekvieną dieną analizuoju produkto pardavimų ir nuostolingumo rezultatus įvairiuose segmentuose, nustatinėju tarifų pakeitimus, modeliuoju draudimo įmoką, kad ji būtų teisinga ir konkurencinga .“ 

Ignas, kaip kainodaros aktuaras, naudodamasis statistiniais metodais ir duomenų analize nustato ir užtikrina, kad įmokos būtų pakankamos, o klientai ramūs, kad nutikus įvykiui  įmonei užteks lėšų išmokoms.

Jeigu jaučiate, kad jums patinka analizuoti ir skaičiuoti – aktuarų komanda gali tapti vieta, kurioje atrasite save. Šioje komandoje dirbantys žmonės vertina, analizuoja, tobulina kainodaros formules, metodikas ir įrankius, efektyvina ir dokumentuoja aktuarinius procesus. Bendradarbiauja su draudimo produktų kūrėjais, prognozuoja įmokų augimą, pelningumą ir kitus rodiklius. 

„Nuo aktuarų skaičiavimų priklauso tiek įmonės patikimumas, tiek konkurencingumas. Nes būtent jų įvertinimai nulemia tiek galimybes atlyginti nuostolius, tiek klientui pasiūlyti patrauklią įmoką.“ 

Kolegos ir įmonės vertybės – svarbūs faktoriai dirbant įmonėje

Nuo pat pirmosios darbo dienos Ignui itin tiko vertybės, kuriomis vadovaujasi „If“. Atmosfera, kolegų bendravimas, darbas su komanda – tai dalykai, kurie Ignui labai patinka ir prisideda prie fakto, kad „If“ jis jau yra septynioliktus metus. 

„Dirbti su savo komanda ar kolegomis iš kitų departamentų visada malonu, nes iš kiekvieno gali sulaukti pagalbos, šio to pasimokyti, nuoširdžiai bendrauti“, – sako Ignas. 

Norite sužinoti daugiau?

Sužinokite daugiau apie „If“ kaip darbdavį ir kokios darbo pozicijos šiuo metu siūlomos. Galbūt rasite svajonių darbo vietą ir savo karjerą galėsite kurti „If“.

Darbo pasiūlymai
Darbo aplinka „If”

Norite dirbti „If“?

Susisiekite su mūsų personalo specialistais personalas@if.lt