„If“ praktika

Prasminga Tavo karjeros pradžia

„If" praktika – tai programa studentams, norintiems atlikti praktiką tarptautinėje draudimo bendrovėje, susipažinti su draudimo verslu ir įgyti ateities karjerai naudingų įgūdžių.

Praktika draudimo bendrovėje „If" – labai lanksti. Atsižvelgiame į praktikanto norus bei lūkesčius dėl praktikos pradžios, trukmės, užduočių. Apie praktikos galimybes, net jeigu nėra Jums tinkamo pasiūlymo, visuomet galite pasitarti su personalo administratore Austėja Beinartaite el. paštu personalas@if.lt arba telefonu (8~5) 250 93 01​.

PRAKTIKOS METU KIEKVIENAS PRAKTIKANTAS:

  • gaus individualaus dėmesio iš praktikos vadovo ir susipažins su draugiškais bei palaikančiais kolegomis;
  • atliks užduotis, kurios padės suprasti, „ką veikčiau, jeigu dirbčiau draudimo bendrovėje";
  • turės galimybių teikti įžvalgas, kaip tobulinti ir optimizuoti procesus;
  • priklausomai nuo studijų krypties, susipažins su vienos ar kelių įmonė padalinių kasdienine veikla;
  • ...visa kita priklauso tik nuo Tavęs!

Sėkmingiausiems praktikantams, esant galimybėms, pasiūlome laikiną ar nuolatinę darbo vietą. O jeigu, pasibaigus praktikai, tokių galimybių neturėsime, CV duomenų bazėje praktikantų CV bus sąrašo viršuje ir jie pirmieji sulauks skambučio atsiradus laisvai pozicijai.

Šiuo metu atvirų praktikantų pozicijų neturime

Praktikantų patarimai ieškantiems praktikos

„Visų pirma, tai patarčiau pasiklausti savęs: „Ko aš noriu iš praktikos?“ – ar tai naujos žinios, ar tai jau įgytų žinių išbandymas, naujos patirties ieškojimas ar tiesiog tai yra toks mokymosi įstaigos reikalavimas, kurį privalau atlikti. Labai sunku kažką daryti be entuziazmo. Iš savo patirties, If draudimo bendrovę pasirinkau, nes norėjau išmokti kažko naujo bei palyginti realius įmonėje vykstančius procesus su išmokta medžiaga.”

Samed Mustafajev
Stenden Universitetas (Nyderlandai), Tarptautinio verslo ir Inovacijų studentas, praktiką atliko Pardavimų padalinyje 2016 m. rugsėjo - 2017 m. sausio mėn.
 

„Jeigu tai savanoriška praktika, tai pirmiausias mano patarimas būtų LABAI norėti. Ir stengtis. Bandyti išsiskirti iš kitų, kažkuo sudominti ir įrodyti, kad būtent tu esi tinkamas šiai praktikai. Atsisakyti pasyvumo ir blogų emocijų, į viską žiūrėti kaip į naują iššūkį, kuris tik suteiks patirties. Su praktikos vadovais svarbiausia aptarti būsimus darbus. Ne tik atsižvelgti į vadovų pageidavimus ir ko jie tikisi, bet taip pat ir į savo norus, lūkesčius ir vizijas. <...> Aš ieškojau vietos, kur išbandyti save, išmokti kažko naujo, neįprasto. Praktika If pasirodė tam puikiai tinkanti vieta.”

Monika Vaserytė
VU Skandinavistikos studentė, savanorišką praktiką atliko 2016 m. liepos - rugsėjo mėn.


„Manau, kad atliekant praktiką reikia stengtis sužinoti ir išmokti kuo daugiau, todėl reiktų kuo daugiau klausti, nes niekur kitur negausi geresnių atsakymų į klausimus, kaip iš daugiametę darbo patirtį turinčių specialistų. Taip pat iš pradžių reikia aptarti klausimus dėl užduočių, kurias turėsi atlikti praktikos metu. <...> Bendraudama su kolegomis aktuarais, gavau informacijos, reikalingos mano praktikos darbo skaičiavimams. Tikiuosi, kad mano įžvalgos bus naudingos ne tik man, bet ir If‘ui.”

Viktorija Budrikaitė
KTU Taikomosios matematikos studentė, praktiką atliko Transporto žalų grupėje Kaune 2016 m. vasario - kovo mėn.; nuo 2016 m. birželio mėn. yra mūsų darbuotoja.